Dwójki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS S.A Dąbrowa Górnicza UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:0 15:13, 15:12
Mosir
5
24-06-2019
16:30
MUKS Joker Świecie AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 2:0 15:13, 15:4
Mosir
5
24-06-2019
17:00
MUKS Joker Świecie UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:0 16:14, 15:6
Mosir
5
24-06-2019
17:30
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' MKS S.A Dąbrowa Górnicza 0:2 9:15, 11:15
Mosir
5
24-06-2019
18:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 2:0 15:7, 16:14
Mosir
5
24-06-2019
18:30
MKS S.A Dąbrowa Górnicza MUKS Joker Świecie 0:2 11:15, 13:15
Mosir
5

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS Joker Świecie 3 6 6:0 91:61
2 MKS S.A Dąbrowa Górnicza 3 5 4:2 84:75
3 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 4 2:4 76:82
4 AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 3 3 0:6 58:91

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
STS Sandecja Nowy Sącz KS MOSIR GIŻYCKO 0:2 12:15, 12:15
Mosir
6
24-06-2019
16:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków ECO UNI Opole 0:2 16:18, 11:15
Mosir
6
24-06-2019
17:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków KS MOSIR GIŻYCKO 2:1 9:15, 15:7, 12:10
Mosir
6
24-06-2019
17:30
ECO UNI Opole STS Sandecja Nowy Sącz 2:1 13:15, 15:10, 11:7
Mosir
6
24-06-2019
18:00
KS MOSIR GIŻYCKO ECO UNI Opole 0:2 12:15, 16:18
Mosir
6
24-06-2019
18:30
STS Sandecja Nowy Sącz Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 2:1 15:11, 13:15, 11:8
Mosir
6

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO UNI Opole 3 6 6:1 105:87
2 KS MOSIR GIŻYCKO 3 4 3:4 90:93
3 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 4 3:5 97:104
4 STS Sandecja Nowy Sącz 3 4 3:5 95:103

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
Victoria Lubowidz UMKS TUSZYN 2:0 15:9, 15:9
Mosir
7
24-06-2019
16:30
Polonez Wyszków MKS "Skałka" Annopol 2:0 15:8, 15:7
Mosir
7
24-06-2019
17:00
Polonez Wyszków UMKS TUSZYN 2:0 15:12, 15:7
Mosir
7
24-06-2019
17:30
MKS "Skałka" Annopol Victoria Lubowidz 0:2 5:15, 11:15
Mosir
7
24-06-2019
18:00
UMKS TUSZYN MKS "Skałka" Annopol 2:1 15:9, 10:15, 11:6
Mosir
7
24-06-2019
18:30
Victoria Lubowidz Polonez Wyszków 2:1 15:10, 17:19, 11:8
Mosir
7

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Victoria Lubowidz 3 6 6:1 103:71
2 Polonez Wyszków 3 5 5:2 97:77
3 UMKS TUSZYN 3 4 2:5 73:90
4 MKS "Skałka" Annopol 3 3 1:6 61:96

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UKS Ares Nowa Sól I JKS SMS AMS Jastrzębie 2:1 15:17, 15:10, 11:6
Mosir
8
24-06-2019
16:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK SAS SEJNY 1 2:0 15:11, 15:10
Mosir
8
24-06-2019
17:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK JKS SMS AMS Jastrzębie 2:1 9:15, 16:14, 11:8
Mosir
8
24-06-2019
17:30
SAS SEJNY 1 UKS Ares Nowa Sól I 0:2 11:15, 5:15
Mosir
8
24-06-2019
18:00
JKS SMS AMS Jastrzębie SAS SEJNY 1 2:0 15:8, 15:7
Mosir
8
24-06-2019
18:30
UKS Ares Nowa Sól I UKS JASIENIAK GDAŃSK 2:1 17:19, 15:10, 11:5
Mosir
8

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Ares Nowa Sól I 3 6 6:2 114:83
2 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 5 5:3 100:101
3 JKS SMS AMS Jastrzębie 3 4 4:4 100:92
4 SAS SEJNY 1 3 3 0:6 52:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SAPS LIBERO BANIE 1 LIDER CHOJNA 2:1 13:15, 15:9, 11:8
Mosir
5
25-06-2019
09:30
KS Stal Grudziądz UKS SET WASILKÓW 2:1 10:15, 19:17, 11:7
Mosir
5
25-06-2019
10:00
UKS SET WASILKÓW SAPS LIBERO BANIE 1 2:0 15:10, 17:15
Mosir
5
25-06-2019
10:30
LIDER CHOJNA KS Stal Grudziądz 1:2 11:15, 15:9, 8:11
Mosir
5
25-06-2019
11:00
KS Stal Grudziądz SAPS LIBERO BANIE 1 1:2 14:16, 15:8, 3:11
Mosir
5
25-06-2019
11:30
UKS SET WASILKÓW LIDER CHOJNA 2:1 7:15, 15:13, 11:9
Mosir
5

