Czwórki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Trójka Sulechów 2:0 15:8, 15:8
Mosir
21
24-06-2019
16:30
MUKS Joker Świecie MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 2:0 15:10, 15:10
Mosir
21
24-06-2019
17:00
MUKS Joker Świecie UKS Trójka Sulechów 2:0 15:2, 15:5
Mosir
21
24-06-2019
17:30
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA MKS Dwójka Zawiercie 0:2 3:15, 8:15
Mosir
21
24-06-2019
18:00
UKS Trójka Sulechów MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 1:2 5:15, 16:14, 10:12
Mosir
21
24-06-2019
18:30
MKS Dwójka Zawiercie MUKS Joker Świecie 2:0 15:11, 15:5
Mosir
21

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:0 90:43
2 MUKS Joker Świecie 3 5 4:2 76:57
3 MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 3 4 2:5 72:91
4 UKS Trójka Sulechów 3 3 1:6 54:101

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce UKS LIDER Rokietnica 2:1 15:3, 13:15, 11:5
Mosir
22
24-06-2019
16:30
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. ECO UNI Opole 2:0 15:13, 15:10
Mosir
22
24-06-2019
17:00
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. UKS LIDER Rokietnica 1:2 15:4, 5:15, 5:11
Mosir
22
24-06-2019
17:30
ECO UNI Opole MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 0:2 7:15, 9:15
Mosir
22
24-06-2019
18:00
UKS LIDER Rokietnica ECO UNI Opole 2:1 15:5, 9:15, 11:3
Mosir
22
24-06-2019
18:30
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 2:1 12:15, 15:9, 11:8
Mosir
22

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 3 6 6:2 107:71
2 UKS LIDER Rokietnica 3 5 5:4 88:87
3 LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 3 4 4:4 87:91
4 ECO UNI Opole 3 3 1:6 62:95

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN VEGA MOSiR Stalowa Wola 2:0 15:7, 15:11
Mosir
23
24-06-2019
16:30
VICTORIA LUBOWIDZ LIDER Konstantynów Ł. 2:1 16:18, 15:12, 11:6
Mosir
23
24-06-2019
17:00
VICTORIA LUBOWIDZ VEGA MOSiR Stalowa Wola 2:0 15:5, 15:7
Mosir
23
24-06-2019
17:30
LIDER Konstantynów Ł. GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 0:2 5:15, 10:15
Mosir
23
24-06-2019
18:00
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN VICTORIA LUBOWIDZ 2:0 15:12, 19:17
Mosir
23
24-06-2019
18:30
VEGA MOSiR Stalowa Wola LIDER Konstantynów Ł. 0:2 6:15, 12:15
Mosir
23

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 3 6 6:0 94:62
2 VICTORIA LUBOWIDZ 3 5 4:3 101:82
3 LIDER Konstantynów Ł. 3 4 3:4 81:90
4 VEGA MOSiR Stalowa Wola 3 3 0:6 48:90

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 8:15, 11:15
Mosir
24
24-06-2019
16:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 15:5, 15:8
Mosir
24
24-06-2019
17:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 15:7, 16:14
Mosir
24
24-06-2019
17:30
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 0:2 13:15, 6:15
Mosir
24
24-06-2019
18:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 15:6, 15:7
Mosir
24
24-06-2019
18:30
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK UKS JASIENIAK GDAŃSK 1:2 15:13, 10:15, 9:11
Mosir
24

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:1 100:68
2 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3 5 4:2 81:63
3 STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 3 4 3:4 83:88
4 Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 3 3 0:6 45:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
WTS Włocławek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 9:15, 5:15
Mosir
21
25-06-2019
09:30
SAS SEJNY 1 Zahir Volley Wschowa 2:0 15:9, 15:11
Mosir
21
25-06-2019
10:00
SAS SEJNY 1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 2:1 20:18, 12:15, 11:7
Mosir
21
25-06-2019
10:30
Zahir Volley Wschowa WTS Włocławek 2:0 16:14, 15:9
Mosir
21
25-06-2019
11:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW Zahir Volley Wschowa 2:1 10:15, 15:3, 11:4
Mosir
21
25-06-2019
11:30
WTS Włocławek SAS SEJNY 1 0:2 7:15, 12:15
Mosir
21

