Trójki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS BZURA Ozorków MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:1 11:15, 15:8, 11:6
Mosir
9
24-06-2019
16:30
KS WIFAMA Łódź Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:11, 15:10
Mosir
9
24-06-2019
17:00
KS WIFAMA Łódź MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 1:2 11:15, 15:10, 6:11
Mosir
9
24-06-2019
17:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków MKS BZURA Ozorków 0:2 8:15, 10:15
Mosir
9
24-06-2019
18:00
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 16:14, 15:7
Mosir
9
24-06-2019
18:30
MKS BZURA Ozorków KS WIFAMA Łódź 2:1 6:15, 17:7, 11:5
Mosir
9

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:2 101:74
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 5 5:3 96:90
3 KS WIFAMA Łódź 3 4 4:4 89:91
4 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 3 0:6 60:91

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UMKS MOS Wola Warszawa KS Stal Grudziądz 2:1 15:17, 15:8, 11:8
Mosir
10
24-06-2019
16:30
UKS Jedynka Międzyrzecz AKS MOS Rzeszów I 0:2 8:15, 6:15
Mosir
10
24-06-2019
17:00
UKS Jedynka Międzyrzecz KS Stal Grudziądz 1:2 15:17, 15:13, 8:11
Mosir
10
24-06-2019
17:30
AKS MOS Rzeszów I UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 12:15, 8:15
Mosir
10
24-06-2019
18:00
KS Stal Grudziądz AKS MOS Rzeszów I 2:0 15:9, 15:8
Mosir
10
24-06-2019
18:30
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 15:11, 15:13
Mosir
10

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:1 101:77
2 KS Stal Grudziądz 3 5 5:3 104:96
3 AKS MOS Rzeszów I 3 4 2:4 67:74
4 UKS Jedynka Międzyrzecz 3 3 1:6 76:101

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
TREFL GDAŃSK UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:3, 15:5
Mosir
11
24-06-2019
16:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle Sikret Gliwice 2:0 15:11, 15:13
Mosir
11
24-06-2019
17:00
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:11, 15:11
Mosir
11
24-06-2019
17:30
Sikret Gliwice TREFL GDAŃSK 0:2 12:15, 9:15
Mosir
11
24-06-2019
18:00
UKS Trójka Kobyłka Sikret Gliwice 0:2 9:15, 4:15
Mosir
11
24-06-2019
18:30
TREFL GDAŃSK PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 8:15, 3:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 90:57
2 TREFL GDAŃSK 3 5 4:2 71:59
3 Sikret Gliwice 3 4 2:4 75:73
4 UKS Trójka Kobyłka 3 3 0:6 43:90

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 15:9, 15:10
Mosir
12
24-06-2019
16:30
AKADEMIA UKPS LUBIN ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 15:10, 15:6
Mosir
12
24-06-2019
17:00
AKADEMIA UKPS LUBIN IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 9:15, 13:15
Mosir
12
24-06-2019
17:30
ENEA ENERGETYK Poznań UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 3:15, 11:15
Mosir
12
24-06-2019
18:00
IUKS JEDYNKA Poznań ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 15:10, 15:10
Mosir
12
24-06-2019
18:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:10, 15:8
Mosir
12

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 6 6:0 90:51
2 IUKS JEDYNKA Poznań 3 5 4:2 79:72
3 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 4 2:4 70:76
4 ENEA ENERGETYK Poznań 3 3 0:6 50:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
MKS "Skałka" Annopol DMKS PLAS Kielce 0:2 5:15, 6:15
Mosir
9
25-06-2019
09:30
WARMIA SUKSS SUWAŁKI 1 2:1 11:15, 15:12, 11:4
Mosir
9
25-06-2019
10:00
WARMIA DMKS PLAS Kielce 2:0 15:6, 15:4
Mosir
9
25-06-2019
10:30
SUKSS SUWAŁKI 1 MKS "Skałka" Annopol 0:2 4:15, 16:18
Mosir
9
25-06-2019
11:00
DMKS PLAS Kielce SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:12, 15:7
Mosir
9
25-06-2019
11:30
MKS "Skałka" Annopol WARMIA 0:2 8:15, 10:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WARMIA 3 6 6:1 97:59
2 DMKS PLAS Kielce 3 5 4:2 70:60
3 MKS "Skałka" Annopol 3 4 2:4 62:80
4 SUKSS SUWAŁKI 1 3 3 1:6 70:100

