Czwórki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
WTS Włocławek MKS Dwójka Zawiercie 0:2 4:15, 7:15
Mosir
21
24-06-2019
10:00
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku UKS OLIMPIK MOŃKI 1:2 15:6, 10:15, 10:12
Mosir
21
24-06-2019
11:30
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku WTS Włocławek 2:0 15:10, 15:12
Mosir
21
24-06-2019
12:30
UKS OLIMPIK MOŃKI MKS Dwójka Zawiercie 0:2 6:15, 3:15
Mosir
21
24-06-2019
13:30
UKS OLIMPIK MOŃKI WTS Włocławek 0:2 11:15, 11:15
Mosir
21
24-06-2019
14:30
MKS Dwójka Zawiercie Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 15:6, 15:6
Mosir
21

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:0 90:32
2 Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 3 4 3:4 77:85
3 WTS Włocławek 3 4 2:4 63:82
4 UKS OLIMPIK MOŃKI 3 4 2:5 64:95

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce Sparta Rzeszów 2:0 15:5, 15:1
Mosir
21
24-06-2019
10:30
SL Salos Kalina Lublin LIDER Konstantynów Ł. 0:2 14:16, 10:15
Mosir
21
24-06-2019
12:00
Sparta Rzeszów SL Salos Kalina Lublin 0:2 9:15, 10:15
Mosir
21
24-06-2019
13:00
LIDER Konstantynów Ł. MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 0:2 11:15, 5:15
Mosir
21
24-06-2019
14:00
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce SL Salos Kalina Lublin 2:0 15:4, 15:3
Mosir
21
24-06-2019
15:00
LIDER Konstantynów Ł. Sparta Rzeszów 2:0 15:9, 15:7
Mosir
21

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce 3 6 6:0 90:29
2 LIDER Konstantynów Ł. 3 5 4:2 77:70
3 SL Salos Kalina Lublin 3 4 2:4 61:80
4 Sparta Rzeszów 3 3 0:6 41:90

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN UKS SALOS EŁK 2:0 15:5, 15:12
Mosir
22
24-06-2019
10:00
ECO UNI Opole GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 2:1 11:15, 15:13, 11:7
Mosir
22
24-06-2019
11:30
UKS SALOS EŁK ECO UNI Opole 0:2 11:15, 12:15
Mosir
22
24-06-2019
12:30
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 0:2 11:15, 8:15
Mosir
22
24-06-2019
13:30
UKS SALOS EŁK GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 1:2 14:16, 15:13, 5:11
Mosir
22
24-06-2019
14:30
ECO UNI Opole GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 0:2 5:15, 7:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN 3 6 6:0 90:48
2 ECO UNI Opole 3 5 4:3 79:88
3 GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel 3 4 3:5 94:101
4 UKS SALOS EŁK 3 3 1:6 74:100

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
SP 18 KOSZALIN MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 1:2 15:13, 7:15, 10:12
Mosir
22
24-06-2019
10:30
Zahir Volley Wschowa STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 0:2 4:15, 10:15
Mosir
22
24-06-2019
12:00
Zahir Volley Wschowa MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 0:2 10:15, 8:15
Mosir
22
24-06-2019
13:00
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK SP 18 KOSZALIN 2:0 15:12, 15:4
Mosir
22
24-06-2019
14:00
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 1:2 8:15, 15:7, 10:12
Mosir
22
24-06-2019
15:00
SP 18 KOSZALIN Zahir Volley Wschowa 2:0 15:10, 15:12
Mosir
22

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK 3 6 6:1 94:63
2 MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA 3 5 5:3 103:84
3 SP 18 KOSZALIN 3 4 3:4 78:92
4 Zahir Volley Wschowa 3 3 0:6 54:90

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK UKS Trójka Sulechów 2:0 15:6, 15:13
Mosir
23
24-06-2019
10:00
SMS SP3 PLAS GRYFICE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 1:2 15:9, 11:15, 11:13
Mosir
23
24-06-2019
11:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW UKS Trójka Sulechów 1:2 15:12, 8:15, 6:11
Mosir
23
24-06-2019
12:30
SMS SP3 PLAS GRYFICE UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 6:15, 9:15
Mosir
23
24-06-2019
13:30
UKS Trójka Sulechów SMS SP3 PLAS GRYFICE 1:2 15:17, 15:11, 9:11
Mosir
23
24-06-2019
14:30
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 8:15, 5:15
Mosir
23

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:0 90:47
2 UKS Trójka Sulechów 3 4 3:5 96:98
3 SMS SP3 PLAS GRYFICE 3 4 3:5 91:106
4 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW 3 4 3:5 79:105

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
LUKS Sukces Komprachcice UKS LIDER Rokietnica 0:2 9:15, 5:15
Mosir
23
24-06-2019
10:30
VICTORIA LUBOWIDZ KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 15:8, 15:3
Mosir
23
24-06-2019
12:00
KURIANVOLLEY OLSZTYN LUKS Sukces Komprachcice 0:2 7:15, 11:15
Mosir
23
24-06-2019
13:00
UKS LIDER Rokietnica VICTORIA LUBOWIDZ 1:2 9:15, 15:8, 6:11
Mosir
23
24-06-2019
14:00
LUKS Sukces Komprachcice VICTORIA LUBOWIDZ 0:2 6:15, 8:15
Mosir
23
24-06-2019
15:00
KURIANVOLLEY OLSZTYN UKS LIDER Rokietnica 0:2 7:15, 12:15
Mosir
23

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 VICTORIA LUBOWIDZ 3 6 6:1 94:55
2 UKS LIDER Rokietnica 3 5 5:2 90:67
3 LUKS Sukces Komprachcice 3 4 2:4 58:78
4 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 3 0:6 48:90

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 0:2 6:15, 7:15
Mosir
24
24-06-2019
10:00
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków VEGA MOSiR Stalowa Wola 0:2 10:15, 13:15
Mosir
24
24-06-2019
11:30
VEGA MOSiR Stalowa Wola UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:7, 15:9
Mosir
24
24-06-2019
12:30
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 2:0 17:15, 15:8
Mosir
24
24-06-2019
13:30
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 15:7, 15:13
Mosir
24
24-06-2019
14:30
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. VEGA MOSiR Stalowa Wola 2:0 15:5, 15:3
Mosir
24

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. 3 6 6:0 92:44
2 VEGA MOSiR Stalowa Wola 3 5 4:2 68:69
3 Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków 3 4 2:4 76:82
4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 3 0:6 49:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
MKS Gala Skarżysko-Kamienna SAS SEJNY 1 0:2 11:15, 9:15
Mosir
24
24-06-2019
10:30
MUKS Joker Świecie UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 7:15, 15:9, 11:7
Mosir
24
24-06-2019
12:00
MKS Gala Skarżysko-Kamienna MUKS Joker Świecie 0:2 5:15, 4:15
Mosir
24
24-06-2019
13:00
SAS SEJNY 1 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 12:15, 15:12, 9:11
Mosir
24
24-06-2019
14:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MKS Gala Skarżysko-Kamienna 2:0 15:6, 15:2
Mosir
24
24-06-2019
15:00
SAS SEJNY 1 MUKS Joker Świecie 0:2 10:15, 8:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS Joker Świecie 3 6 6:1 93:58
2 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3 5 5:3 99:77
3 SAS SEJNY 1 3 4 3:4 84:88
4 MKS Gala Skarżysko-Kamienna 3 3 0:6 37:90