Trójki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS Dwójka Zawiercie UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:0 15:6, 15:12
Mosir
13
24-06-2019
16:30
Akademia SOS Toruń Lniano UKS BARNIM GOLENIÓW 1 2:0 15:6, 15:8
Mosir
13
24-06-2019
17:00
Akademia SOS Toruń Lniano UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:0 15:12, 15:13
Mosir
13
24-06-2019
17:30
UKS BARNIM GOLENIÓW 1 MKS Dwójka Zawiercie 0:2 9:15, 8:15
Mosir
13
24-06-2019
18:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW UKS BARNIM GOLENIÓW 1 2:1 15:13, 7:15, 11:8
Mosir
13
24-06-2019
18:30
MKS Dwójka Zawiercie Akademia SOS Toruń Lniano 2:1 12:15, 15:8, 11:3
Mosir
13

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:1 98:61
2 Akademia SOS Toruń Lniano 3 5 5:2 86:77
3 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 4 2:5 76:96
4 UKS BARNIM GOLENIÓW 1 3 3 1:6 67:93

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz Beta Błonie 0:2 16:18, 9:15
Mosir
14
24-06-2019
16:30
ŁASKOVIA Łask SPS-VOLLEY Piła 2:0 15:6, 15:9
Mosir
14
24-06-2019
17:00
ŁASKOVIA Łask Beta Błonie 2:0 15:7, 15:9
Mosir
14
24-06-2019
17:30
SPS-VOLLEY Piła SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 5:15, 8:15
Mosir
14
24-06-2019
18:00
Beta Błonie SPS-VOLLEY Piła 2:0 15:13, 17:15
Mosir
14
24-06-2019
18:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz ŁASKOVIA Łask 2:0 20:18, 16:14
Mosir
14

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ŁASKOVIA Łask 3 5 4:2 92:67
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 5 4:2 91:78
3 Beta Błonie 3 5 4:2 81:83
4 SPS-VOLLEY Piła 3 3 0:6 56:92

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
Sparta Warszawa Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 2:0 15:10, 15:11
Mosir
15
24-06-2019
16:30
TKS SIATKARZ Jarocin 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 2:0 15:13, 15:12
Mosir
15
24-06-2019
17:00
TKS SIATKARZ Jarocin Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 1:2 10:15, 15:13, 9:11
Mosir
15
24-06-2019
17:30
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. Sparta Warszawa 0:2 5:15, 10:15
Mosir
15
24-06-2019
18:00
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 2:0 15:8, 15:9
Mosir
15
24-06-2019
18:30
Sparta Warszawa TKS SIATKARZ Jarocin 2:0 15:13, 15:10
Mosir
15

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Sparta Warszawa 3 6 6:0 90:59
2 Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 3 5 4:3 90:81
3 TKS SIATKARZ Jarocin 3 4 3:4 87:94
4 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 3 3 0:6 57:90

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UKS WILKI CHWASZCZYNO JKS SMS Jastrzębie 2:0 15:4, 15:5
Mosir
16
24-06-2019
16:30
SP PĘPOWO REKORD ZAMBRÓW 1 2:0 15:9, 15:12
Mosir
16
24-06-2019
17:00
SP PĘPOWO JKS SMS Jastrzębie 2:0 16:14, 15:8
Mosir
16
24-06-2019
17:30
REKORD ZAMBRÓW 1 UKS WILKI CHWASZCZYNO 0:2 6:15, 11:15
Mosir
16
24-06-2019
18:00
JKS SMS Jastrzębie REKORD ZAMBRÓW 1 2:0 15:5, 15:11
Mosir
16
24-06-2019
18:30
UKS WILKI CHWASZCZYNO SP PĘPOWO 0:2 13:15, 3:15
Mosir
16

