Dwójki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • Akademia UKPS Lubin
  • Przemysław Cedro
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • UKS Koral Wrocław
  • Tomasz Pajor
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Maciej Malkiewicz
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • SP 60 BYDGOSZCZ
  • Przemysław Jaśniak
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • MKS Skałka Annopol
  • Józef Wojtaszek
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • Joanna Biała-sobieraj
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS "Orliki" Międzyrzecz I
  • Alojzy Grobelny
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • UKS "Orliki" Międzyrzecz II
  • Anna Grobelna
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • MKS BZURA OZORKÓW
  • Kamil Kuropatwa
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • KS WIFAMA ŁÓDŹ
  • Robert Pakos
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice
  • Tomasz Chmura
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Andrzej Matwiejczyk
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • Maciej Malinowski
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • KS Saska Warszawa
  • Kamil Sołtykiewicz
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • AKS - SP-2 Rzeszów
  • Paweł Lenik
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • AKS - MOS Rzeszów
  • Dawid Lasota
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • TREFL GDAŃSK
  • Paweł Deguć
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • WRC FITLINE KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI
  • Piotr Fischer
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • JKS/Sikret Gliwice
  • Jacek Dobranowski
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • Anbud MKS Będzin
  • Piotr Tchórzewski
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce
  • Dariusz Szczubiał
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce 2
  • Dariusz Pawełczyk
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • HERMES DYWITY
  • Anna Lewońko
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • LECHOWO
  • Krzysztof Kochanowski
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • IUKS JEDYNKA POZNAŃ
  • Dagmara Ciarka
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • SP NR 34 Poznań
  • Łukasz Piechna
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • SUKSS Suwałki
  • Bartosz Jasiński
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • MUKS Piętnastka Białystok
  • Sebastian Romańczuk
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • SP 13 KOSZALIN / AMPS KOŁOBRZEG
  • Grzegorz Drętkiewicz
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • KS STOCZNIA M&W DARŁOWO 1
  • Edmund Surdel
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • PSP 11 Kędzierzyn-Koźle I
  • Katarzyna Banasiak
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • PSP 11 Kędzierzyn-Koźle II
  • Mirosław Peljan
  • OZPS
  • 2

Dwójki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS Wieża Radków II
  • Natalia Rosiak
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • UKS Wieża Radków I
  • Natalia Rosiak
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • MUKS JOKER ŚWIECIE/MUKS SPARTAKUS LNIANO
  • Rafał Ziółkowski
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • TKST BUDOWLANI TORUŃ
  • Zuzanna Gapińska
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
  • Henryka Biegajło
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • MKS Skałka Annopol
  • Zbigniew Siewierski
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • ULKS Zahir Volley Wschowa
  • Jarosław Szwarc
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • UKS ARES Nowa Sól
  • Marek Snoch
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • UKS CZWÓRKA ALEKSANDRÓW Ł.
  • Marian Buchali
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • ŁMLKS ŁASKOVIA ŁASK
  • Maja Lipowska
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Klub Sportowy GORCE Nowy Targ
  • Karol Majewski
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS
  • Łukasz Wdaniec
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • GLKS Nadarzyn
  • Ewa Podkalicka
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UKS Beta Błonie
  • Krzysztof Trochimiak
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • GOSiRKI Jedlicze
  • Beata Wosiewicz
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • MKS V LO Rzeszów
  • Paweł Depa
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • SP PĘPOWO
  • Marek Siemborski
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • UKS PIAST KOBYLNICA
  • Michał Huzarski
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • Wacław Gębarski
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • JKS SMS Jastrzębie
  • Artur Olszewski
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • ULKS Chobrzany
  • Piotr Głowacki
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • Stowarzyszenie Victoria Kazimierza Wielka
  • Izabela Feldy
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • LECHOWO
  • Krzysztof Kochanowski
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • UMKS MIKRO EŁK
  • Piotr Sajnaga
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • PKS PIAST Poniec
  • Łukasz Kubeczka
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • Enea PTPS Piła
  • Tomasz Idzikowski
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • Rekord Zambrów 1
  • Łukasz Kujawa
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • Rekord Zambrów 2
  • Krzysztof Wieczorek
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • UKS BARNIM GOLENIÓW 1
  • Anna Gołębiowska
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2
  • Tomasz Nowak
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • UNI ECO Opole
  • Weronika Filipczak
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • LUKS SUKCES Komprachcice
  • Małgorzata Szczubiał
  • OZPS
  • 2