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
Młoda Astra Nowa Sól AKS MOS Rzeszów II 0:2 9:15, 13:15
Mosir
10
25-06-2019
09:30
SK Górnik Radlin SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 15:3, 15:10
Mosir
10
25-06-2019
10:00
SK Górnik Radlin AKS MOS Rzeszów II 0:2 13:15, 14:16
Mosir
10
25-06-2019
10:30
SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz Młoda Astra Nowa Sól 2:0 15:7, 15:10
Mosir
10
25-06-2019
11:00
AKS MOS Rzeszów II SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 1:2 9:15, 15:8, 3:11
Mosir
10
25-06-2019
11:30
Młoda Astra Nowa Sól SK Górnik Radlin 0:2 13:15, 7:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKS MOS Rzeszów II 3 5 5:2 88:83
2 SK Górnik Radlin 3 5 4:2 87:64
3 SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 3 5 4:3 77:74
4 Młoda Astra Nowa Sól 3 3 0:6 59:90

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SP 3 Nysa AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2:0 15:7, 15:11
Mosir
11
25-06-2019
09:30
UKS SUCHANIK GDAŃSK UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2:1 13:15, 15:9, 11:5
Mosir
11
25-06-2019
10:00
UKS SUCHANIK GDAŃSK AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2:1 11:15, 15:10, 11:7
Mosir
11
25-06-2019
10:30
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ SP 3 Nysa 2:0 16:14, 15:7
Mosir
11
25-06-2019
11:00
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1:2 15:11, 11:15, 10:15
Mosir
11
25-06-2019
11:30
SP 3 Nysa UKS SUCHANIK GDAŃSK 0:2 6:15, 6:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS SUCHANIK GDAŃSK 3 6 6:2 106:73
2 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 3 5 5:3 101:96
3 SP 3 Nysa 3 4 2:4 63:79
4 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 3 3 2:6 86:108

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
Klub Sportowy ARENA Busko MKS "Skałka" Annopol 2 2:1 13:15, 15:6, 11:9
Mosir
12
25-06-2019
09:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 0:2 9:15, 5:15
Mosir
12
25-06-2019
10:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz MKS "Skałka" Annopol 2 2:0 15:5, 15:7
Mosir
12
25-06-2019
10:30
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO Klub Sportowy ARENA Busko 2:0 15:11, 15:11
Mosir
12
25-06-2019
11:00
MKS "Skałka" Annopol 2 UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 0:2 14:16, 7:15
Mosir
12
25-06-2019
11:30
Klub Sportowy ARENA Busko SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 10:15, 12:15
Mosir
12

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 3 6 6:0 91:57
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 5 4:2 74:64
3 Klub Sportowy ARENA Busko 3 4 2:5 83:90
4 MKS "Skałka" Annopol 2 3 3 1:6 63:100

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MKS BZURA Ozorków TREFL GDAŃSK 1:2 9:15, 17:15, 7:11
Mosir
9
25-06-2019
12:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW KS Stal Grudziądz 2:0 15:8, 15:8
Mosir
9
25-06-2019
13:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW TREFL GDAŃSK 2:0 15:7, 15:6
Mosir
9
25-06-2019
13:30
KS Stal Grudziądz MKS BZURA Ozorków 0:2 10:15, 11:15
Mosir
9
25-06-2019
14:00
TREFL GDAŃSK KS Stal Grudziądz 2:0 15:3, 15:9
Mosir
9
25-06-2019
14:30
MKS BZURA Ozorków UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 8:15, 12:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 6 6:0 90:49
2 TREFL GDAŃSK 3 5 4:3 84:75
3 MKS BZURA Ozorków 3 4 3:4 83:92
4 KS Stal Grudziądz 3 3 0:6 49:90

