Trójki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
TS Koset Grudziądz MKS Dwójka Zawiercie 0:2 4:15, 8:15
Mosir
13
24-06-2019
10:00
Fun Sport Kielce REKORD ZAMBRÓW 1 0:2 6:15, 12:15
Mosir
13
24-06-2019
11:30
Fun Sport Kielce TS Koset Grudziądz 0:2 12:15, 8:15
Mosir
13
24-06-2019
12:30
REKORD ZAMBRÓW 1 MKS Dwójka Zawiercie 0:2 7:15, 5:15
Mosir
13
24-06-2019
13:30
REKORD ZAMBRÓW 1 TS Koset Grudziądz 2:0 15:12, 15:10
Mosir
13
24-06-2019
14:30
MKS Dwójka Zawiercie Fun Sport Kielce 2:0 15:7, 15:4
Mosir
13

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:0 90:35
2 REKORD ZAMBRÓW 1 3 5 4:2 72:70
3 TS Koset Grudziądz 3 4 2:4 64:80
4 Fun Sport Kielce 3 3 0:6 49:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
SP Piwoda SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 5:15, 9:15
Mosir
13
24-06-2019
10:30
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:9, 16:14
Mosir
13
24-06-2019
12:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska SP Piwoda 2:0 15:10, 15:6
Mosir
13
24-06-2019
13:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 2:0 15:8, 15:10
Mosir
13
24-06-2019
14:00
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. SP Piwoda 2:0 15:6, 15:7
Mosir
13
24-06-2019
15:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 13:15, 10:15
Mosir
13

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 6 6:0 90:55
2 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. 3 5 4:2 79:66
3 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 4 2:4 76:77
4 SP Piwoda 3 3 0:6 43:90

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
KS MOSIR GIŻYCKO Sparta Warszawa 0:2 10:15, 6:15
Mosir
14
24-06-2019
10:00
ECO UNI Opole SPS-VOLLEY Piła 1:2 15:11, 8:15, 10:12
Mosir
14
24-06-2019
11:30
KS MOSIR GIŻYCKO ECO UNI Opole 0:2 11:15, 5:15
Mosir
14
24-06-2019
12:30
Sparta Warszawa SPS-VOLLEY Piła 2:0 15:13, 15:6
Mosir
14
24-06-2019
13:30
SPS-VOLLEY Piła KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:13, 15:3
Mosir
14
24-06-2019
14:30
ECO UNI Opole Sparta Warszawa 0:2 6:15, 7:15
Mosir
14

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Sparta Warszawa 3 6 6:0 90:48
2 SPS-VOLLEY Piła 3 5 4:3 87:79
3 ECO UNI Opole 3 4 3:4 76:84
4 KS MOSIR GIŻYCKO 3 3 0:6 48:90

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
UKS BARNIM GOLENIÓW 1 SP 3 Wrocław 2:0 15:3, 15:6
Mosir
14
24-06-2019
10:30
Zahir Volley Wschowa UKS WILKI CHWASZCZYNO 0:2 9:15, 10:15
Mosir
14
24-06-2019
12:00
Zahir Volley Wschowa SP 3 Wrocław 2:0 16:14, 15:8
Mosir
14
24-06-2019
13:00
UKS WILKI CHWASZCZYNO UKS BARNIM GOLENIÓW 1 2:1 13:15, 15:13, 11:7
Mosir
14
24-06-2019
14:00
SP 3 Wrocław UKS WILKI CHWASZCZYNO 1:2 15:17, 15:13, 7:11
Mosir
14
24-06-2019
15:00
UKS BARNIM GOLENIÓW 1 Zahir Volley Wschowa 2:0 15:8, 15:9
Mosir
14

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS WILKI CHWASZCZYNO 3 6 6:2 110:91
2 UKS BARNIM GOLENIÓW 1 3 5 5:2 95:65
3 Zahir Volley Wschowa 3 4 2:4 67:82
4 SP 3 Wrocław 3 3 1:6 68:102

