Trójki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
MKS BZURA Ozorków ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 15:11, 15:13
Mosir
9
24-06-2019
10:00
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO MKS "Skałka" Annopol 1:2 15:13, 13:15, 6:11
Mosir
9
24-06-2019
11:30
ENEA ENERGETYK Poznań MKS "Skałka" Annopol 2:1 11:15, 15:8, 11:6
Mosir
9
24-06-2019
12:30
MKS BZURA Ozorków UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 2:0 15:9, 15:3
Mosir
9
24-06-2019
13:30
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 7:15, 12:15
Mosir
9
24-06-2019
14:30
MKS "Skałka" Annopol MKS BZURA Ozorków 0:2 16:18, 4:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 93:56
2 ENEA ENERGETYK Poznań 3 5 4:3 91:78
3 MKS "Skałka" Annopol 3 4 3:5 88:104
4 UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO 3 3 1:6 65:99

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
Młoda Astra Nowa Sól UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 8:15, 8:15
Mosir
9
24-06-2019
10:30
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ Sikret Gliwice 0:2 11:15, 9:15
Mosir
9
24-06-2019
12:00
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ Młoda Astra Nowa Sól 0:2 13:15, 14:16
Mosir
9
24-06-2019
13:00
Sikret Gliwice UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 12:15, 12:15
Mosir
9
24-06-2019
14:00
Młoda Astra Nowa Sól Sikret Gliwice 0:2 13:15, 7:15
Mosir
9
24-06-2019
15:00
UMKS MOS Wola Warszawa UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2:0 15:6, 15:11
Mosir
9

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:0 90:57
2 Sikret Gliwice 3 5 4:2 84:70
3 Młoda Astra Nowa Sól 3 4 2:4 67:87
4 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 3 3 0:6 64:91

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
TREFL GDAŃSK SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 15:9, 15:11
Mosir
10
24-06-2019
10:00
AKS MOS Rzeszów I SP 3 Nysa 2:1 10:15, 16:14, 11:8
Mosir
10
24-06-2019
11:30
SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz AKS MOS Rzeszów I 0:2 12:15, 7:15
Mosir
10
24-06-2019
12:30
SP 3 Nysa TREFL GDAŃSK 1:2 15:12, 6:15, 3:11
Mosir
10
24-06-2019
13:30
SP 3 Nysa SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 2:1 10:15, 18:16, 11:5
Mosir
10
24-06-2019
14:30
TREFL GDAŃSK AKS MOS Rzeszów I 2:0 15:10, 15:11
Mosir
10

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TREFL GDAŃSK 3 6 6:1 98:65
2 AKS MOS Rzeszów I 3 5 4:3 88:86
3 SP 3 Nysa 3 4 4:5 100:111
4 SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz 3 3 1:6 75:99

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:13, 15:7
Mosir
10
24-06-2019
10:30
Klub Sportowy ARENA Busko UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 11:15, 4:15
Mosir
10
24-06-2019
12:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:4, 15:7
Mosir
10
24-06-2019
13:00
Klub Sportowy ARENA Busko Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 16:18, 14:16
Mosir
10
24-06-2019
14:00
SUKSS SUWAŁKI 1 Klub Sportowy ARENA Busko 1:2 14:16, 15:10, 9:11
Mosir
10
24-06-2019
15:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 7:15, 9:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 6 6:0 90:42
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:2 80:80
3 Klub Sportowy ARENA Busko 3 4 2:5 82:102
4 SUKSS SUWAŁKI 1 3 3 1:6 69:97

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
AKADEMIA UKPS LUBIN DMKS PLAS Kielce 2:0 15:8, 15:7
Mosir
11
24-06-2019
10:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 0:2 11:15, 11:15
Mosir
11
24-06-2019
11:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK AKADEMIA UKPS LUBIN 0:2 13:15, 12:15
Mosir
11
24-06-2019
12:30
DMKS PLAS Kielce SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 11:15, 15:17
Mosir
11
24-06-2019
13:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz AKADEMIA UKPS LUBIN 1:2 13:15, 15:13, 9:11
Mosir
11
24-06-2019
14:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK DMKS PLAS Kielce 2:0 15:12, 15:4
Mosir
11

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 6 6:1 99:77
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 5 4:2 85:68
3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 4 3:4 91:95
4 DMKS PLAS Kielce 3 3 0:6 57:92

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
AKS MOS Rzeszów II PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 9:15, 8:15
Mosir
11
24-06-2019
10:30
UKS SUCHANIK GDAŃSK KS Stal Grudziądz 0:2 11:15, 13:15
Mosir
11
24-06-2019
12:00
KS Stal Grudziądz AKS MOS Rzeszów II 2:0 15:10, 19:17
Mosir
11
24-06-2019
13:00
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS SUCHANIK GDAŃSK 2:1 15:13, 13:15, 11:7
Mosir
11
24-06-2019
14:00
UKS SUCHANIK GDAŃSK AKS MOS Rzeszów II 2:0 15:3, 15:10
Mosir
11
24-06-2019
15:00
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle KS Stal Grudziądz 2:0 16:14, 15:10
Mosir
11

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:1 100:76
2 KS Stal Grudziądz 3 5 4:2 88:82
3 UKS SUCHANIK GDAŃSK 3 4 3:4 89:82
4 AKS MOS Rzeszów II 3 3 0:6 57:94

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN SK Górnik Radlin 1:2 15:17, 15:13, 7:11
Mosir
12
24-06-2019
10:00
UKS Jedynka Międzyrzecz UKS Trójka Kobyłka 1:2 10:15, 15:9, 7:11
Mosir
12
24-06-2019
11:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN UKS Jedynka Międzyrzecz 0:2 10:15, 13:15
Mosir
12
24-06-2019
12:30
SK Górnik Radlin UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:8, 15:13
Mosir
12
24-06-2019
13:30
UKS Trójka Kobyłka AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2:0 15:11, 15:7
Mosir
12
24-06-2019
14:30
UKS Jedynka Międzyrzecz SK Górnik Radlin 2:0 15:6, 15:13
Mosir
12

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jedynka Międzyrzecz 3 5 5:2 92:77
2 UKS Trójka Kobyłka 3 5 4:3 86:80
3 SK Górnik Radlin 3 5 4:3 90:88
4 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 3 3 1:6 78:101

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
WARMIA MKS "Skałka" Annopol 2 2:0 15:6, 15:9
Mosir
12
24-06-2019
10:30
KS WIFAMA Łódź IUKS JEDYNKA Poznań 2:1 15:12, 13:15, 11:7
Mosir
12
24-06-2019
12:00
IUKS JEDYNKA Poznań MKS "Skałka" Annopol 2 2:1 14:16, 15:5, 11:6
Mosir
12
24-06-2019
13:00
KS WIFAMA Łódź WARMIA 2:1 10:15, 15:11, 11:7
Mosir
12
24-06-2019
14:00
MKS "Skałka" Annopol 2 KS WIFAMA Łódź 0:2 3:15, 7:15
Mosir
12
24-06-2019
15:00
WARMIA IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 12:15, 11:15
Mosir
12

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA Łódź 3 6 6:2 105:77
2 IUKS JEDYNKA Poznań 3 5 5:3 104:89
3 WARMIA 3 4 3:4 86:81
4 MKS "Skałka" Annopol 2 3 3 1:6 52:100