Dwójki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS BZURA Ozorków DMKS PLAS Kielce 2:0 15:11, 15:8
Mosir
1
24-06-2019
16:30
SP 12 Tomaszów Maz. SUKSS SUWAŁKI 2 0:2 15:17, 11:15
Mosir
1
24-06-2019
17:00
SP 12 Tomaszów Maz. DMKS PLAS Kielce 0:2 8:15, 12:15
Mosir
1
24-06-2019
17:30
SUKSS SUWAŁKI 2 MKS BZURA Ozorków 0:2 7:15, 13:15
Mosir
1
24-06-2019
18:00
DMKS PLAS Kielce SUKSS SUWAŁKI 2 2:0 15:12, 15:7
Mosir
1
24-06-2019
18:30
MKS BZURA Ozorków SP 12 Tomaszów Maz. 2:0 15:9, 15:9
Mosir
1

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 90:57
2 DMKS PLAS Kielce 3 5 4:2 79:69
3 SUKSS SUWAŁKI 2 3 4 2:4 71:86
4 SP 12 Tomaszów Maz. 3 3 0:6 64:92

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UKS Trójka Kobyłka WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 0:2 5:15, 15:17
Mosir
2
24-06-2019
16:30
UKS Jedynka Międzyrzecz I SP3 Leżajsk I 2:0 15:9, 15:9
Mosir
2
24-06-2019
17:00
UKS Jedynka Międzyrzecz I WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:0 15:8, 15:10
Mosir
2
24-06-2019
17:30
SP3 Leżajsk I UKS Trójka Kobyłka 0:2 12:15, 7:15
Mosir
2
24-06-2019
18:00
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI SP3 Leżajsk I 2:0 15:9, 15:8
Mosir
2
24-06-2019
18:30
UKS Trójka Kobyłka UKS Jedynka Międzyrzecz I 0:2 14:16, 9:15
Mosir
2

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jedynka Międzyrzecz I 3 6 6:0 91:59
2 WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 5 4:2 80:67
3 UKS Trójka Kobyłka 3 4 2:4 73:82
4 SP3 Leżajsk I 3 3 0:6 54:90

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
TREFL GDAŃSK Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 9:15, 9:15
Mosir
3
24-06-2019
16:30
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle Anbud MKS Będzin 2:0 15:8, 15:9
Mosir
3
24-06-2019
17:00
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:12, 15:12
Mosir
3
24-06-2019
17:30
Anbud MKS Będzin TREFL GDAŃSK 0:2 10:15, 8:15
Mosir
3
24-06-2019
18:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Anbud MKS Będzin 2:1 15:12, 11:15, 11:8
Mosir
3
24-06-2019
18:30
TREFL GDAŃSK PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 7:15, 11:15
Mosir
3

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 90:59
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 5 4:3 91:83
3 TREFL GDAŃSK 3 4 2:4 66:78
4 Anbud MKS Będzin 3 3 1:6 70:97

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz IKS ATAK ELBLĄG 0:2 11:15, 13:15
Mosir
4
24-06-2019
16:30
SUKSS SUWAŁKI 1 UKS SMS JOKER Piła 2:0 15:3, 15:3
Mosir
4
24-06-2019
17:00
SUKSS SUWAŁKI 1 IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:12, 15:8
Mosir
4
24-06-2019
17:30
UKS SMS JOKER Piła SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 13:15, 12:15
Mosir
4
24-06-2019
18:00
IKS ATAK ELBLĄG UKS SMS JOKER Piła 2:0 15:6, 15:12
Mosir
4
24-06-2019
18:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz SUKSS SUWAŁKI 1 1:2 15:12, 13:15, 6:11
Mosir
4