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
UMKS MOS Wola Warszawa IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 11:15, 12:15
Mosir
10
25-06-2019
12:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:0 15:9, 15:11
Mosir
10
25-06-2019
13:00
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 15:11, 15:7
Mosir
10
25-06-2019
13:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 15:13, 15:11
Mosir
10
25-06-2019
14:00
IUKS JEDYNKA Poznań MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 0:2 15:17, 11:15
Mosir
10
25-06-2019
14:30
UMKS MOS Wola Warszawa PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 9:15, 11:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 90:58
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 5 4:2 82:80
3 IUKS JEDYNKA Poznań 3 4 2:4 74:85
4 UMKS MOS Wola Warszawa 3 3 0:6 67:90

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
KS WIFAMA Łódź UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:8, 15:0
Mosir
11
25-06-2019
12:30
AKADEMIA UKPS LUBIN UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 15:12, 15:9
Mosir
11
25-06-2019
13:00
AKADEMIA UKPS LUBIN UKS Trójka Kobyłka 2:1 15:9, 16:18, 11:2
Mosir
11
25-06-2019
13:30
UKS Jedynka Międzyrzecz KS WIFAMA Łódź 0:2 7:15, 9:15
Mosir
11
25-06-2019
14:00
UKS Trójka Kobyłka UKS Jedynka Międzyrzecz 0:2 10:15, 11:15
Mosir
11
25-06-2019
14:30
KS WIFAMA Łódź AKADEMIA UKPS LUBIN 0:2 9:15, 7:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 6 6:1 102:66
2 KS WIFAMA Łódź 3 5 4:2 76:54
3 UKS Jedynka Międzyrzecz 3 4 2:4 67:81
4 UKS Trójka Kobyłka 3 3 1:6 58:102

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
AKS MOS Rzeszów I ENEA ENERGETYK Poznań 1:2 15:12, 5:15, 5:11
Mosir
12
25-06-2019
12:30
Sikret Gliwice Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 10:15, 9:15
Mosir
12
25-06-2019
13:00
Sikret Gliwice ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 11:15, 17:19
Mosir
12
25-06-2019
13:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków AKS MOS Rzeszów I 1:2 18:16, 10:15, 10:12
Mosir
12
25-06-2019
14:00
ENEA ENERGETYK Poznań Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:1 15:17, 15:13, 11:9
Mosir
12
25-06-2019
14:30
AKS MOS Rzeszów I Sikret Gliwice 2:0 15:4, 15:7
Mosir
12

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ENEA ENERGETYK Poznań 3 6 6:2 113:92
2 AKS MOS Rzeszów I 3 5 5:3 98:87
3 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 4 4:4 107:103
4 Sikret Gliwice 3 3 0:6 58:94

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
WARMIA UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2:0 15:8, 15:6
Mosir
9
25-06-2019
16:00
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO SK Górnik Radlin 2:0 15:9, 15:12
Mosir
9
25-06-2019
16:30
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2:0 15:4, 15:2
Mosir
9
25-06-2019
17:00
SK Górnik Radlin WARMIA 0:2 10:15, 6:15
Mosir
9
25-06-2019
17:30
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ SK Górnik Radlin 0:2 11:15, 11:15
Mosir
9
25-06-2019
18:00
WARMIA UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 2:1 9:15, 15:9, 11:3
Mosir
9

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WARMIA 3 6 6:1 95:57
2 UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 3 5 5:2 87:62
3 SK Górnik Radlin 3 4 2:4 67:82
4 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 3 3 0:6 42:90