Trójki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • MKS Ikar Legnica
  • Bogusław Pieluch
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • Kamienna Góra SP1
  • Zbigniew Lema
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Wojciech Krupa
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • SP ŁOCHOWO
  • Andrzej Izdebski
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • Sylwia Markowska
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • SP 21 Lublin
  • Ewa Kołodziejczyk
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • STS OLIMPIA Sulęcin
  • Tomasz Kowalski
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Marek Jechorek
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • MKS BZURA OZORKÓW
  • Grzegorz Pawłowski
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • KS WIFAMA ŁÓDŹ
  • Łukasz Rajchelt
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Katarzyna Malinowska
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Sądecki Klub Piłki Siatkowej DUNAJEC Nowy Sącz
  • Leszek Macheta
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • Damian Włoch
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UKS Piątka Wołomin
  • Adam Sowa
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • AKS - MOS Rzeszów
  • Tomasz Cmoch
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • SP - 2 Strzyżów
  • Grzegorz Tęczar
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • HOTEL REN KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI
  • Tomasz Lamek
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • UKS JASIENIAK GDAŃSK
  • Iwona Wilkowska
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • M-Volley/Norwid Częstochowa
  • Rafał Czerwik
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • SP 6 AMS Jastrzębie
  • Marta Nosal
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • START Dobromierz
  • Sebastian Olczyk
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • STS Skarżysko-Kamienna
  • Tomasz Frąckiewicz
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • MOSIR GIŻYCKO
  • Krzysztof Maksimowski
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP
  • Łukasz Tarasiewicz
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • IUKS JEDYNKA POZNAŃ
  • Dagmara Ciarka
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • MKS JAROCIN
  • Grzegorz Gałuszka
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • SP 21 Białystok
  • Marian Ambrożewski
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • SUKSS Suwałki
  • Bartosz Jasiński
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE
  • Piotr Łuczak
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • KS STOCZNIAM&W DARŁOWO 1
  • Edmund Surdel
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • SP 3 Nysa
  • Przemysław Kaczmarczyk
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • PSP 11 Kędzierzyn-Koźle
  • Marcin Nurski
  • OZPS
  • 2

Trójki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS Wieża Radków I
  • Natalia Rosiak
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • MKS Polonia Świdnica I
  • Tomasz Gołowkin
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • MUKS JOKER ŚWIECIE
  • Agnieszka Szewczyk
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • WTS WŁOCŁAWEK
  • Tomasz Zieliński
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • SP 23 Lublin
  • Łukasz Auguściak
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
  • Ewa Malesa
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Agnieszka Bilon
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SPS Zbąszynek
  • Grzegorz Kowalczyk
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • UKS "10" Tomaszów Maz.
  • Barbara Filipowicz
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł.
  • Ewa Sobanty
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Stowarzyszenie Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Wieliczce
  • Krzysztof Łabuz
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Stowarzyszenie Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Wieliczce II
  • Artur Stryszowski
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • UKS Victoria Lubowidz
  • Artur Kubkowski
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • GLKS Nadarzyn
  • Dominika Leśniewicz
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • Vega Mosir Stalowa Wola
  • Paweł Bazan
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • UKS 15 Przemyśl
  • Robert Gierlach
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • UKS JASIENIAK GDAŃSK
  • Iwona Wilkowska
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK
  • Maria Mróz
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • Wacław Gębarski
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • Agnieszka Szczypka
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • Szkoła Podstawowa w Kluczewsku
  • Beata Bąk
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
  • Cezary Lisowski
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • KURIANVOLLEY OLSZTYN
  • Adam Kurian
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • UKS SALOS EŁK
  • Piotr Korzeń
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • UKS Śmigiel
  • Ryszard Primel
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • UKS Lider Rokietnica
  • Dorota Szyszka
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • Sejneńska Akademia Siatkówki
  • Jacek Zajkowski
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • UKS Olimpik Mońki
  • Jolanta Rafało
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • GTS PLAS GRYFICE
  • Przemysław Melnik
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • SP 18 KOSZALIN 1
  • Maciej Ostaszewski
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • UNI ECO Opole
  • Radosław Rusin
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • LUKS SUKCES Komprachcice
  • Piotr Szczubiał
  • OZPS
  • 2