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 1 3 6 6:1 98:60
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 4:2 80:72
3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 4 3:4 88:93
4 UKS SMS JOKER Piła 3 3 0:6 49:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
MKS Skałka Annopol UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 15:12, 15:13
Mosir
1
25-06-2019
09:30
PKS PIAST Poniec START Dobromierz 2:0 16:14, 15:12
Mosir
1
25-06-2019
10:00
PKS PIAST Poniec UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 15:12, 15:8
Mosir
1
25-06-2019
10:30
START Dobromierz MKS Skałka Annopol 0:2 9:15, 9:15
Mosir
1
25-06-2019
11:00
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych START Dobromierz 1:2 11:15, 15:12, 13:15
Mosir
1
25-06-2019
11:30
MKS Skałka Annopol PKS PIAST Poniec 1:2 12:15, 15:10, 5:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PKS PIAST Poniec 3 6 6:1 97:78
2 MKS Skałka Annopol 3 5 5:2 92:79
3 START Dobromierz 3 4 2:5 86:100
4 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 3 1:6 84:102

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SP1 Szprotawa SP3 Leżajsk II 2:0 15:7, 15:7
Mosir
2
25-06-2019
09:30
Zawkrze Mława Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:0 15:2, 15:6
Mosir
2
25-06-2019
10:00
Zawkrze Mława SP3 Leżajsk II 2:0 15:7, 15:8
Mosir
2
25-06-2019
10:30
Akademia Młodego Siatkarza Opole SP1 Szprotawa 0:2 8:15, 12:15
Mosir
2
25-06-2019
11:00
SP3 Leżajsk II Akademia Młodego Siatkarza Opole 1:2 10:15, 17:15, 11:13
Mosir
2
25-06-2019
11:30
SP1 Szprotawa Zawkrze Mława 2:1 15:8, 14:16, 11:8
Mosir
2

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP1 Szprotawa 3 6 6:1 100:66
2 Zawkrze Mława 3 5 5:2 92:63
3 Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 4 2:5 71:98
4 SP3 Leżajsk II 3 3 1:6 67:103

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 2:0 15:8, 15:12
Mosir
3
25-06-2019
09:30
AZS OŚ Toruń TS KOSET Grudziądz 0:2 9:15, 8:15
Mosir
3
25-06-2019
10:00
TS KOSET Grudziądz AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 2:0 15:11, 15:12
Mosir
3
25-06-2019
10:30
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 AZS OŚ Toruń 2:0 25:23, 15:8
Mosir
3
25-06-2019
11:00
AZS OŚ Toruń AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 0:2 7:15, 11:15
Mosir
3
25-06-2019
11:30
TS KOSET Grudziądz G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 0:2 15:17, 17:19
Mosir
3

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 3 5 4:2 83:68
2 TS KOSET Grudziądz 3 5 4:2 92:76
3 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 3 5 4:2 96:93
4 AZS OŚ Toruń 3 3 0:6 66:100

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
AKADEMIA UKPS LUBIN UKS Tempo Chełm 2:0 15:11, 15:12
Mosir
4
25-06-2019
09:30
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice APS TRUSO ELBLĄG 2:0 15:8, 15:12
Mosir
4
25-06-2019
10:00
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice UKS Tempo Chełm 2:0 15:9, 15:9
Mosir
4
25-06-2019
10:30
APS TRUSO ELBLĄG AKADEMIA UKPS LUBIN 0:2 10:15, 4:15
Mosir
4
25-06-2019
11:00
UKS Tempo Chełm APS TRUSO ELBLĄG 2:0 15:4, 15:10
Mosir
4
25-06-2019
11:30
AKADEMIA UKPS LUBIN Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 2:1 15:11, 9:15, 12:10
Mosir
4

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 6 6:1 96:73
2 Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 3 5 5:2 96:74
3 UKS Tempo Chełm 3 4 2:4 71:74
4 APS TRUSO ELBLĄG 3 3 0:6 48:90

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MKS BZURA Ozorków Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:8, 15:11
Mosir
1
25-06-2019
12:30
SUKSS SUWAŁKI 1 WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:0 15:4, 15:9
Mosir
1
25-06-2019
13:00
SUKSS SUWAŁKI 1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:11, 15:10
Mosir
1
25-06-2019
13:30
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI MKS BZURA Ozorków 0:2 8:15, 10:15
Mosir
1
25-06-2019
14:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:1 15:10, 13:15, 11:7
Mosir
1
25-06-2019
14:30
MKS BZURA Ozorków SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:5, 15:5
Mosir
1