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
AKS MOS Rzeszów II SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 10:15, 6:15
Mosir
10
25-06-2019
16:00
UKS SUCHANIK GDAŃSK DMKS PLAS Kielce 2:0 15:13, 15:3
Mosir
10
25-06-2019
16:30
UKS SUCHANIK GDAŃSK SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:11, 15:11
Mosir
10
25-06-2019
17:00
DMKS PLAS Kielce AKS MOS Rzeszów II 0:2 13:15, 11:15
Mosir
10
25-06-2019
17:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz DMKS PLAS Kielce 2:0 15:9, 15:13
Mosir
10
25-06-2019
18:00
AKS MOS Rzeszów II UKS SUCHANIK GDAŃSK 0:2 7:15, 13:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS SUCHANIK GDAŃSK 3 6 6:0 90:58
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 5 4:2 82:68
3 AKS MOS Rzeszów II 3 4 2:4 66:84
4 DMKS PLAS Kielce 3 3 0:6 62:90

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
MKS "Skałka" Annopol AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1:2 13:15, 15:13, 2:11
Mosir
11
25-06-2019
16:00
Klub Sportowy ARENA Busko Młoda Astra Nowa Sól 2:0 15:7, 15:8
Mosir
11
25-06-2019
16:30
Klub Sportowy ARENA Busko AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2:0 15:5, 15:9
Mosir
11
25-06-2019
17:00
Młoda Astra Nowa Sól MKS "Skałka" Annopol 0:2 7:15, 6:15
Mosir
11
25-06-2019
17:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN Młoda Astra Nowa Sól 2:0 15:6, 15:10
Mosir
11
25-06-2019
18:00
MKS "Skałka" Annopol Klub Sportowy ARENA Busko 1:2 13:15, 15:13, 8:11
Mosir
11

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy ARENA Busko 3 6 6:1 99:65
2 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 3 5 4:3 83:76
3 MKS "Skałka" Annopol 3 4 4:4 96:91
4 Młoda Astra Nowa Sól 3 3 0:6 44:90

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz MKS "Skałka" Annopol 2 0:2 5:15, 13:15
Mosir
12
25-06-2019
16:00
SP 3 Nysa SUKSS SUWAŁKI 1 1:2 8:15, 15:13, 4:11
Mosir
12
25-06-2019
16:30
SP 3 Nysa MKS "Skałka" Annopol 2 2:1 15:12, 11:15, 12:10
Mosir
12
25-06-2019
17:00
SUKSS SUWAŁKI 1 SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 12:15, 7:15
Mosir
12
25-06-2019
17:30
MKS "Skałka" Annopol 2 SUKSS SUWAŁKI 1 0:2 9:15, 9:15
Mosir
12
25-06-2019
18:00
SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz SP 3 Nysa 1:2 15:4, 8:15, 9:11
Mosir
12

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 1 3 5 4:3 88:75
2 SP 3 Nysa 3 5 5:4 95:108
3 SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 3 4 3:4 80:79
4 MKS "Skałka" Annopol 2 3 4 3:4 85:86

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
MKS "Skałka" Annopol MKS "Skałka" Annopol 2 2:0 17:15, 15:11
Mosir
12

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS "Skałka" Annopol 1 2 2:0 32:26
2 MKS "Skałka" Annopol 2 1 1 0:2 26:32

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
Młoda Astra Nowa Sól SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 12:15, 9:15
Mosir
12

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 1 2 2:0 30:21
2 Młoda Astra Nowa Sól 1 1 0:2 21:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
Klub Sportowy ARENA Busko SP 3 Nysa 1:2 15:13, 5:15, 6:11
Mosir
12

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 3 Nysa 1 2 2:1 39:26
2 Klub Sportowy ARENA Busko 1 1 1:2 26:39

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN SUKSS SUWAŁKI 1 1:2 16:14, 4:15, 10:12
Mosir
12

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 1 1 2 2:1 41:30
2 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 1 1:2 30:41

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
SK Górnik Radlin DMKS PLAS Kielce 2:0 15:12, 15:8
Mosir
11