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP PĘPOWO 3 6 6:0 91:59
2 UKS WILKI CHWASZCZYNO 3 5 4:2 76:56
3 JKS SMS Jastrzębie 3 4 2:4 61:77
4 REKORD ZAMBRÓW 1 3 3 0:6 54:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
TS Koset Grudziądz UKS Ares Nowa Sól I 1:2 15:8, 14:16, 6:11
Mosir
13
25-06-2019
09:30
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach SP 3 Wrocław 2:0 15:11, 15:11
Mosir
13
25-06-2019
10:00
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach UKS Ares Nowa Sól I 1:2 13:15, 15:11, 6:11
Mosir
13
25-06-2019
10:30
SP 3 Wrocław TS Koset Grudziądz 2:1 15:12, 7:15, 12:10
Mosir
13
25-06-2019
11:00
UKS Ares Nowa Sól I SP 3 Wrocław 2:1 10:15, 15:4, 11:4
Mosir
13
25-06-2019
11:30
TS Koset Grudziądz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 2:1 15:9, 10:15, 11:8
Mosir
13

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Ares Nowa Sól I 3 6 6:3 108:92
2 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 3 4 4:4 96:95
3 TS Koset Grudziądz 3 4 4:5 108:101
4 SP 3 Wrocław 3 4 3:5 79:103

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska UMKS MIKRO EŁK 2:0 15:10, 15:12
Mosir
14
25-06-2019
09:30
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska KS MOSIR GIŻYCKO 0:2 9:15, 14:16
Mosir
14
25-06-2019
10:00
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska UMKS MIKRO EŁK 2:1 15:11, 12:15, 11:8
Mosir
14
25-06-2019
10:30
KS MOSIR GIŻYCKO UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:6, 15:10
Mosir
14
25-06-2019
11:00
UMKS MIKRO EŁK KS MOSIR GIŻYCKO 1:2 15:13, 12:15, 6:11
Mosir
14
25-06-2019
11:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 2:0 15:12, 15:4
Mosir
14

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS MOSIR GIŻYCKO 3 6 6:1 100:72
2 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 5 4:2 76:68
3 SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 3 4 2:5 77:95
4 UMKS MIKRO EŁK 3 3 2:6 89:107

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
ECO UNI Opole KPS Nowa Dęba I 2:0 15:4, 15:6
Mosir
15
25-06-2019
09:30
LUKS SUKCES Komprachcice SP Piwoda 2:0 15:7, 15:4
Mosir
15
25-06-2019
10:00
LUKS SUKCES Komprachcice KPS Nowa Dęba I 2:0 15:9, 15:8
Mosir
15
25-06-2019
10:30
SP Piwoda ECO UNI Opole 0:2 6:15, 12:15
Mosir
15
25-06-2019
11:00
KPS Nowa Dęba I SP Piwoda 2:1 15:10, 8:15, 11:7
Mosir
15
25-06-2019
11:30
ECO UNI Opole LUKS SUKCES Komprachcice 2:0 15:12, 15:9
Mosir
15

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO UNI Opole 3 6 6:0 90:49
2 LUKS SUKCES Komprachcice 3 5 4:2 81:58
3 KPS Nowa Dęba I 3 4 2:5 61:92
4 SP Piwoda 3 3 1:6 61:94

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
Zahir Volley Wschowa SAS SEJNY 1 1:2 11:15, 15:7, 11:13
Mosir
16
25-06-2019
09:30
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 Fun Sport Kielce 2:0 15:8, 15:6
Mosir
16
25-06-2019
10:00
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 SAS SEJNY 1 2:0 15:12, 15:11
Mosir
16
25-06-2019
10:30
Fun Sport Kielce Zahir Volley Wschowa 0:2 6:15, 10:15
Mosir
16
25-06-2019
11:00
SAS SEJNY 1 Fun Sport Kielce 2:0 15:12, 15:10
Mosir
16
25-06-2019
11:30
Zahir Volley Wschowa UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 2:0 15:11, 15:13
Mosir
16

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Zahir Volley Wschowa 3 5 5:2 97:75
2 UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 3 5 4:2 84:67
3 SAS SEJNY 1 3 5 4:3 88:89
4 Fun Sport Kielce 3 3 0:6 52:90

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MKS Dwójka Zawiercie Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 2:0 18:16, 15:10
Mosir
13
25-06-2019
12:30
SP PĘPOWO SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:13, 15:6
Mosir
13
25-06-2019
13:00
SP PĘPOWO Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 1:2 15:7, 12:15, 8:11
Mosir
13
25-06-2019
13:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz MKS Dwójka Zawiercie 0:2 9:15, 6:15
Mosir
13
25-06-2019
14:00
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:5, 15:9
Mosir
13
25-06-2019
14:30
MKS Dwójka Zawiercie SP PĘPOWO 1:2 15:4, 13:15, 7:11
Mosir
13