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 90:47
2 SUKSS SUWAŁKI 1 3 5 4:2 70:64
3 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 4 2:5 79:92
4 WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 3 1:6 63:99

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
UKS Jedynka Międzyrzecz I IKS ATAK ELBLĄG 2:1 15:12, 14:16, 12:10
Mosir
2
25-06-2019
12:30
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle DMKS PLAS Kielce 2:0 15:10, 15:8
Mosir
2
25-06-2019
13:00
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:12, 15:12
Mosir
2
25-06-2019
13:30
DMKS PLAS Kielce UKS Jedynka Międzyrzecz I 0:2 13:15, 10:15
Mosir
2
25-06-2019
14:00
IKS ATAK ELBLĄG DMKS PLAS Kielce 0:2 6:15, 9:15
Mosir
2
25-06-2019
14:30
UKS Jedynka Międzyrzecz I PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 12:15, 7:15
Mosir
2

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 90:61
2 UKS Jedynka Międzyrzecz I 3 5 4:3 90:91
3 DMKS PLAS Kielce 3 4 2:4 71:75
4 IKS ATAK ELBLĄG 3 3 1:6 77:101

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
SUKSS SUWAŁKI 2 Anbud MKS Będzin 2:0 16:14, 15:12
Mosir
3
25-06-2019
12:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz SP3 Leżajsk I 2:0 15:10, 15:11
Mosir
3
25-06-2019
13:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz Anbud MKS Będzin 2:0 15:9, 15:13
Mosir
3
25-06-2019
13:30
SP3 Leżajsk I SUKSS SUWAŁKI 2 0:2 4:15, 11:15
Mosir
3
25-06-2019
14:00
Anbud MKS Będzin SP3 Leżajsk I 2:1 12:15, 15:10, 11:5
Mosir
3
25-06-2019
14:30
SUKSS SUWAŁKI 2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:1 17:15, 12:15, 11:8
Mosir
3

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 2 3 6 6:1 101:79
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 5 5:2 98:83
3 Anbud MKS Będzin 3 4 2:5 86:91
4 SP3 Leżajsk I 3 3 1:6 66:98

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
UKS Trójka Kobyłka UKS SMS JOKER Piła 2:0 15:13, 15:13
Mosir
4
25-06-2019
12:30
TREFL GDAŃSK SP 12 Tomaszów Maz. 0:2 11:15, 14:16
Mosir
4
25-06-2019
13:00
TREFL GDAŃSK UKS SMS JOKER Piła 1:2 9:15, 15:11, 9:11
Mosir
4
25-06-2019
13:30
SP 12 Tomaszów Maz. UKS Trójka Kobyłka 0:2 10:15, 8:15
Mosir
4
25-06-2019
14:00
UKS SMS JOKER Piła SP 12 Tomaszów Maz. 2:1 11:15, 16:14, 11:7
Mosir
4
25-06-2019
14:30
UKS Trójka Kobyłka TREFL GDAŃSK 2:0 16:14, 15:7
Mosir
4

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Trójka Kobyłka 3 6 6:0 91:65
2 UKS SMS JOKER Piła 3 5 4:4 101:99
3 SP 12 Tomaszów Maz. 3 4 3:4 85:93
4 TREFL GDAŃSK 3 3 1:6 79:99

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
PKS PIAST Poniec TS KOSET Grudziądz 2:0 15:9, 15:10
Mosir
1
25-06-2019
16:00
AKADEMIA UKPS LUBIN Zawkrze Mława 2:0 15:13, 15:11
Mosir
1
25-06-2019
16:30
AKADEMIA UKPS LUBIN TS KOSET Grudziądz 2:0 15:6, 15:10
Mosir
1
25-06-2019
17:00
Zawkrze Mława PKS PIAST Poniec 0:2 9:15, 8:15
Mosir
1
25-06-2019
17:30
TS KOSET Grudziądz Zawkrze Mława 2:1 12:15, 15:10, 11:8
Mosir
1
25-06-2019
18:00
PKS PIAST Poniec AKADEMIA UKPS LUBIN 1:2 13:15, 15:10, 6:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 6 6:1 96:74
2 PKS PIAST Poniec 3 5 5:2 94:72
3 TS KOSET Grudziądz 3 4 2:5 73:93
4 Zawkrze Mława 3 3 1:6 74:98