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SAS SEJNY 1 3 6 6:1 103:79
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 5 5:3 106:79
3 Zahir Volley Wschowa 3 4 3:4 73:89
4 WTS Włocławek 3 3 0:6 56:91

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SL Salos Kalina Lublin KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 15:9, 15:13
Mosir
22
25-06-2019
09:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków UKS SALOS EŁK 2:0 15:6, 15:12
Mosir
22
25-06-2019
10:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 15:5, 15:12
Mosir
22
25-06-2019
10:30
UKS SALOS EŁK SL Salos Kalina Lublin 2:1 10:15, 15:8, 13:11
Mosir
22
25-06-2019
11:00
KURIANVOLLEY OLSZTYN UKS SALOS EŁK 0:2 9:15, 5:15
Mosir
22
25-06-2019
11:30
SL Salos Kalina Lublin Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 0:2 10:15, 10:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 6 6:0 90:55
2 UKS SALOS EŁK 3 5 4:3 86:78
3 SL Salos Kalina Lublin 3 4 3:4 84:90
4 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 3 0:6 53:90

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:5, 15:7
Mosir
23
25-06-2019
09:30
LUKS Sukces Komprachcice Sparta Rzeszów 2:1 8:15, 15:11, 11:6
Mosir
23
25-06-2019
10:00
LUKS Sukces Komprachcice UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 14:16, 15:12, 11:1
Mosir
23
25-06-2019
10:30
Sparta Rzeszów GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 0:2 7:15, 9:15
Mosir
23
25-06-2019
11:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska Sparta Rzeszów 2:0 15:7, 15:10
Mosir
23
25-06-2019
11:30
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:5, 15:9
Mosir
23

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 3 6 6:0 90:42
2 LUKS Sukces Komprachcice 3 5 4:4 88:91
3 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 4 3:4 71:87
4 Sparta Rzeszów 3 3 1:6 65:94

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SP 18 KOSZALIN MKS Gala Skarżysko-Kamienna 2:0 15:5, 15:13
Mosir
24
25-06-2019
09:30
SMS SP3 PLAS GRYFICE UKS OLIMPIK MOŃKI 2:1 11:15, 17:15, 11:5
Mosir
24
25-06-2019
10:00
SMS SP3 PLAS GRYFICE MKS Gala Skarżysko-Kamienna 0:2 14:16, 4:15
Mosir
24
25-06-2019
10:30
UKS OLIMPIK MOŃKI SP 18 KOSZALIN 0:2 10:15, 11:15
Mosir
24
25-06-2019
11:00
MKS Gala Skarżysko-Kamienna UKS OLIMPIK MOŃKI 0:2 15:17, 6:15
Mosir
24
25-06-2019
11:30
SP 18 KOSZALIN SMS SP3 PLAS GRYFICE 2:0 17:15, 15:6
Mosir
24

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 18 KOSZALIN 3 6 6:0 92:60
2 UKS OLIMPIK MOŃKI 3 4 3:4 88:90
3 MKS Gala Skarżysko-Kamienna 3 4 2:4 70:80
4 SMS SP3 PLAS GRYFICE 3 4 2:5 78:98

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MKS Dwójka Zawiercie VICTORIA LUBOWIDZ 2:0 15:8, 15:8
Mosir
21
25-06-2019
12:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK UKS LIDER Rokietnica 1:2 15:4, 7:15, 9:11
Mosir
21
25-06-2019
13:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK VICTORIA LUBOWIDZ 2:0 15:11, 15:13
Mosir
21
25-06-2019
13:30
UKS LIDER Rokietnica MKS Dwójka Zawiercie 1:2 4:15, 15:12, 2:11
Mosir
21
25-06-2019
14:00
VICTORIA LUBOWIDZ UKS LIDER Rokietnica 2:0 16:14, 15:10
Mosir
21
25-06-2019
14:30
MKS Dwójka Zawiercie UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 8:15, 13:15
Mosir
21