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 5 5:2 98:71
2 SP PĘPOWO 3 5 5:3 95:87
3 Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 3 5 4:3 89:82
4 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 3 0:6 48:90

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
ŁASKOVIA Łask UKS WILKI CHWASZCZYNO 2:0 15:7, 15:12
Mosir
14
25-06-2019
12:30
Sparta Warszawa Akademia SOS Toruń Lniano 0:2 8:15, 10:15
Mosir
14
25-06-2019
13:00
Sparta Warszawa UKS WILKI CHWASZCZYNO 2:0 15:7, 15:6
Mosir
14
25-06-2019
13:30
Akademia SOS Toruń Lniano ŁASKOVIA Łask 0:2 13:15, 8:15
Mosir
14
25-06-2019
14:00
UKS WILKI CHWASZCZYNO Akademia SOS Toruń Lniano 1:2 20:18, 9:15, 4:11
Mosir
14
25-06-2019
14:30
ŁASKOVIA Łask Sparta Warszawa 2:0 19:17, 15:11
Mosir
14

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ŁASKOVIA Łask 3 6 6:0 94:68
2 Akademia SOS Toruń Lniano 3 5 4:3 95:81
3 Sparta Warszawa 3 4 2:4 76:77
4 UKS WILKI CHWASZCZYNO 3 3 1:6 65:104

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 2:0 15:11, 15:13
Mosir
15
25-06-2019
12:30
JKS SMS Jastrzębie SPS-VOLLEY Piła 2:1 7:15, 15:12, 13:11
Mosir
15
25-06-2019
13:00
JKS SMS Jastrzębie 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 2:0 15:4, 15:7
Mosir
15
25-06-2019
13:30
SPS-VOLLEY Piła UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 0:2 11:15, 13:15
Mosir
15
25-06-2019
14:00
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. SPS-VOLLEY Piła 2:1 15:8, 13:15, 11:4
Mosir
15
25-06-2019
14:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW JKS SMS Jastrzębie 1:2 5:15, 15:13, 3:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 JKS SMS Jastrzębie 3 6 6:2 104:72
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 5 5:2 83:87
3 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 3 4 2:5 74:87
4 SPS-VOLLEY Piła 3 3 2:6 89:104

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
Beta Błonie REKORD ZAMBRÓW 1 2:0 15:12, 15:12
Mosir
16
25-06-2019
12:30
TKS SIATKARZ Jarocin UKS BARNIM GOLENIÓW 1 0:2 10:15, 2:15
Mosir
16
25-06-2019
13:00
TKS SIATKARZ Jarocin REKORD ZAMBRÓW 1 0:2 14:16, 8:15
Mosir
16
25-06-2019
13:30
UKS BARNIM GOLENIÓW 1 Beta Błonie 2:0 15:10, 16:14
Mosir
16
25-06-2019
14:00
REKORD ZAMBRÓW 1 UKS BARNIM GOLENIÓW 1 0:2 10:15, 4:15
Mosir
16
25-06-2019
14:30
Beta Błonie TKS SIATKARZ Jarocin 2:0 15:5, 15:12
Mosir
16

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS BARNIM GOLENIÓW 1 3 6 6:0 91:50
2 Beta Błonie 3 5 4:2 84:72
3 REKORD ZAMBRÓW 1 3 4 2:4 69:82
4 TKS SIATKARZ Jarocin 3 3 0:6 51:91

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
UKS Ares Nowa Sól I LUKS SUKCES Komprachcice 1:2 12:15, 15:8, 14:16
Mosir
13
25-06-2019
16:00
Zahir Volley Wschowa UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 15:12, 11:15, 11:0
Mosir
13
25-06-2019
16:30
Zahir Volley Wschowa LUKS SUKCES Komprachcice 1:2 7:15, 15:12, 7:11
Mosir
13
25-06-2019
17:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska UKS Ares Nowa Sól I 0:2 8:15, 8:15
Mosir
13
25-06-2019
17:30
LUKS SUKCES Komprachcice UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:8, 15:8
Mosir
13
25-06-2019
18:00
UKS Ares Nowa Sól I Zahir Volley Wschowa 2:0 15:6, 15:3
Mosir
13