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SP1 Szprotawa Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 1:2 15:12, 4:15, 7:11
Mosir
2
25-06-2019
16:00
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 MKS Skałka Annopol 0:2 14:16, 12:15
Mosir
2
25-06-2019
16:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 0:2 2:15, 7:15
Mosir
2
25-06-2019
17:00
MKS Skałka Annopol SP1 Szprotawa 2:1 15:10, 15:17, 11:9
Mosir
2
25-06-2019
17:30
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice MKS Skałka Annopol 2:1 15:7, 12:15, 11:8
Mosir
2
25-06-2019
18:00
SP1 Szprotawa AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 2:0 15:5, 15:5
Mosir
2

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 3 6 6:2 106:65
2 MKS Skałka Annopol 3 5 5:3 102:100
3 SP1 Szprotawa 3 4 4:4 92:89
4 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 3 3 0:6 45:91

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
START Dobromierz AZS OŚ Toruń 2:0 15:8, 15:5
Mosir
3
25-06-2019
16:00
UKS Tempo Chełm SP3 Leżajsk II 2:1 10:15, 15:3, 11:7
Mosir
3
25-06-2019
16:30
UKS Tempo Chełm AZS OŚ Toruń 2:0 16:14, 15:8
Mosir
3
25-06-2019
17:00
SP3 Leżajsk II START Dobromierz 0:2 12:15, 3:15
Mosir
3
25-06-2019
17:30
AZS OŚ Toruń SP3 Leżajsk II 2:0 19:17, 15:7
Mosir
3
25-06-2019
18:00
START Dobromierz UKS Tempo Chełm 2:0 15:11, 15:10
Mosir
3

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 START Dobromierz 3 6 6:0 90:49
2 UKS Tempo Chełm 3 5 4:3 88:77
3 AZS OŚ Toruń 3 4 2:4 69:85
4 SP3 Leżajsk II 3 3 1:6 64:100

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
Akademia Młodego Siatkarza Opole APS TRUSO ELBLĄG 2:1 15:10, 15:17, 11:6
Mosir
4
25-06-2019
16:00
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 0:2 13:15, 13:15
Mosir
4
25-06-2019
16:30
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 APS TRUSO ELBLĄG 2:0 15:10, 15:6
Mosir
4
25-06-2019
17:00
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:0 15:2, 15:8
Mosir
4
25-06-2019
17:30
APS TRUSO ELBLĄG UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 0:2 4:15, 13:15
Mosir
4
25-06-2019
18:00
Akademia Młodego Siatkarza Opole G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 0:2 6:15, 14:16
Mosir
4

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 6 6:0 90:53
2 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 3 5 4:2 87:66
3 Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 4 2:5 71:94
4 APS TRUSO ELBLĄG 3 3 1:6 66:101

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
AZS OŚ Toruń APS TRUSO ELBLĄG 2:1 15:9, 13:15, 11:8
Mosir
4

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AZS OŚ Toruń 1 2 2:1 39:32
2 APS TRUSO ELBLĄG 1 1 1:2 32:39

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SP3 Leżajsk II Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:0 15:3, 15:11
Mosir
4

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP3 Leżajsk II 1 2 2:0 30:14
2 Akademia Młodego Siatkarza Opole 1 1 0:2 14:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
START Dobromierz G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 0:2 8:15, 9:15
Mosir
4

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 1 2 2:0 30:17
2 START Dobromierz 1 1 0:2 17:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
UKS Tempo Chełm UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 0:2 7:15, 10:15
Mosir
4

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1 2 2:0 30:17
2 UKS Tempo Chełm 1 1 0:2 17:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
TS KOSET Grudziądz AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 1:2 14:16, 15:12, 12:14
Mosir
3

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 1 2 2:1 42:41
2 TS KOSET Grudziądz 1 1 1:2 41:42

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
Zawkrze Mława SP1 Szprotawa 2:0 15:7, 15:6
Mosir
3