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 5 5:2 91:75
2 MKS Dwójka Zawiercie 3 5 4:3 89:67
3 UKS LIDER Rokietnica 3 4 3:5 75:100
4 VICTORIA LUBOWIDZ 3 4 2:4 71:84

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 15:8, 15:12
Mosir
22
25-06-2019
12:30
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN MUKS Joker Świecie 1:2 15:5, 11:15, 9:11
Mosir
22
25-06-2019
13:00
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 15:11, 15:12
Mosir
22
25-06-2019
13:30
MUKS Joker Świecie MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 1:2 14:16, 15:12, 5:11
Mosir
22
25-06-2019
14:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MUKS Joker Świecie 0:2 7:15, 16:18
Mosir
22
25-06-2019
14:30
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 2:0 15:5, 15:9
Mosir
22

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 3 6 6:1 99:68
2 MUKS Joker Świecie 3 5 5:3 98:97
3 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 3 4 3:4 79:84
4 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3 3 0:6 66:93

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA VEGA MOSiR Stalowa Wola 2:0 15:13, 16:14
Mosir
23
25-06-2019
12:30
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK ECO UNI Opole 2:1 11:15, 15:2, 11:7
Mosir
23
25-06-2019
13:00
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK VEGA MOSiR Stalowa Wola 2:0 15:12, 15:11
Mosir
23
25-06-2019
13:30
ECO UNI Opole MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 1:2 15:11, 15:17, 9:11
Mosir
23
25-06-2019
14:00
VEGA MOSiR Stalowa Wola ECO UNI Opole 0:2 8:15, 10:15
Mosir
23
25-06-2019
14:30
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 1:2 16:14, 12:15, 10:12
Mosir
23

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 3 6 6:2 108:85
2 MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 3 5 5:3 108:107
3 ECO UNI Opole 3 4 4:4 93:94
4 VEGA MOSiR Stalowa Wola 3 3 0:6 68:91

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 15:5, 15:8
Mosir
24
25-06-2019
12:30
LIDER Konstantynów Ł. UKS Trójka Sulechów 2:0 15:9, 16:14
Mosir
24
25-06-2019
13:00
LIDER Konstantynów Ł. Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:1 11:15, 15:7, 14:12
Mosir
24
25-06-2019
13:30
UKS Trójka Sulechów LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 0:2 6:15, 9:15
Mosir
24
25-06-2019
14:00
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku UKS Trójka Sulechów 0:2 12:15, 12:15
Mosir
24
25-06-2019
14:30
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. LIDER Konstantynów Ł. 2:1 11:15, 15:6, 11:4
Mosir
24

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 3 6 6:1 97:53
2 LIDER Konstantynów Ł. 3 5 5:3 96:94
3 UKS Trójka Sulechów 3 4 2:4 68:85
4 Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 3 3 1:6 71:100

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SAS SEJNY 1 LUKS Sukces Komprachcice 2:1 14:16, 18:16, 11:7
Mosir
21
25-06-2019
16:00
SP 18 KOSZALIN UKS SALOS EŁK 2:0 15:8, 15:12
Mosir
21
25-06-2019
16:30
SP 18 KOSZALIN LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:13, 15:11
Mosir
21
25-06-2019
17:00
UKS SALOS EŁK SAS SEJNY 1 1:2 11:15, 16:14, 5:11
Mosir
21
25-06-2019
17:30
LUKS Sukces Komprachcice UKS SALOS EŁK 1:2 15:10, 13:15, 5:11
Mosir
21
25-06-2019
18:00
SAS SEJNY 1 SP 18 KOSZALIN 1:2 16:14, 12:15, 8:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 18 KOSZALIN 3 6 6:1 100:80
2 SAS SEJNY 1 3 5 5:4 119:111
3 UKS SALOS EŁK 3 4 3:5 88:103
4 LUKS Sukces Komprachcice 3 3 2:6 96:109