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LUKS SUKCES Komprachcice 3 6 6:2 107:86
2 UKS Ares Nowa Sól I 3 5 5:2 101:64
3 Zahir Volley Wschowa 3 4 3:5 75:95
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 3 1:6 59:97

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
KS MOSIR GIŻYCKO UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 0:2 7:15, 11:15
Mosir
14
25-06-2019
16:00
ECO UNI Opole Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 2:1 15:13, 10:15, 11:9
Mosir
14
25-06-2019
16:30
ECO UNI Opole UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 2:1 15:8, 11:15, 11:4
Mosir
14
25-06-2019
17:00
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:11, 15:7
Mosir
14
25-06-2019
17:30
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 2:0 15:9, 15:9
Mosir
14
25-06-2019
18:00
KS MOSIR GIŻYCKO ECO UNI Opole 0:2 6:15, 17:19
Mosir
14

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO UNI Opole 3 6 6:2 107:87
2 UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 3 5 5:2 87:73
3 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 3 4 3:4 85:84
4 KS MOSIR GIŻYCKO 3 3 0:6 59:94

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
TS Koset Grudziądz SP Piwoda 2:0 15:6, 15:8
Mosir
15
25-06-2019
16:00
SAS SEJNY 1 UMKS MIKRO EŁK 2:0 15:11, 15:11
Mosir
15
25-06-2019
16:30
SAS SEJNY 1 SP Piwoda 2:0 16:14, 20:18
Mosir
15
25-06-2019
17:00
UMKS MIKRO EŁK TS Koset Grudziądz 0:2 13:15, 12:15
Mosir
15
25-06-2019
17:30
SP Piwoda UMKS MIKRO EŁK 1:2 15:9, 13:15, 6:11
Mosir
15
25-06-2019
18:00
TS Koset Grudziądz SAS SEJNY 1 2:1 10:15, 15:9, 11:4
Mosir
15

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS Koset Grudziądz 3 6 6:1 96:67
2 SAS SEJNY 1 3 5 5:2 94:90
3 UMKS MIKRO EŁK 3 4 2:5 82:94
4 SP Piwoda 3 3 1:6 80:101

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska Fun Sport Kielce 1:2 15:12, 12:15, 5:11
Mosir
16
25-06-2019
16:00
KPS Nowa Dęba I SP 3 Wrocław 0:2 4:15, 10:15
Mosir
16
25-06-2019
16:30
KPS Nowa Dęba I Fun Sport Kielce 0:2 2:15, 13:15
Mosir
16
25-06-2019
17:00
SP 3 Wrocław SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 2:0 15:10, 15:7
Mosir
16
25-06-2019
17:30
Fun Sport Kielce SP 3 Wrocław 1:2 13:15, 15:8, 4:11
Mosir
16
25-06-2019
18:00
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska KPS Nowa Dęba I 2:0 15:12, 15:9
Mosir
16

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 3 Wrocław 3 6 6:1 94:63
2 Fun Sport Kielce 3 5 5:3 100:81
3 SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 3 4 3:4 79:89
4 KPS Nowa Dęba I 3 3 0:6 50:90

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UMKS MIKRO EŁK KPS Nowa Dęba I 2:0 15:3, 15:9
Mosir
16

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MIKRO EŁK 1 2 2:0 30:12
2 KPS Nowa Dęba I 1 1 0:2 12:30

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SP Piwoda SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 0:2 8:15, 8:15
Mosir
16

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 1 2 2:0 30:16
2 SP Piwoda 1 1 0:2 16:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
TS Koset Grudziądz Fun Sport Kielce 2:1 11:15, 15:8, 11:7
Mosir
16

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS Koset Grudziądz 1 2 2:1 37:30
2 Fun Sport Kielce 1 1 1:2 30:37

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SAS SEJNY 1 SP 3 Wrocław 2:0 15:8, 15:10
Mosir
16

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SAS SEJNY 1 1 2 2:0 30:18
2 SP 3 Wrocław 1 1 0:2 18:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Zahir Volley Wschowa KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:1, 15:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Zahir Volley Wschowa 1 2 2:0 30:12
2 KS MOSIR GIŻYCKO 1 1 0:2 12:30

