Czwórki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
MKS BZURA Ozorków AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:7, 15:10
Mosir
17
24-06-2019
16:30
KS WIFAMA Łódź MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:1 15:12, 6:15, 11:8
Mosir
17
24-06-2019
17:00
KS WIFAMA Łódź AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:7, 15:8
Mosir
17
24-06-2019
17:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK MKS BZURA Ozorków 0:2 9:15, 7:15
Mosir
17
24-06-2019
18:00
AKADEMIA UKPS LUBIN MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 0:2 8:15, 14:16
Mosir
17
24-06-2019
18:30
MKS BZURA Ozorków KS WIFAMA Łódź 0:2 11:15, 10:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA Łódź 3 6 6:1 92:71
2 MKS BZURA Ozorków 3 5 4:2 81:63
3 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 4 3:4 82:84
4 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 3 0:6 54:91

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UMKS MOS Wola Warszawa AKS Rzeszów 2:0 15:9, 18:16
Mosir
18
24-06-2019
16:30
Anbud MKS Będzin SP-2 Strzyżów 2:0 15:12, 15:10
Mosir
18
24-06-2019
17:00
Anbud MKS Będzin AKS Rzeszów 2:0 15:7, 15:13
Mosir
18
24-06-2019
17:30
SP-2 Strzyżów UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 12:15, 9:15
Mosir
18
24-06-2019
18:00
AKS Rzeszów SP-2 Strzyżów 0:2 10:15, 15:17
Mosir
18
24-06-2019
18:30
UMKS MOS Wola Warszawa Anbud MKS Będzin 1:2 15:11, 15:17, 7:11
Mosir
18

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Anbud MKS Będzin 3 6 6:1 99:79
2 UMKS MOS Wola Warszawa 3 5 5:2 100:85
3 SP-2 Strzyżów 3 4 2:4 75:85
4 AKS Rzeszów 3 3 0:6 70:95

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK UKS Trójka Sulechów I 2:1 12:15, 15:10, 11:3
Mosir
19
24-06-2019
16:30
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:6, 19:17
Mosir
19
24-06-2019
17:00
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI UKS Trójka Sulechów I 2:0 15:8, 15:4
Mosir
19
24-06-2019
17:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 10:15, 15:17
Mosir
19
24-06-2019
18:00
UKS Trójka Sulechów I Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 15:9, 15:8
Mosir
19
24-06-2019
18:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:1 15:13, 12:15, 11:4
Mosir
19

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:2 108:85
2 KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 5 5:2 96:73
3 UKS Trójka Sulechów I 3 4 3:4 70:85
4 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 3 0:6 65:96

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
16:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz UKS PIAST Krotoszyn 2:0 15:10, 15:9
Mosir
20
24-06-2019
16:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:10, 15:11
Mosir
20
24-06-2019
17:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS PIAST Krotoszyn 2:0 15:8, 15:10
Mosir
20
24-06-2019
17:30
UKS Serbinów Biała Podlaska SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:1 17:19, 18:16, 12:10
Mosir
20
24-06-2019
18:00
UKS PIAST Krotoszyn UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 9:15, 6:15
Mosir
20
24-06-2019
18:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:1 13:15, 15:10, 11:4
Mosir
20

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 5:2 89:78
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 5 5:3 114:95
3 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 5 4:3 98:90
4 UKS PIAST Krotoszyn 3 3 0:6 52:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
IKS ATAK ELBLĄG START Dobromierz 2:1 8:15, 15:13, 11:6
Mosir
17
25-06-2019
09:30
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP IKAR LEGNICA 2:1 8:15, 17:15, 11:7
Mosir
17
25-06-2019
10:00
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP START Dobromierz 2:0 15:13, 15:11
Mosir
17
25-06-2019
10:30
IKAR LEGNICA IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:7, 15:10
Mosir
17
25-06-2019
11:00
START Dobromierz IKAR LEGNICA 0:2 13:15, 15:17
Mosir
17
25-06-2019
11:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 1:2 19:17, 11:15, 10:12
Mosir
17

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 6 6:2 110:101
2 IKAR LEGNICA 3 5 5:2 99:81
3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 3:5 91:108
4 START Dobromierz 3 3 1:6 86:96

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 SP 3 Nysa 2:0 15:12, 15:7
Mosir
18
25-06-2019
09:30
Saska Warszawa PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 14:16, 10:15
Mosir
18
25-06-2019
10:00
Saska Warszawa SP 3 Nysa 2:0 18:16, 15:12
Mosir
18
25-06-2019
10:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 0:2 15:17, 14:16
Mosir
18
25-06-2019
11:00
SP 3 Nysa PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 4:15, 13:15
Mosir
18
25-06-2019
11:30
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 Saska Warszawa 2:1 17:15, 15:17, 11:7
Mosir
18