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
SP PĘPOWO UKS Ares Nowa Sól I 2:0 15:6, 15:7
Mosir
15
24-06-2019
10:00
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:1 15:9, 9:15, 11:9
Mosir
15
24-06-2019
11:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW UKS Ares Nowa Sól I 2:1 15:8, 12:15, 11:2
Mosir
15
24-06-2019
12:30
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 SP PĘPOWO 0:2 8:15, 13:15
Mosir
15
24-06-2019
13:30
UKS Ares Nowa Sól I UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 0:2 9:15, 6:15
Mosir
15
24-06-2019
14:30
SP PĘPOWO UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 0:2 13:15, 10:15
Mosir
15

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP PĘPOWO 3 5 4:2 83:64
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 5 5:3 101:83
3 UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 3 5 4:3 86:78
4 UKS Ares Nowa Sól I 3 3 1:6 53:98

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
LUKS SUKCES Komprachcice TKS SIATKARZ Jarocin 1:2 8:15, 15:13, 8:11
Mosir
15
24-06-2019
10:30
UMKS MIKRO EŁK Beta Błonie 0:2 8:15, 12:15
Mosir
15
24-06-2019
12:00
UMKS MIKRO EŁK LUKS SUKCES Komprachcice 0:2 8:15, 7:15
Mosir
15
24-06-2019
13:00
Beta Błonie TKS SIATKARZ Jarocin 1:2 11:15, 15:13, 8:11
Mosir
15
24-06-2019
14:00
LUKS SUKCES Komprachcice Beta Błonie 1:2 15:13, 13:15, 9:11
Mosir
15
24-06-2019
15:00
TKS SIATKARZ Jarocin UMKS MIKRO EŁK 2:0 15:9, 15:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TKS SIATKARZ Jarocin 3 6 6:2 108:85
2 Beta Błonie 3 5 5:3 103:96
3 LUKS SUKCES Komprachcice 3 4 4:4 98:93
4 UMKS MIKRO EŁK 3 3 0:6 55:90

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
ŁASKOVIA Łask SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 2:0 15:4, 15:2
Mosir
16
24-06-2019
10:00
KPS Nowa Dęba I Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 0:2 4:15, 5:15
Mosir
16
24-06-2019
11:30
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska KPS Nowa Dęba I 2:1 14:16, 15:12, 11:4
Mosir
16
24-06-2019
12:30
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ ŁASKOVIA Łask 0:2 9:15, 4:15
Mosir
16
24-06-2019
13:30
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 0:2 4:15, 6:15
Mosir
16
24-06-2019
14:30
ŁASKOVIA Łask KPS Nowa Dęba I 2:0 15:6, 15:5
Mosir
16

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ŁASKOVIA Łask 3 6 6:0 90:30
2 Klub Sportowy GORCE Nowy Targ 3 5 4:2 73:49
3 SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska 3 4 2:5 56:92
4 KPS Nowa Dęba I 3 3 1:6 52:100

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach SAS SEJNY 1 2:1 10:15, 15:13, 12:10
Mosir
16
24-06-2019
10:30
Akademia SOS Toruń Lniano JKS SMS Jastrzębie 2:0 22:20, 15:9
Mosir
16
24-06-2019
12:00
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach Akademia SOS Toruń Lniano 0:2 8:15, 8:15
Mosir
16
24-06-2019
13:00
SAS SEJNY 1 JKS SMS Jastrzębie 0:2 8:15, 10:15
Mosir
16
24-06-2019
14:00
JKS SMS Jastrzębie Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 2:0 15:6, 15:9
Mosir
16
24-06-2019
15:00
SAS SEJNY 1 Akademia SOS Toruń Lniano 0:2 7:15, 8:15
Mosir
16

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia SOS Toruń Lniano 3 6 6:0 97:60
2 JKS SMS Jastrzębie 3 5 4:2 89:70
3 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach 3 4 2:5 68:98
4 SAS SEJNY 1 3 3 1:6 71:97