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 2:0 15:6, 15:12
Mosir
15

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1 2 2:0 30:18
2 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 1 1 0:2 18:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
LUKS SUKCES Komprachcice UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 1:2 15:17, 15:10, 10:12
Mosir
15

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 1 2 2:1 39:40
2 LUKS SUKCES Komprachcice 1 1 1:2 40:39

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
UKS Ares Nowa Sól I ECO UNI Opole 0:2 9:15, 10:15
Mosir
15

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO UNI Opole 1 2 2:0 30:19
2 UKS Ares Nowa Sól I 1 1 0:2 19:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 12:15, 5:15
Mosir
14

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TKS SIATKARZ Jarocin 1 2 2:0 30:17
2 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 1 1 0:2 17:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SPS-VOLLEY Piła REKORD ZAMBRÓW 1 2:1 10:15, 15:6, 11:9
Mosir
14

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS-VOLLEY Piła 1 2 2:1 36:30
2 REKORD ZAMBRÓW 1 1 1 1:2 30:36

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
JKS SMS Jastrzębie Beta Błonie 2:0 15:10, 15:10
Mosir
14

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 JKS SMS Jastrzębie 1 2 2:0 30:20
2 Beta Błonie 1 1 0:2 20:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW UKS BARNIM GOLENIÓW 1 0:2 12:15, 16:18
Mosir
14

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS BARNIM GOLENIÓW 1 1 2 2:0 33:28
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 1 1 0:2 28:33

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ UKS WILKI CHWASZCZYNO 2:0 15:9, 15:11
Mosir
13

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 1 2 2:0 30:20
2 UKS WILKI CHWASZCZYNO 1 1 0:2 20:30

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz Sparta Warszawa 1:2 15:11, 8:15, 4:11
Mosir
13

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Sparta Warszawa 1 2 2:1 37:27
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 1 1 1:2 27:37

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
MKS Dwójka Zawiercie Akademia SOS Toruń Lniano 2:0 15:12, 15:9
Mosir
13

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 1 2 2:0 30:21
2 Akademia SOS Toruń Lniano 1 1 0:2 21:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SP PĘPOWO ŁASKOVIA Łask 1:2 15:11, 12:15, 5:11
Mosir
13

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ŁASKOVIA Łask 1 2 2:1 37:32
2 SP PĘPOWO 1 1 1:2 32:37

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
KPS Nowa Dęba I SP Piwoda 2:0 15:13, 15:11
Mosir
16

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UMKS MIKRO EŁK SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 2:1 9:15, 15:13, 11:7
Mosir
16

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Fun Sport Kielce SP 3 Wrocław 1:2 14:16, 15:11, 7:11
Mosir
16

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
TS Koset Grudziądz SAS SEJNY 1 1:2 18:16, 9:15, 6:11
Mosir
16

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
KS MOSIR GIŻYCKO Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 0:2 11:15, 9:15
Mosir
15

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
Zahir Volley Wschowa UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:8, 15:10
Mosir
15

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
LUKS SUKCES Komprachcice UKS Ares Nowa Sól I 2:1 14:16, 15:9, 13:11
Mosir
15

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 ECO UNI Opole 1:2 9:15, 15:13, 7:11
Mosir
15

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. REKORD ZAMBRÓW 1 0:2 5:15, 12:15
Mosir
14

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
TKS SIATKARZ Jarocin SPS-VOLLEY Piła 2:0 17:15, 15:7
Mosir
14

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Beta Błonie UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:0 15:10, 15:6
Mosir
14

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
JKS SMS Jastrzębie UKS BARNIM GOLENIÓW 1 1:2 17:19, 16:14, 6:11
Mosir
14

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS WILKI CHWASZCZYNO SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 17:15, 15:11
Mosir
13

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ Sparta Warszawa 2:0 15:6, 15:13
Mosir
13

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Akademia SOS Toruń Lniano SP PĘPOWO 2:0 15:10, 15:6
Mosir
13

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
MKS Dwójka Zawiercie ŁASKOVIA Łask 2:1 7:15, 15:9, 11:9
Mosir
13