Dwójki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
KS Stal Grudziądz MKS S.A Dąbrowa Górnicza 0:2 13:15, 7:15
Mosir
5
24-06-2019
10:00
VICTORIA Kazimierza Wielka SAS SEJNY 1 1:2 15:13, 12:15, 9:11
Mosir
5
24-06-2019
11:30
VICTORIA Kazimierza Wielka KS Stal Grudziądz 0:2 10:15, 4:15
Mosir
5
24-06-2019
12:30
SAS SEJNY 1 MKS S.A Dąbrowa Górnicza 0:2 8:15, 7:15
Mosir
5
24-06-2019
13:30
SAS SEJNY 1 KS Stal Grudziądz 2:0 16:14, 15:11
Mosir
5
24-06-2019
14:30
MKS S.A Dąbrowa Górnicza VICTORIA Kazimierza Wielka 2:0 15:12, 15:5
Mosir
5

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS S.A Dąbrowa Górnicza 3 6 6:0 90:52
2 SAS SEJNY 1 3 5 4:3 85:91
3 KS Stal Grudziądz 3 4 2:4 75:75
4 VICTORIA Kazimierza Wielka 3 3 1:6 67:99

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
STS Sandecja Nowy Sącz KPS Nowa Dęba II 2:0 15:6, 15:5
Mosir
5
24-06-2019
10:30
MKS "Skałka" Annopol LIDER Konstantynów Ł. 1:2 15:13, 8:15, 5:11
Mosir
5
24-06-2019
12:00
KPS Nowa Dęba II MKS "Skałka" Annopol 0:2 7:15, 13:15
Mosir
5
24-06-2019
13:00
LIDER Konstantynów Ł. STS Sandecja Nowy Sącz 0:2 12:15, 7:15
Mosir
5
24-06-2019
14:00
LIDER Konstantynów Ł. KPS Nowa Dęba II 2:0 15:11, 15:7
Mosir
5
24-06-2019
15:00
STS Sandecja Nowy Sącz MKS "Skałka" Annopol 1:2 15:13, 9:15, 8:11
Mosir
5

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STS Sandecja Nowy Sącz 3 5 5:2 92:69
2 MKS "Skałka" Annopol 3 5 5:3 97:91
3 LIDER Konstantynów Ł. 3 5 4:3 88:76
4 KPS Nowa Dęba II 3 3 0:6 49:90

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
Victoria Lubowidz WILKOWO 2:0 15:4, 15:9
Mosir
6
24-06-2019
10:00
ECO UNI Opole UKŻPS Kościan 2:0 15:10, 17:15
Mosir
6
24-06-2019
11:30
WILKOWO ECO UNI Opole 0:2 3:15, 12:15
Mosir
6
24-06-2019
12:30
UKŻPS Kościan Victoria Lubowidz 0:2 5:15, 7:15
Mosir
6
24-06-2019
13:30
WILKOWO UKŻPS Kościan 1:2 12:15, 16:14, 9:11
Mosir
6
24-06-2019
14:30
ECO UNI Opole Victoria Lubowidz 0:2 9:15, 10:15
Mosir
6

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Victoria Lubowidz 3 6 6:0 90:44
2 ECO UNI Opole 3 5 4:2 81:70
3 UKŻPS Kościan 3 4 2:5 77:99
4 WILKOWO 3 3 1:6 65:100

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
LIDER CHOJNA AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 1:2 13:15, 15:11, 9:11
Mosir
6
24-06-2019
10:30
UKS ZATOKA PUCK UKS Ares Nowa Sól I 0:2 7:15, 12:15
Mosir
6
24-06-2019
12:00
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' UKS Ares Nowa Sól I 0:2 12:15, 7:15
Mosir
6
24-06-2019
13:00
LIDER CHOJNA UKS ZATOKA PUCK 0:2 2:15, 13:15
Mosir
6
24-06-2019
14:00
UKS ZATOKA PUCK AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 0:2 9:15, 10:15
Mosir
6
24-06-2019
15:00
UKS Ares Nowa Sól I LIDER CHOJNA 2:0 15:8, 15:11
Mosir
6