Czwórki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • Akademia UKPS Lubin I
  • Przemysław Cedro
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • TS Chełmiec Wałbrzych
  • Tomasz Botwina
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • TS KOSET GRUDZIĄDZ
  • Jacek Nowak
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Jarosław Radtke
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • MKS AVIA Świdnik
  • Piotr Maj
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • Maciej Sobieraj
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Krzysztof Zjawin
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SP1 Sulechów
  • Mariusz Narzekała
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • KS WIFAMA ŁÓDŹ
  • Krzysztof Domagała
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ.
  • Małgorzata Włosek
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Ludowy Klub Sportowy Bobowa
  • Paweł Popardowski
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Przemysław Płaczek
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • UMKS MOS Wola Warszawa I
  • Konrad Nassalski
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
  • Łukasz Drzewiecki
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • TSV Sanok
  • Dorota Kondyjowska
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • LKPS Borowno/SP Stary Broniszew (zespół rezerwowy)
  • Przemysław Błaszczyk
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • TREFL GDAŃSK
  • Oskar Janiszewski
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI
  • Rafał Prus
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • Marcin Polowczyk
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • Anbud MKS Będzin
  • Paweł Dorecki
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce
  • Przemysław Strabanik
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim
  • Artur Bała
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • IKS ATAK ELBLĄG
  • Piotr Kowal
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP
  • Łukasz Tarasiewicz
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • IUKS JEDYNKA POZNAŃ
  • Piotr Kołodziejski
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • ENEA ENERGETYK Poznań
  • Szymon Kurowski
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • SUKSS Suwałki
  • Kamil Skrzypkowski
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • TS FAURECIA VOLLEY Jelcz-Laskowice (zespół rezerwowy)
  • Krzysztof Pilawa
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • DELFIN DARŁOWO 1
  • Jerzy Roszak
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ
  • Adam Czaszyński
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • AS Kędzierzyn-Koźle
  • Adam Kerner
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • SP 3 Nysa 1
  • Ewa Strukowska
  • OZPS
  • 2

Czwórki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS Wieża Radków I
  • Natalia Rosiak
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • Kraina Siatkówki Wrocław SP97
  • Krzysztof Janczak
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • WTS WŁOCŁAWEK
  • Angelika Malinowska
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • KS PAŁAC /SP 31 BYDGOSZCZ
  • Marcin Mojsiej
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • MKS AVIA Świdnik
  • Anna Zarańska
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
  • Izabella Łukaszuk
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Izabella Gąsieniec
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • UKS ARES Nowa Sól
  • Rafał Snoch
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • UKS LIDER KONSTANTYNÓW Ł.
  • Jacek Helbik
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • UKS CZWÓRKA - VOLLEY 34 ALEKSANDRÓW Ł.
  • Marcin Sapiński
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Stowarzyszenie Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Wieliczce
  • Mikołaj Wojtyczka
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki DALIN Myślenice
  • Elza Wojtan
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • Joanna Kozerewicz
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • Jakub Miecznikowski
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • MKS V LO Rzeszów
  • Małgorzata Lic
  • PZPS
  • 1
  • 16
  • MKS San Pajda Jarosław
  • Piotr Cholewa
  • PZPS
  • 2
  • 17
  • GRUPA TERMETAL KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI
  • Emilia Mazurowska
  • PWZPS
  • 1
  • 18
  • MTS/SP 6 KWIDZYN
  • Marek Wodziński
  • PWZPS
  • 2
  • 19
  • MUKS Pasek Będzin
  • Jacek Ostrowski
  • SZPS
  • 1
  • 20
  • UKS Karb Bytom przy MDK Bytom
  • Wacław Rydzyński
  • SZPS
  • 2
  • 21
  • FUN SPORT Kielce
  • Kamila Siciarska
  • SZPSK
  • 1
  • 22
  • Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
  • Agnieszka Kamińska
  • SZPSK
  • 2
  • 23
  • IKS ATAK ELBLĄG
  • Karolina Cybula
  • WMZPS
  • 1
  • 24
  • MOSIR GIŻYCKO
  • Iwona Kochanowska
  • WMZPS
  • 2
  • 25
  • Turek – Janków Przygodzki
  • Albin Bednarczyk
  • WZPS
  • 1
  • 26
  • GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz
  • Łukasz Klapczyński
  • WZPS
  • 2
  • 27
  • Rekord Zambrów
  • Zbigniew Niewiński
  • POZPS1
  • 1
  • 28
  • Sejneńska Akademia Siatkówki
  • Bartosz Tomczyk
  • POZPS1
  • 2
  • 29
  • UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1
  • Małgorzata Wrońska
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1
  • Agnieszka Niefiedowicz
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • UNI ECO Opole
  • Dorota Rusin
  • OZPS
  • 1
  • 32
  • PSP 19 Kędzierzyn-Koźle
  • Miłosz Majka
  • OZPS
  • 2