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 3 6 6:1 106:87
2 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 5 4:2 90:74
3 Saska Warszawa 3 4 3:4 96:102
4 SP 3 Nysa 3 3 0:6 64:93

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
SP ŁOCHOWO SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 2:0 15:6, 15:13
Mosir
19
25-06-2019
09:30
TS KOSET STS Olimpia Sulęcin 0:2 13:15, 14:16
Mosir
19
25-06-2019
10:00
TS KOSET SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 2:0 15:9, 15:9
Mosir
19
25-06-2019
10:30
STS Olimpia Sulęcin SP ŁOCHOWO 0:2 9:15, 5:15
Mosir
19
25-06-2019
11:00
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W STS Olimpia Sulęcin 1:2 18:16, 10:15, 5:11
Mosir
19
25-06-2019
11:30
SP ŁOCHOWO TS KOSET 0:2 17:19, 5:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET 3 5 4:2 91:71
2 SP ŁOCHOWO 3 5 4:2 82:67
3 STS Olimpia Sulęcin 3 5 4:3 87:90
4 SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 3 3 1:6 70:102

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
09:00
STS Skarżysko-Kamienna SP 21 Lublin 1:2 11:15, 15:10, 9:11
Mosir
20
25-06-2019
09:30
UKS 21 BIAŁYSTOK UKS 9 Leszno 2:1 11:15, 15:11, 11:7
Mosir
20
25-06-2019
10:00
UKS 21 BIAŁYSTOK SP 21 Lublin 1:2 15:8, 20:22, 8:11
Mosir
20
25-06-2019
10:30
UKS 9 Leszno STS Skarżysko-Kamienna 1:2 15:17, 15:13, 4:11
Mosir
20
25-06-2019
11:00
SP 21 Lublin UKS 9 Leszno 2:1 15:11, 7:15, 12:10
Mosir
20
25-06-2019
11:30
STS Skarżysko-Kamienna UKS 21 BIAŁYSTOK 1:2 16:14, 9:15, 10:12
Mosir
20

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 21 Lublin 3 6 6:3 111:114
2 UKS 21 BIAŁYSTOK 3 5 5:4 121:109
3 STS Skarżysko-Kamienna 3 4 4:5 111:111
4 UKS 9 Leszno 3 3 3:6 103:112

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
KS WIFAMA Łódź KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 2:1 15:17, 15:8, 11:8
Mosir
17
25-06-2019
12:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 15:13, 16:14
Mosir
17
25-06-2019
13:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 0:2 12:15, 7:15
Mosir
17
25-06-2019
13:30
UMKS MOS Wola Warszawa KS WIFAMA Łódź 1:2 15:13, 11:15, 4:11
Mosir
17
25-06-2019
14:00
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 17:15, 15:11
Mosir
17
25-06-2019
14:30
KS WIFAMA Łódź Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:13, 15:11
Mosir
17

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA Łódź 3 6 6:2 110:87
2 KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 5 5:2 95:86
3 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 4 2:4 74:87
4 UMKS MOS Wola Warszawa 3 3 1:6 83:102

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
Anbud MKS Będzin SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:13, 15:11
Mosir
18
25-06-2019
12:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK MKS BZURA Ozorków 1:2 15:10, 13:15, 6:11
Mosir
18
25-06-2019
13:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:2 15:12, 11:15, 7:11
Mosir
18
25-06-2019
13:30
MKS BZURA Ozorków Anbud MKS Będzin 2:0 15:8, 15:9
Mosir
18
25-06-2019
14:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz MKS BZURA Ozorków 0:2 10:15, 9:15
Mosir
18
25-06-2019
14:30
Anbud MKS Będzin UKS JASIENIAK GDAŃSK 2:1 15:10, 12:15, 11:6
Mosir
18

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:1 96:70
2 Anbud MKS Będzin 3 5 4:3 85:85
3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 4 2:5 81:93
4 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 3 3:6 98:112

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 10:15, 19:21
Mosir
19
25-06-2019
12:30
UKS Serbinów Biała Podlaska AKS Rzeszów 2:1 15:12, 11:15, 11:7
Mosir
19
25-06-2019
13:00
UKS Serbinów Biała Podlaska Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 19:17, 15:17, 4:11
Mosir
19
25-06-2019
13:30
AKS Rzeszów MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:1 13:15, 19:17, 11:9
Mosir
19
25-06-2019
14:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel AKS Rzeszów 2:1 17:19, 15:11, 11:8
Mosir
19
25-06-2019
14:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 14:16, 8:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 6:2 124:105
2 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 5 5:3 106:101
3 AKS Rzeszów 3 4 4:5 115:121
4 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 3 1:6 92:110