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Ares Nowa Sól I 3 6 6:0 90:57
2 AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' 3 5 4:3 86:86
3 UKS ZATOKA PUCK 3 4 2:4 68:75
4 LIDER CHOJNA 3 3 1:6 71:97

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
SPS Zbąszynek UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 4:15, 8:15
Mosir
7
24-06-2019
10:00
SAPS LIBERO BANIE 1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 0:2 6:15, 9:15
Mosir
7
24-06-2019
11:30
SPS Zbąszynek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 0:2 12:15, 10:15
Mosir
7
24-06-2019
12:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK SAPS LIBERO BANIE 1 2:0 15:10, 15:5
Mosir
7
24-06-2019
13:30
SAPS LIBERO BANIE 1 SPS Zbąszynek 0:2 6:15, 5:15
Mosir
7
24-06-2019
14:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 15:17, 12:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:0 92:54
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW 3 5 4:2 87:69
3 SPS Zbąszynek 3 4 2:4 64:71
4 SAPS LIBERO BANIE 1 3 3 0:6 41:90

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
LUKS SUKCES Komprachcice MUKS JANTAR Kalisz 2:0 15:9, 17:15
Mosir
7
24-06-2019
10:30
KS MOSIR GIŻYCKO Polonez Wyszków 0:2 10:15, 7:15
Mosir
7
24-06-2019
12:00
KS MOSIR GIŻYCKO LUKS SUKCES Komprachcice 2:0 15:6, 15:11
Mosir
7
24-06-2019
13:00
Polonez Wyszków MUKS JANTAR Kalisz 2:0 15:8, 15:11
Mosir
7
24-06-2019
14:00
LUKS SUKCES Komprachcice Polonez Wyszków 0:2 6:15, 9:15
Mosir
7
24-06-2019
15:00
MUKS JANTAR Kalisz KS MOSIR GIŻYCKO 0:2 20:22, 14:16
Mosir
7

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Polonez Wyszków 3 6 6:0 90:51
2 KS MOSIR GIŻYCKO 3 5 4:2 85:81
3 LUKS SUKCES Komprachcice 3 4 2:4 64:84
4 MUKS JANTAR Kalisz 3 3 0:6 77:100

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska UMKS TUSZYN 0:2 5:15, 11:15
Mosir
8
24-06-2019
10:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków KPS Nowa Dęba I 2:0 15:8, 15:8
Mosir
8
24-06-2019
11:30
KPS Nowa Dęba I UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 15:9, 15:17, 11:9
Mosir
8
24-06-2019
12:30
UMKS TUSZYN Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 1:2 16:14, 13:15, 7:11
Mosir
8
24-06-2019
13:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 10:15, 15:10, 11:2
Mosir
8
24-06-2019
14:30
UMKS TUSZYN KPS Nowa Dęba I 2:0 15:10, 15:9
Mosir
8

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 6 6:2 106:79
2 UMKS TUSZYN 3 5 5:2 96:75
3 KPS Nowa Dęba I 3 4 2:5 76:95
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 3 2:6 78:107

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
Fun Sport Kielce UKS SET WASILKÓW 0:2 3:15, 7:15
Mosir
8
24-06-2019
10:30
MUKS Joker Świecie JKS SMS AMS Jastrzębie 2:0 15:10, 15:7
Mosir
8
24-06-2019
12:00
Fun Sport Kielce MUKS Joker Świecie 0:2 7:15, 7:15
Mosir
8
24-06-2019
13:00
UKS SET WASILKÓW JKS SMS AMS Jastrzębie 0:2 7:15, 9:15
Mosir
8
24-06-2019
14:00
JKS SMS AMS Jastrzębie Fun Sport Kielce 2:0 15:3, 15:2
Mosir
8
24-06-2019
15:00
UKS SET WASILKÓW MUKS Joker Świecie 0:2 11:15, 7:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS Joker Świecie 3 6 6:0 90:49
2 JKS SMS AMS Jastrzębie 3 5 4:2 77:51
3 UKS SET WASILKÓW 3 4 2:4 64:70
4 Fun Sport Kielce 3 3 0:6 29:90