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków UKS OLIMPIK MOŃKI 2:0 15:8, 15:11
Mosir
22
25-06-2019
16:00
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 6:15, 12:15
Mosir
22
25-06-2019
16:30
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel UKS OLIMPIK MOŃKI 2:0 15:3, 15:9
Mosir
22
25-06-2019
17:00
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 2:0 15:11, 15:11
Mosir
22
25-06-2019
17:30
UKS OLIMPIK MOŃKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 0:2 11:15, 13:15
Mosir
22
25-06-2019
18:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 0:2 10:15, 13:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 6 6:0 90:64
2 GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 3 5 4:2 78:65
3 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 4 2:4 75:79
4 UKS OLIMPIK MOŃKI 3 3 0:6 55:90

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
Zahir Volley Wschowa Sparta Rzeszów 2:1 16:14, 9:15, 11:3
Mosir
23
25-06-2019
16:00
MKS Gala Skarżysko-Kamienna KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 15:13, 15:0
Mosir
23
25-06-2019
16:30
MKS Gala Skarżysko-Kamienna Sparta Rzeszów 2:0 15:9, 15:7
Mosir
23
25-06-2019
17:00
KURIANVOLLEY OLSZTYN Zahir Volley Wschowa 1:2 15:5, 13:15, 6:11
Mosir
23
25-06-2019
17:30
Sparta Rzeszów KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 5:15, 15:13, 11:9
Mosir
23
25-06-2019
18:00
Zahir Volley Wschowa MKS Gala Skarżysko-Kamienna 2:0 15:12, 15:11
Mosir
23

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Zahir Volley Wschowa 3 6 6:2 97:89
2 MKS Gala Skarżysko-Kamienna 3 5 4:2 83:59
3 Sparta Rzeszów 3 4 3:5 79:103
4 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 3 2:6 84:92

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SL Salos Kalina Lublin SMS SP3 PLAS GRYFICE 2:0 15:8, 15:10
Mosir
24
25-06-2019
16:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska WTS Włocławek 0:2 13:15, 15:17
Mosir
24
25-06-2019
16:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska SMS SP3 PLAS GRYFICE 0:2 10:15, 12:15
Mosir
24
25-06-2019
17:00
WTS Włocławek SL Salos Kalina Lublin 0:2 7:15, 10:15
Mosir
24
25-06-2019
17:30
SMS SP3 PLAS GRYFICE WTS Włocławek 1:2 16:14, 9:15, 3:11
Mosir
24
25-06-2019
18:00
SL Salos Kalina Lublin UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1:2 13:15, 15:9, 6:11
Mosir
24

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SL Salos Kalina Lublin 3 5 5:2 94:70
2 WTS Włocławek 3 5 4:3 89:86
3 SMS SP3 PLAS GRYFICE 3 4 3:4 76:92
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 4 2:5 85:96

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Sparta Rzeszów UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 0:2 15:17, 12:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1 2 2:0 32:27
2 Sparta Rzeszów 1 1 0:2 27:32

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
KURIANVOLLEY OLSZTYN SMS SP3 PLAS GRYFICE 1:2 17:15, 9:15, 9:11
Mosir
24

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SMS SP3 PLAS GRYFICE 1 2 2:1 41:35
2 KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 1 1:2 35:41

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
Zahir Volley Wschowa WTS Włocławek 2:0 15:10, 15:8
Mosir
24

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Zahir Volley Wschowa 1 2 2:0 30:18
2 WTS Włocławek 1 1 0:2 18:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
MKS Gala Skarżysko-Kamienna SL Salos Kalina Lublin 0:2 11:15, 9:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SL Salos Kalina Lublin 1 2 2:0 30:20
2 MKS Gala Skarżysko-Kamienna 1 1 0:2 20:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS SALOS EŁK UKS OLIMPIK MOŃKI 1:2 16:14, 16:18, 12:14
Mosir
23