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
12:00
SP-2 Strzyżów UKS PIAST Krotoszyn 1:2 17:15, 7:15, 9:11
Mosir
20
25-06-2019
12:30
UKS Trójka Sulechów I AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:11, 15:7
Mosir
20
25-06-2019
13:00
UKS Trójka Sulechów I UKS PIAST Krotoszyn 1:2 13:15, 15:7, 4:11
Mosir
20
25-06-2019
13:30
AKADEMIA UKPS LUBIN SP-2 Strzyżów 0:2 7:15, 10:15
Mosir
20
25-06-2019
14:00
UKS PIAST Krotoszyn AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:7, 15:11
Mosir
20
25-06-2019
14:30
SP-2 Strzyżów UKS Trójka Sulechów I 2:1 10:15, 15:10, 11:8
Mosir
20

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS PIAST Krotoszyn 3 6 6:2 104:83
2 SP-2 Strzyżów 3 5 5:3 99:91
3 UKS Trójka Sulechów I 3 4 4:4 95:87
4 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 3 0:6 53:90

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SP ŁOCHOWO 1:2 17:15, 8:15, 9:11
Mosir
17
25-06-2019
16:00
SP 21 Lublin PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 15:12, 6:15, 9:11
Mosir
17
25-06-2019
16:30
SP 21 Lublin SP ŁOCHOWO 0:2 3:15, 11:15
Mosir
17
25-06-2019
17:00
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 2:1 15:17, 15:11, 13:11
Mosir
17
25-06-2019
17:30
SP ŁOCHOWO PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:1 15:17, 25:23, 11:8
Mosir
17
25-06-2019
18:00
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SP 21 Lublin 2:0 15:12, 15:8
Mosir
17

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP ŁOCHOWO 3 6 6:2 122:96
2 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 5 5:4 129:120
3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 4:4 103:104
4 SP 21 Lublin 3 3 1:6 64:98

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 UKS 21 BIAŁYSTOK 1:2 11:15, 15:11, 9:11
Mosir
18
25-06-2019
16:00
TS KOSET IKAR LEGNICA 2:0 15:7, 15:9
Mosir
18
25-06-2019
16:30
TS KOSET UKS 21 BIAŁYSTOK 2:1 15:11, 9:15, 11:7
Mosir
18
25-06-2019
17:00
IKAR LEGNICA SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 2:0 15:13, 15:7
Mosir
18
25-06-2019
17:30
UKS 21 BIAŁYSTOK IKAR LEGNICA 2:0 17:15, 15:13
Mosir
18
25-06-2019
18:00
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 TS KOSET 0:2 11:15, 12:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET 3 6 6:1 95:72
2 UKS 21 BIAŁYSTOK 3 5 5:3 102:98
3 IKAR LEGNICA 3 4 2:4 74:82
4 SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 3 3 1:6 78:97

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
IKS ATAK ELBLĄG SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 1:2 12:15, 15:9, 6:11
Mosir
19
25-06-2019
16:00
STS Skarżysko-Kamienna SP 3 Nysa 2:1 18:16, 11:15, 11:7
Mosir
19
25-06-2019
16:30
STS Skarżysko-Kamienna SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 2:1 16:18, 15:11, 11:8
Mosir
19
25-06-2019
17:00
SP 3 Nysa IKS ATAK ELBLĄG 2:1 12:15, 15:13, 11:7
Mosir
19
25-06-2019
17:30
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W SP 3 Nysa 2:1 8:15, 15:11, 11:2
Mosir
19
25-06-2019
18:00
IKS ATAK ELBLĄG STS Skarżysko-Kamienna 0:2 11:15, 13:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STS Skarżysko-Kamienna 3 6 6:2 112:99
2 SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 3 5 5:4 106:103
3 SP 3 Nysa 3 4 4:5 104:109
4 IKS ATAK ELBLĄG 3 3 2:6 92:103

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
25-06-2019
15:30
Saska Warszawa UKS 9 Leszno 2:0 17:15, 15:8
Mosir
20
25-06-2019
16:00
STS Olimpia Sulęcin START Dobromierz 2:1 15:12, 11:15, 11:8
Mosir
20
25-06-2019
16:30
STS Olimpia Sulęcin UKS 9 Leszno 2:0 15:12, 16:14
Mosir
20
25-06-2019
17:00
START Dobromierz Saska Warszawa 0:2 14:16, 10:15
Mosir
20
25-06-2019
17:30
UKS 9 Leszno START Dobromierz 2:0 15:8, 15:11
Mosir
20
25-06-2019
18:00
Saska Warszawa STS Olimpia Sulęcin 2:1 10:15, 16:14, 11:9
Mosir
20

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Saska Warszawa 3 6 6:1 100:85
2 STS Olimpia Sulęcin 3 5 5:3 106:98
3 UKS 9 Leszno 3 4 2:4 79:82
4 START Dobromierz 3 3 1:6 78:98