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS SET WASILKÓW 3 5 5:3 104:102
2 KS Stal Grudziądz 3 5 5:4 107:108
3 SAPS LIBERO BANIE 1 3 5 4:4 99:96
4 LIDER CHOJNA 3 3 3:6 103:107

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
LIDER Konstantynów Ł. MUKS JANTAR Kalisz 2:1 15:12, 11:15, 11:6
Mosir
6
25-06-2019
09:30
KPS Nowa Dęba I WILKOWO 0:2 9:15, 10:15
Mosir
6
25-06-2019
10:00
KPS Nowa Dęba I MUKS JANTAR Kalisz 0:2 13:15, 1:15
Mosir
6
25-06-2019
10:30
WILKOWO LIDER Konstantynów Ł. 1:2 15:11, 9:15, 6:11
Mosir
6
25-06-2019
11:00
MUKS JANTAR Kalisz WILKOWO 2:0 15:7, 15:9
Mosir
6
25-06-2019
11:30
LIDER Konstantynów Ł. KPS Nowa Dęba I 2:0 15:7, 15:12
Mosir
6

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER Konstantynów Ł. 3 6 6:2 104:82
2 MUKS JANTAR Kalisz 3 5 5:2 93:67
3 WILKOWO 3 4 3:4 76:86
4 KPS Nowa Dęba I 3 3 0:6 52:90

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
UKŻPS Kościan UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 17:15, 15:10
Mosir
7
25-06-2019
09:30
LUKS SUKCES Komprachcice KPS Nowa Dęba II 2:0 15:6, 15:6
Mosir
7
25-06-2019
10:00
LUKS SUKCES Komprachcice UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:8, 15:10
Mosir
7
25-06-2019
10:30
KPS Nowa Dęba II UKŻPS Kościan 0:2 5:15, 4:15
Mosir
7
25-06-2019
11:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska KPS Nowa Dęba II 0:2 14:16, 14:16
Mosir
7
25-06-2019
11:30
UKŻPS Kościan LUKS SUKCES Komprachcice 2:0 16:14, 15:13
Mosir
7

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKŻPS Kościan 3 6 6:0 93:61
2 LUKS SUKCES Komprachcice 3 5 4:2 87:61
3 KPS Nowa Dęba II 3 4 2:4 53:88
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 3 0:6 71:94

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
UKS ZATOKA PUCK Fun Sport Kielce 2:0 15:8, 15:6
Mosir
8
25-06-2019
09:30
SPS Zbąszynek VICTORIA Kazimierza Wielka 1:2 15:12, 12:15, 7:11
Mosir
8
25-06-2019
10:00
SPS Zbąszynek Fun Sport Kielce 2:0 15:9, 16:14
Mosir
8
25-06-2019
10:30
VICTORIA Kazimierza Wielka UKS ZATOKA PUCK 2:0 15:13, 15:13
Mosir
8
25-06-2019
11:00
Fun Sport Kielce VICTORIA Kazimierza Wielka 0:2 7:15, 8:15
Mosir
8
25-06-2019
11:30
UKS ZATOKA PUCK SPS Zbąszynek 2:1 15:7, 14:16, 11:9
Mosir
8

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 VICTORIA Kazimierza Wielka 3 6 6:1 98:75
2 UKS ZATOKA PUCK 3 5 4:3 96:76
3 SPS Zbąszynek 3 4 4:4 97:101
4 Fun Sport Kielce 3 3 0:6 52:91

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MUKS Joker Świecie Polonez Wyszków 0:2 9:15, 8:15
Mosir
5
25-06-2019
12:30
UKS Ares Nowa Sól I KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 16:14, 15:13
Mosir
5
25-06-2019
13:00
UKS Ares Nowa Sól I Polonez Wyszków 0:2 10:15, 6:15
Mosir
5
25-06-2019
13:30
KS MOSIR GIŻYCKO MUKS Joker Świecie 0:2 9:15, 14:16
Mosir
5
25-06-2019
14:00
Polonez Wyszków KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:6, 15:5
Mosir
5
25-06-2019
14:30
MUKS Joker Świecie UKS Ares Nowa Sól I 2:1 13:15, 15:9, 11:9
Mosir
5