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SK Górnik Radlin 1 2 2:0 30:20
2 DMKS PLAS Kielce 1 1 0:2 20:30

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ AKS MOS Rzeszów II 1:2 15:12, 14:16, 9:11
Mosir
11

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKS MOS Rzeszów II 1 2 2:1 39:38
2 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1 1 1:2 38:39

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
WARMIA SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:10, 15:7
Mosir
11

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WARMIA 1 2 2:0 30:17
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 1 1 0:2 17:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO UKS SUCHANIK GDAŃSK 2:0 15:13, 15:9
Mosir
11

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 1 2 2:0 30:22
2 UKS SUCHANIK GDAŃSK 1 1 0:2 22:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS Jedynka Międzyrzecz Sikret Gliwice 1:2 10:15, 15:7, 8:11
Mosir
10

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Sikret Gliwice 1 2 2:1 33:33
2 UKS Jedynka Międzyrzecz 1 1 1:2 33:33

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UKS Trójka Kobyłka Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1:2 4:15, 15:8, 8:11
Mosir
10

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1 2 2:1 34:27
2 UKS Trójka Kobyłka 1 1 1:2 27:34

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
AKADEMIA UKPS LUBIN AKS MOS Rzeszów I 2:0 15:6, 15:13
Mosir
10

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 1 2 2:0 30:19
2 AKS MOS Rzeszów I 1 1 0:2 19:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
KS WIFAMA Łódź ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 15:17, 13:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ENEA ENERGETYK Poznań 1 2 2:0 32:28
2 KS WIFAMA Łódź 1 1 0:2 28:32

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
MKS BZURA Ozorków UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 13:15, 15:5, 11:7
Mosir
9

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 1 2 2:1 39:27
2 UMKS MOS Wola Warszawa 1 1 1:2 27:39

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
KS Stal Grudziądz IUKS JEDYNKA Poznań 1:2 6:15, 16:14, 7:11
Mosir
9

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IUKS JEDYNKA Poznań 1 2 2:1 40:29
2 KS Stal Grudziądz 1 1 1:2 29:40

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:0 15:10, 15:5
Mosir
9

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 1 2 2:0 30:15
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 1 1 0:2 15:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
TREFL GDAŃSK PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 15:12, 5:15, 3:11
Mosir
9

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1 2 2:1 38:23
2 TREFL GDAŃSK 1 1 1:2 23:38

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
MKS "Skałka" Annopol 2 Młoda Astra Nowa Sól 2:0 15:12, 15:3
Mosir
12

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
MKS "Skałka" Annopol SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 1:2 11:15, 15:12, 10:12
Mosir
12

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
SP 3 Nysa AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2:0 15:4, 15:5
Mosir
12

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
Klub Sportowy ARENA Busko SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:12, 15:4
Mosir
12

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
DMKS PLAS Kielce UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1:2 13:15, 15:7, 7:11
Mosir
11

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
SK Górnik Radlin AKS MOS Rzeszów II 2:0 17:15, 15:12
Mosir
11

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz UKS SUCHANIK GDAŃSK 1:2 11:15, 15:12, 4:11
Mosir
11

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
WARMIA UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 2:0 15:6, 15:11
Mosir
11

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS Jedynka Międzyrzecz UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:9, 15:8
Mosir
10

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
Sikret Gliwice Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 13:15, 14:16
Mosir
10

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
AKS MOS Rzeszów I KS WIFAMA Łódź 1:2 15:17, 15:12, 10:12
Mosir
10

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
AKADEMIA UKPS LUBIN ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 15:12, 15:12
Mosir
10

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UMKS MOS Wola Warszawa KS Stal Grudziądz 2:1 9:15, 15:9, 15:13
Mosir
9

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
MKS BZURA Ozorków IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 15:13, 15:13
Mosir
9

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK TREFL GDAŃSK 0:2 9:15, 4:15
Mosir
9

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 13:15, 15:11, 8:11
Mosir
9