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
SP 3 Nysa START Dobromierz 0:2 10:15, 5:15
Mosir
20

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 START Dobromierz 1 2 2:0 30:15
2 SP 3 Nysa 1 1 0:2 15:30

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS 9 Leszno 2:0 15:11, 15:13
Mosir
20

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IKS ATAK ELBLĄG 1 2 2:0 30:24
2 UKS 9 Leszno 1 1 0:2 24:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
STS Skarżysko-Kamienna STS Olimpia Sulęcin 0:2 7:15, 9:15
Mosir
20

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STS Olimpia Sulęcin 1 2 2:0 30:16
2 STS Skarżysko-Kamienna 1 1 0:2 16:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W Saska Warszawa 2:1 10:15, 15:12, 11:7
Mosir
20

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 1 2 2:1 36:34
2 Saska Warszawa 1 1 1:2 34:36

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 0:2 10:15, 12:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 1 2 2:0 30:22
2 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 1 1 0:2 22:30

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
SP 21 Lublin IKAR LEGNICA 0:2 10:15, 6:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IKAR LEGNICA 1 2 2:0 30:16
2 SP 21 Lublin 1 1 0:2 16:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
SP ŁOCHOWO UKS 21 BIAŁYSTOK 0:2 12:15, 12:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS 21 BIAŁYSTOK 1 2 2:0 30:24
2 SP ŁOCHOWO 1 1 0:2 24:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle TS KOSET 0:2 7:15, 6:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET 1 2 2:0 30:13
2 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1 1 0:2 13:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
AKS Rzeszów AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 17:15, 16:14
Mosir
18

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKS Rzeszów 1 2 2:0 33:29
2 AKADEMIA UKPS LUBIN 1 1 0:2 29:33

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK UKS Trójka Sulechów I 1:2 15:8, 18:20, 9:11
Mosir
18

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Trójka Sulechów I 1 2 2:1 39:42
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 1 1 1:2 42:39

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel SP-2 Strzyżów 0:2 10:15, 12:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP-2 Strzyżów 1 2 2:0 30:22
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1 1 0:2 22:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
UKS Serbinów Biała Podlaska UKS PIAST Krotoszyn 2:0 15:9, 16:14
Mosir
18

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Serbinów Biała Podlaska 1 2 2:0 31:23
2 UKS PIAST Krotoszyn 1 1 0:2 23:31

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS JASIENIAK GDAŃSK 1:2 12:15, 15:8, 10:12
Mosir
17

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 1 2 2:1 35:37
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1 1 1:2 37:35

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
09:30
UMKS MOS Wola Warszawa SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 15:12, 15:10
Mosir
17

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 1 2 2:0 30:22
2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 1 1 0:2 22:30

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:00
KS WIFAMA Łódź Anbud MKS Będzin 2:0 15:9, 15:13
Mosir
17

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA Łódź 1 2 2:0 30:22
2 Anbud MKS Będzin 1 1 0:2 22:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
10:30
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI MKS BZURA Ozorków 1:2 15:12, 6:15, 6:11
Mosir
17

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 1 2 2:1 38:27
2 KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 1 1 1:2 27:38

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
SP 3 Nysa UKS 9 Leszno 2:1 15:11, 7:15, 14:12
Mosir
20

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
START Dobromierz IKS ATAK ELBLĄG 0:2 5:15, 10:15
Mosir
20

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
STS Skarżysko-Kamienna Saska Warszawa 2:0 15:13, 15:7
Mosir
20

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
STS Olimpia Sulęcin SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 2:0 15:8, 15:12
Mosir
20

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SP 21 Lublin 2:1 15:9, 14:16, 11:6
Mosir
19

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 IKAR LEGNICA 2:1 15:17, 15:8, 11:3
Mosir
19

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
SP ŁOCHOWO PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 0:2 12:15, 7:15
Mosir
19

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
UKS 21 BIAŁYSTOK TS KOSET 2:1 16:14, 7:15, 11:6
Mosir
19

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
AKADEMIA UKPS LUBIN MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 1:2 13:15, 15:12, 4:11
Mosir
18

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
AKS Rzeszów UKS Trójka Sulechów I 0:2 8:15, 7:15
Mosir
18

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UKS PIAST Krotoszyn 2:1 16:14, 12:15, 11:7
Mosir
18

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
SP-2 Strzyżów UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 12:15, 11:15
Mosir
18

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:1 12:15, 15:10, 13:11
Mosir
17

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
11:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 11:15, 8:15
Mosir
17

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:00
Anbud MKS Będzin KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 0:2 18:20, 6:15
Mosir
17

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
26-06-2019
12:30
KS WIFAMA Łódź MKS BZURA Ozorków 0:2 11:15, 8:15
Mosir
17