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Polonez Wyszków 3 6 6:0 90:44
2 MUKS Joker Świecie 3 5 4:3 87:86
3 UKS Ares Nowa Sól I 3 4 3:4 80:96
4 KS MOSIR GIŻYCKO 3 3 0:6 61:92

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
ECO UNI Opole UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 12:15, 2:15
Mosir
6
25-06-2019
12:30
Victoria Lubowidz MKS S.A Dąbrowa Górnicza 2:0 15:8, 15:7
Mosir
6
25-06-2019
13:00
Victoria Lubowidz UKS JASIENIAK GDAŃSK 2:0 15:9, 15:13
Mosir
6
25-06-2019
13:30
MKS S.A Dąbrowa Górnicza ECO UNI Opole 1:2 14:16, 15:13, 9:11
Mosir
6
25-06-2019
14:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK MKS S.A Dąbrowa Górnicza 2:1 15:7, 16:18, 11:6
Mosir
6
25-06-2019
14:30
ECO UNI Opole Victoria Lubowidz 0:2 5:15, 9:15
Mosir
6

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Victoria Lubowidz 3 6 6:0 90:51
2 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 5 4:3 94:75
3 ECO UNI Opole 3 4 2:5 68:98
4 MKS S.A Dąbrowa Górnicza 3 3 2:6 84:112

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW MKS "Skałka" Annopol 2:1 15:10, 13:15, 11:1
Mosir
7
25-06-2019
12:30
JKS SMS AMS Jastrzębie STS Sandecja Nowy Sącz 2:1 15:10, 9:15, 12:10
Mosir
7
25-06-2019
13:00
JKS SMS AMS Jastrzębie MKS "Skałka" Annopol 2:0 20:18, 15:13
Mosir
7
25-06-2019
13:30
STS Sandecja Nowy Sącz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:1 15:12, 12:15, 11:5
Mosir
7
25-06-2019
14:00
MKS "Skałka" Annopol STS Sandecja Nowy Sącz 2:1 15:9, 11:15, 11:7
Mosir
7
25-06-2019
14:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW JKS SMS AMS Jastrzębie 0:2 2:15, 11:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 JKS SMS AMS Jastrzębie 3 6 6:1 101:79
2 STS Sandecja Nowy Sącz 3 4 4:5 104:105
3 MKS "Skałka" Annopol 3 4 3:5 94:105
4 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 4 3:5 84:94

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków SAS SEJNY 1 2:0 15:8, 15:5
Mosir
8
25-06-2019
12:30
UMKS TUSZYN AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 2:0 15:12, 15:10
Mosir
8
25-06-2019
13:00
UMKS TUSZYN SAS SEJNY 1 1:2 12:15, 15:11, 8:11
Mosir
8
25-06-2019
13:30
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 0:2 9:15, 10:15
Mosir
8
25-06-2019
14:00
SAS SEJNY 1 AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 2:1 10:15, 15:13, 12:10
Mosir
8
25-06-2019
14:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków UMKS TUSZYN 0:2 8:15, 9:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS TUSZYN 3 5 5:2 95:76
2 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 5 4:2 77:62
3 SAS SEJNY 1 3 5 4:4 87:103
4 AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 3 3 1:6 79:97

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
UKS SET WASILKÓW LUKS SUKCES Komprachcice 1:2 15:13, 13:15, 8:11
Mosir
5
25-06-2019
16:00
VICTORIA Kazimierza Wielka MUKS JANTAR Kalisz 0:2 6:15, 6:15
Mosir
5
25-06-2019
16:30
VICTORIA Kazimierza Wielka LUKS SUKCES Komprachcice 0:2 3:15, 8:15
Mosir
5
25-06-2019
17:00
MUKS JANTAR Kalisz UKS SET WASILKÓW 2:0 15:12, 15:7
Mosir
5
25-06-2019
17:30
LUKS SUKCES Komprachcice MUKS JANTAR Kalisz 0:2 10:15, 11:15
Mosir
5
25-06-2019
18:00
UKS SET WASILKÓW VICTORIA Kazimierza Wielka 2:1 15:6, 6:15, 11:7
Mosir
5