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Zawkrze Mława 1 2 2:0 30:13
2 SP1 Szprotawa 1 1 0:2 13:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
AKADEMIA UKPS LUBIN MKS Skałka Annopol 2:0 15:7, 15:10
Mosir
3

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKADEMIA UKPS LUBIN 1 2 2:0 30:17
2 MKS Skałka Annopol 1 1 0:2 17:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
PKS PIAST Poniec Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 2:1 11:15, 15:13, 11:6
Mosir
3

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PKS PIAST Poniec 1 2 2:1 37:34
2 Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 1 1 1:2 34:37

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Anbud MKS Będzin TREFL GDAŃSK 2:0 15:11, 15:6
Mosir
2

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Anbud MKS Będzin 1 2 2:0 30:17
2 TREFL GDAŃSK 1 1 0:2 17:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SP3 Leżajsk I SP 12 Tomaszów Maz. 0:2 7:15, 11:15
Mosir
2

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 12 Tomaszów Maz. 1 2 2:0 30:18
2 SP3 Leżajsk I 1 1 0:2 18:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
SUKSS SUWAŁKI 2 UKS SMS JOKER Piła 2:0 15:9, 15:5
Mosir
2

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 2 1 2 2:0 30:14
2 UKS SMS JOKER Piła 1 1 0:2 14:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz UKS Trójka Kobyłka 2:0 15:13, 15:12
Mosir
2

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 1 2 2:0 30:25
2 UKS Trójka Kobyłka 1 1 0:2 25:30

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IKS ATAK ELBLĄG 2:0 16:14, 15:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1 2 2:0 31:25
2 IKS ATAK ELBLĄG 1 1 0:2 25:31

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI DMKS PLAS Kielce 0:2 9:15, 7:15
Mosir
1

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 DMKS PLAS Kielce 1 2 2:0 30:16
2 WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 1 1 0:2 16:30

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
MKS BZURA Ozorków UKS Jedynka Międzyrzecz I 1:2 15:10, 8:15, 7:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jedynka Międzyrzecz I 1 2 2:1 36:30
2 MKS BZURA Ozorków 1 1 1:2 30:36

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SUKSS SUWAŁKI 1 PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 9:15, 11:15
Mosir
1

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 1 2 2:0 30:20
2 SUKSS SUWAŁKI 1 1 1 0:2 20:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
APS TRUSO ELBLĄG Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:1 6:15, 15:12, 11:6
Mosir
4

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
AZS OŚ Toruń SP3 Leżajsk II 2:0 17:15, 16:14
Mosir
4

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
START Dobromierz UKS Tempo Chełm 2:1 17:19, 15:12, 11:4
Mosir
4

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1:2 15:11, 13:15, 8:11
Mosir
4

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
TS KOSET Grudziądz SP1 Szprotawa 1:2 7:15, 15:13, 13:15
Mosir
3

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 Zawkrze Mława 0:2 12:15, 9:15
Mosir
3

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
MKS Skałka Annopol Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 1:2 15:8, 11:15, 5:11
Mosir
3

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
AKADEMIA UKPS LUBIN PKS PIAST Poniec 2:1 15:13, 18:20, 11:4
Mosir
3

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
TREFL GDAŃSK SP3 Leżajsk I 2:1 15:11, 7:15, 11:8
Mosir
2

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
Anbud MKS Będzin SP 12 Tomaszów Maz. 2:1 17:15, 10:15, 13:11
Mosir
2

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
UKS SMS JOKER Piła UKS Trójka Kobyłka 0:2 10:25, 12:25
Mosir
2

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
SUKSS SUWAŁKI 2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:10, 15:7
Mosir
2

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
IKS ATAK ELBLĄG WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:1 15:12, 13:15, 17:15
Mosir
1

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel DMKS PLAS Kielce 0:2 13:15, 10:15
Mosir
1

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
MKS BZURA Ozorków SUKSS SUWAŁKI 1 2:0 15:8, 15:7
Mosir
1

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
UKS Jedynka Międzyrzecz I PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:1 24:22, 15:17, 11:9
Mosir
1