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS OLIMPIK MOŃKI 1 2 2:1 46:44
2 UKS SALOS EŁK 1 1 1:2 44:46

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
LUKS Sukces Komprachcice Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 0:2 6:15, 12:15
Mosir
23

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 1 2 2:0 30:18
2 LUKS Sukces Komprachcice 1 1 0:2 18:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
SP 18 KOSZALIN GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 2:1 15:13, 12:15, 11:9
Mosir
23

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 18 KOSZALIN 1 2 2:1 38:37
2 GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 1 1 1:2 37:38

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SAS SEJNY 1 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 2:0 15:13, 15:11
Mosir
23

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SAS SEJNY 1 1 2 2:0 30:24
2 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 1 1 0:2 24:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
ECO UNI Opole Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 15:9, 15:6
Mosir
22

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO UNI Opole 1 2 2:0 30:15
2 Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 1 1 0:2 15:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
VEGA MOSiR Stalowa Wola UKS Trójka Sulechów 0:2 8:15, 9:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Trójka Sulechów 1 2 2:0 30:17
2 VEGA MOSiR Stalowa Wola 1 1 0:2 17:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK LIDER Konstantynów Ł. 0:2 13:15, 13:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER Konstantynów Ł. 1 2 2:0 30:26
2 STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 1 1 0:2 26:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 1:2 11:15, 15:10, 9:11
Mosir
22

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 1 2 2:1 36:35
2 MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 1 1 1:2 35:36

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS LIDER Rokietnica UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 9:15, 18:16, 13:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS LIDER Rokietnica 1 2 2:1 40:42
2 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1 1 1:2 42:40

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
VICTORIA LUBOWIDZ GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 2:1 9:15, 15:10, 11:8
Mosir
21

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 VICTORIA LUBOWIDZ 1 2 2:1 35:33
2 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 1 1 1:2 33:35

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK MUKS Joker Świecie 2:0 15:9, 15:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 1 2 2:0 30:20
2 MUKS Joker Świecie 1 1 0:2 20:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
MKS Dwójka Zawiercie MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 2:0 15:10, 15:10
Mosir
21

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 1 2 2:0 30:20
2 MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 1 1 0:2 20:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
Sparta Rzeszów KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 15:12, 9:15, 12:10
Mosir
24

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska SMS SP3 PLAS GRYFICE 1:2 15:10, 11:15, 11:13
Mosir
24

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
WTS Włocławek MKS Gala Skarżysko-Kamienna 0:2 9:15, 8:15
Mosir
24

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
Zahir Volley Wschowa SL Salos Kalina Lublin 2:0 15:13, 15:12
Mosir
24

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS SALOS EŁK LUKS Sukces Komprachcice 0:2 0:15, 0:15
Mosir
23

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS OLIMPIK MOŃKI Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 1:2 15:10, 11:15, 7:11
Mosir
23

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 2:0 15:9, 15:11
Mosir
23

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
SP 18 KOSZALIN SAS SEJNY 1 1:2 17:15, 12:15, 8:11
Mosir
23

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku VEGA MOSiR Stalowa Wola 1:2 17:15, 9:15, 6:11
Mosir
22

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
ECO UNI Opole UKS Trójka Sulechów 1:2 16:18, 15:7, 7:11
Mosir
22

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 1:2 15:12, 14:16, 4:11
Mosir
22

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
LIDER Konstantynów Ł. LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 1:2 15:11, 7:15, 9:11
Mosir
22

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 0:2 10:15, 14:16
Mosir
21

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS LIDER Rokietnica VICTORIA LUBOWIDZ 1:2 9:15, 15:11, 11:13
Mosir
21

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
MUKS Joker Świecie MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 0:2 6:15, 13:15
Mosir
21

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
MKS Dwójka Zawiercie UKS JASIENIAK GDAŃSK 2:0 15:12, 15:11
Mosir
21