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS JANTAR Kalisz 3 6 6:0 90:52
2 LUKS SUKCES Komprachcice 3 5 4:3 90:77
3 UKS SET WASILKÓW 3 4 3:5 87:97
4 VICTORIA Kazimierza Wielka 3 3 1:6 51:92

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
LIDER Konstantynów Ł. UKS ZATOKA PUCK 2:1 15:8, 17:19, 11:7
Mosir
6
25-06-2019
16:00
UKŻPS Kościan KS Stal Grudziądz 2:0 15:5, 15:7
Mosir
6
25-06-2019
16:30
UKŻPS Kościan UKS ZATOKA PUCK 2:0 15:10, 15:11
Mosir
6
25-06-2019
17:00
KS Stal Grudziądz LIDER Konstantynów Ł. 1:2 15:13, 12:15, 7:11
Mosir
6
25-06-2019
17:30
UKS ZATOKA PUCK KS Stal Grudziądz 0:2 14:16, 12:15
Mosir
6
25-06-2019
18:00
LIDER Konstantynów Ł. UKŻPS Kościan 0:2 11:15, 18:20
Mosir
6

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKŻPS Kościan 3 6 6:0 95:62
2 LIDER Konstantynów Ł. 3 5 4:4 111:103
3 KS Stal Grudziądz 3 4 3:4 77:95
4 UKS ZATOKA PUCK 3 3 1:6 81:104

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SAPS LIBERO BANIE 1 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:12, 15:12
Mosir
7
25-06-2019
16:00
SPS Zbąszynek KPS Nowa Dęba I 1:2 10:15, 15:9, 9:11
Mosir
7
25-06-2019
16:30
SPS Zbąszynek UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:9, 17:15
Mosir
7
25-06-2019
17:00
KPS Nowa Dęba I SAPS LIBERO BANIE 1 2:1 15:9, 11:15, 11:5
Mosir
7
25-06-2019
17:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska KPS Nowa Dęba I 2:1 15:9, 9:15, 14:12
Mosir
7
25-06-2019
18:00
SAPS LIBERO BANIE 1 SPS Zbąszynek 0:2 5:15, 13:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 3 5 5:2 96:77
2 KPS Nowa Dęba I 3 5 5:4 108:101
3 SAPS LIBERO BANIE 1 3 4 3:4 77:91
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 4 2:5 86:98

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
WILKOWO Fun Sport Kielce 2:0 15:13, 15:5
Mosir
8
25-06-2019
16:00
KPS Nowa Dęba II LIDER CHOJNA 0:2 9:15, 7:15
Mosir
8
25-06-2019
16:30
KPS Nowa Dęba II Fun Sport Kielce 0:2 6:15, 12:15
Mosir
8
25-06-2019
17:00
LIDER CHOJNA WILKOWO 2:0 16:14, 15:8
Mosir
8
25-06-2019
17:30
Fun Sport Kielce LIDER CHOJNA 1:2 13:15, 15:9, 10:12
Mosir
8
25-06-2019
18:00
WILKOWO KPS Nowa Dęba II 2:0 16:14, 15:10
Mosir
8

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER CHOJNA 3 6 6:1 97:76
2 WILKOWO 3 5 4:2 83:73
3 Fun Sport Kielce 3 4 3:4 86:84
4 KPS Nowa Dęba II 3 3 0:6 58:91

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
SAPS LIBERO BANIE 1 KPS Nowa Dęba II 0:2 13:15, 12:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Nowa Dęba II 1 2 2:0 30:25
2 SAPS LIBERO BANIE 1 1 1 0:2 25:30

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska Fun Sport Kielce 2:0 17:15, 15:10
Mosir
8

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1 2 2:0 32:25
2 Fun Sport Kielce 1 1 0:2 25:32

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
SPS Zbąszynek WILKOWO 0:2 13:15, 8:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WILKOWO 1 2 2:0 30:21
2 SPS Zbąszynek 1 1 0:2 21:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
KPS Nowa Dęba I LIDER CHOJNA 2:0 15:13, 15:12
Mosir
8

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Nowa Dęba I 1 2 2:0 30:25
2 LIDER CHOJNA 1 1 0:2 25:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS SET WASILKÓW UKS ZATOKA PUCK 0:2 15:17, 6:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS ZATOKA PUCK 1 2 2:0 32:21
2 UKS SET WASILKÓW 1 1 0:2 21:32

