Dwójki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
MKS BZURA Ozorków UKS SMS JOKER Piła 2:0 15:7, 15:4
Mosir
1
24-06-2019
10:00
APS TRUSO ELBLĄG MKS Skałka Annopol 0:2 7:15, 10:15
Mosir
1
24-06-2019
11:30
UKS SMS JOKER Piła MKS Skałka Annopol 2:1 18:20, 15:9, 11:6
Mosir
1
24-06-2019
12:30
MKS BZURA Ozorków APS TRUSO ELBLĄG 2:0 15:5, 15:3
Mosir
1
24-06-2019
13:30
APS TRUSO ELBLĄG UKS SMS JOKER Piła 0:2 7:15, 8:15
Mosir
1
24-06-2019
14:30
MKS Skałka Annopol MKS BZURA Ozorków 0:2 6:15, 7:15
Mosir
1

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 90:32
2 UKS SMS JOKER Piła 3 5 4:3 85:80
3 MKS Skałka Annopol 3 4 3:4 78:91
4 APS TRUSO ELBLĄG 3 3 0:6 40:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 Anbud MKS Będzin 1:2 9:15, 16:14, 2:11
Mosir
1
24-06-2019
10:30
SP1 Szprotawa UKS Trójka Kobyłka 1:2 15:13, 15:17, 7:11
Mosir
1
24-06-2019
12:00
Anbud MKS Będzin UKS Trójka Kobyłka 1:2 6:15, 15:11, 9:11
Mosir
1
24-06-2019
13:00
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 SP1 Szprotawa 1:2 13:15, 15:11, 4:11
Mosir
1
24-06-2019
14:00
SP1 Szprotawa Anbud MKS Będzin 0:2 8:15, 7:15
Mosir
1
24-06-2019
15:00
UKS Trójka Kobyłka G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 2:0 15:14, 15:5
Mosir
1

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Trójka Kobyłka 3 6 6:2 108:86
2 Anbud MKS Będzin 3 5 5:3 100:79
3 SP1 Szprotawa 3 4 3:5 89:103
4 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 3 3 2:6 78:107

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
TREFL GDAŃSK AZS OŚ Toruń 2:0 15:6, 15:10
Mosir
2
24-06-2019
10:00
SP3 Leżajsk I Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:0 15:3, 15:7
Mosir
2
24-06-2019
11:30
AZS OŚ Toruń SP3 Leżajsk I 1:2 15:13, 9:15, 8:11
Mosir
2
24-06-2019
12:30
Akademia Młodego Siatkarza Opole TREFL GDAŃSK 0:2 9:15, 6:15
Mosir
2
24-06-2019
13:30
Akademia Młodego Siatkarza Opole AZS OŚ Toruń 0:2 10:15, 11:15
Mosir
2
24-06-2019
14:30
TREFL GDAŃSK SP3 Leżajsk I 2:0 15:13, 16:14
Mosir
2

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TREFL GDAŃSK 3 6 6:0 91:58
2 SP3 Leżajsk I 3 5 4:3 96:73
3 AZS OŚ Toruń 3 4 3:4 78:90
4 Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 3 0:6 46:90

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz SUKSS SUWAŁKI 2 2:0 15:9, 19:17
Mosir
2
24-06-2019
10:30
START Dobromierz AKADEMIA UKPS LUBIN 0:2 7:15, 1:15
Mosir
2
24-06-2019
12:00
AKADEMIA UKPS LUBIN SUKSS SUWAŁKI 2 0:2 13:15, 12:15
Mosir
2
24-06-2019
13:00
START Dobromierz SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 7:15, 9:15
Mosir
2
24-06-2019
14:00
SUKSS SUWAŁKI 2 START Dobromierz 2:0 15:3, 15:5
Mosir
2
24-06-2019
15:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:11, 15:6
Mosir
2

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 6 6:0 94:59
2 SUKSS SUWAŁKI 2 3 5 4:2 86:67
3 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 4 2:4 72:68
4 START Dobromierz 3 3 0:6 32:90

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych DMKS PLAS Kielce 0:2 5:15, 7:15
Mosir
3
24-06-2019
10:00
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice SUKSS SUWAŁKI 1 0:2 12:15, 6:15
Mosir
3
24-06-2019
11:30
SUKSS SUWAŁKI 1 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 15:4, 15:4
Mosir
3
24-06-2019
12:30
DMKS PLAS Kielce Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 2:0 15:7, 15:10
Mosir
3
24-06-2019
13:30
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 15:11, 15:6
Mosir
3
24-06-2019
14:30
SUKSS SUWAŁKI 1 DMKS PLAS Kielce 2:0 15:5, 15:11
Mosir
3

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SUKSS SUWAŁKI 1 3 6 6:0 90:42
2 DMKS PLAS Kielce 3 5 4:2 76:59
3 Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice 3 4 2:4 65:77
4 UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 3 0:6 37:90

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
SP3 Leżajsk II PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 7:15, 9:15
Mosir
3
24-06-2019
10:30
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI TS KOSET Grudziądz 2:1 12:15, 15:5, 11:6
Mosir
3
24-06-2019
12:00
TS KOSET Grudziądz SP3 Leżajsk II 2:0 15:10, 15:11
Mosir
3
24-06-2019
13:00
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:0 15:6, 15:13
Mosir
3
24-06-2019
14:00
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI SP3 Leżajsk II 2:0 15:6, 15:2
Mosir
3
24-06-2019
15:00
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle TS KOSET Grudziądz 2:0 15:4, 15:9
Mosir
3

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 90:48
2 WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 5 4:3 87:64
3 TS KOSET Grudziądz 3 4 3:4 69:89
4 SP3 Leżajsk II 3 3 0:6 45:90

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 13:15, 4:15
Mosir
4
24-06-2019
10:00
UKS Jedynka Międzyrzecz I Zawkrze Mława 2:0 15:6, 15:5
Mosir
4
24-06-2019
11:30
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 UKS Jedynka Międzyrzecz I 0:2 3:15, 7:15
Mosir
4
24-06-2019
12:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Zawkrze Mława 2:0 15:11, 15:14
Mosir
4
24-06-2019
13:30
Zawkrze Mława AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 2:0 15:5, 15:10
Mosir
4
24-06-2019
14:30
UKS Jedynka Międzyrzecz I Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:8, 15:12
Mosir
4

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jedynka Międzyrzecz I 3 6 6:0 90:41
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 5 4:2 80:72
3 Zawkrze Mława 3 4 2:4 66:75
4 AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 3 3 0:6 42:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS Tempo Chełm 2:0 15:6, 15:7
Mosir
4
24-06-2019
10:30
SP 12 Tomaszów Maz. PKS PIAST Poniec 2:0 15:12, 15:7
Mosir
4
24-06-2019
12:00
PKS PIAST Poniec UKS Tempo Chełm 2:0 15:13, 15:7
Mosir
4
24-06-2019
13:00
SP 12 Tomaszów Maz. IKS ATAK ELBLĄG 1:2 12:15, 15:11, 8:11
Mosir
4
24-06-2019
14:00
UKS Tempo Chełm SP 12 Tomaszów Maz. 0:2 11:15, 10:15
Mosir
4
24-06-2019
15:00
IKS ATAK ELBLĄG PKS PIAST Poniec 1:2 15:11, 10:15, 9:11
Mosir
4

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 12 Tomaszów Maz. 3 5 5:2 95:77
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 5:3 101:85
3 PKS PIAST Poniec 3 5 4:3 86:84
4 UKS Tempo Chełm 3 3 0:6 54:90