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
VICTORIA Kazimierza Wielka KS Stal Grudziądz 1:2 15:13, 13:15, 6:11
Mosir
7

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Stal Grudziądz 1 2 2:1 39:34
2 VICTORIA Kazimierza Wielka 1 1 1:2 34:39

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
MUKS JANTAR Kalisz LIDER Konstantynów Ł. 2:0 15:5, 15:8
Mosir
7

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS JANTAR Kalisz 1 2 2:0 30:13
2 LIDER Konstantynów Ł. 1 1 0:2 13:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
LUKS SUKCES Komprachcice UKŻPS Kościan 2:0 16:14, 15:12
Mosir
7

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LUKS SUKCES Komprachcice 1 2 2:0 31:26
2 UKŻPS Kościan 1 1 0:2 26:31

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
MKS "Skałka" Annopol AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 2:0 15:12, 15:11
Mosir
6

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS "Skałka" Annopol 1 2 2:0 30:23
2 AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 1 1 0:2 23:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW SAS SEJNY 1 2:0 15:10, 15:11
Mosir
6

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 1 2 2:0 30:21
2 SAS SEJNY 1 1 1 0:2 21:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
JKS SMS AMS Jastrzębie Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 2:1 15:13, 11:15, 11:8
Mosir
6

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 JKS SMS AMS Jastrzębie 1 2 2:1 37:36
2 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 1 1 1:2 36:37

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
STS Sandecja Nowy Sącz UMKS TUSZYN 1:2 13:15, 16:14, 9:11
Mosir
6

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS TUSZYN 1 2 2:1 40:38
2 STS Sandecja Nowy Sącz 1 1 1:2 38:40

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS Ares Nowa Sól I MKS S.A Dąbrowa Górnicza 2:0 18:16, 16:14
Mosir
5

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Ares Nowa Sól I 1 2 2:0 34:30
2 MKS S.A Dąbrowa Górnicza 1 1 0:2 30:34

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
KS MOSIR GIŻYCKO ECO UNI Opole 2:1 9:15, 21:19, 11:5
Mosir
5

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS MOSIR GIŻYCKO 1 2 2:1 41:39
2 ECO UNI Opole 1 1 1:2 39:41

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
Polonez Wyszków UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 10:15, 14:16
Mosir
5

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 1 2 2:0 31:24
2 Polonez Wyszków 1 1 0:2 24:31

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
MUKS Joker Świecie Victoria Lubowidz 0:2 7:15, 11:15
Mosir
5

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Victoria Lubowidz 1 2 2:0 30:18
2 MUKS Joker Świecie 1 1 0:2 18:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
SAPS LIBERO BANIE 1 Fun Sport Kielce 0:2 12:15, 17:19
Mosir
8

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
KPS Nowa Dęba II UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:13, 18:16
Mosir
8

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
SPS Zbąszynek LIDER CHOJNA 0:2 9:15, 6:15
Mosir
8

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
WILKOWO KPS Nowa Dęba I 2:0 15:6, 15:6
Mosir
8

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS SET WASILKÓW VICTORIA Kazimierza Wielka 2:0 15:12, 15:11
Mosir
7

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS ZATOKA PUCK KS Stal Grudziądz 2:0 15:7, 15:11
Mosir
7

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
LIDER Konstantynów Ł. UKŻPS Kościan 2:0 15:11, 15:11
Mosir
7

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
MUKS JANTAR Kalisz LUKS SUKCES Komprachcice 2:1 15:12, 12:15, 11:7
Mosir
7

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' SAS SEJNY 1 1:2 15:8, 11:15, 8:11
Mosir
6

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
MKS "Skałka" Annopol UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 2:1 11:15, 15:11, 11:9
Mosir
6

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków STS Sandecja Nowy Sącz 2:1 15:8, 13:15, 11:8
Mosir
6

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
JKS SMS AMS Jastrzębie UMKS TUSZYN 2:1 12:15, 15:9, 11:5
Mosir
6

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
MKS S.A Dąbrowa Górnicza ECO UNI Opole 1:2 13:15, 15:13, 10:12
Mosir
5

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS Ares Nowa Sól I KS MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:11, 15:10
Mosir
5

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Polonez Wyszków MUKS Joker Świecie 2:0 15:9, 15:9
Mosir
5

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK Victoria Lubowidz 0:2 3:15, 11:15
Mosir
5