Czwórki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
MKS BZURA Ozorków UKS 9 Leszno 2:0 15:12, 15:6
Mosir
17
24-06-2019
10:00
IKS ATAK ELBLĄG UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 12:15, 12:15
Mosir
17
24-06-2019
11:30
UKS 9 Leszno UKS Serbinów Biała Podlaska 1:2 15:17, 15:13, 2:11
Mosir
17
24-06-2019
12:30
MKS BZURA Ozorków IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:8, 15:5
Mosir
17
24-06-2019
13:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS 9 Leszno 2:0 15:8, 15:9
Mosir
17
24-06-2019
14:30
UKS Serbinów Biała Podlaska MKS BZURA Ozorków 0:2 11:15, 9:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 90:51
2 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 5 4:3 91:86
3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 2:4 67:77
4 UKS 9 Leszno 3 3 1:6 67:101

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
STS Olimpia Sulęcin UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 4:15, 3:15
Mosir
17
24-06-2019
10:30
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 10:15, 12:15
Mosir
17
24-06-2019
12:00
SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 STS Olimpia Sulęcin 2:0 15:13, 15:11
Mosir
17
24-06-2019
13:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UMKS MOS Wola Warszawa 1:2 6:15, 15:12, 6:11
Mosir
17
24-06-2019
14:00
STS Olimpia Sulęcin Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:1 13:15, 15:13, 11:6
Mosir
17
24-06-2019
15:00
UMKS MOS Wola Warszawa SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 2:0 19:17, 15:6
Mosir
17

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:1 102:57
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 4 4:4 91:99
3 SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 3 4 2:4 75:88
4 STS Olimpia Sulęcin 3 4 2:5 70:94

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
UKS JASIENIAK GDAŃSK SP ŁOCHOWO 2:0 15:10, 15:9
Mosir
18
24-06-2019
10:00
SP-2 Strzyżów PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:1 12:15, 15:13, 11:9
Mosir
18
24-06-2019
11:30
SP ŁOCHOWO SP-2 Strzyżów 0:2 13:15, 11:15
Mosir
18
24-06-2019
12:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS JASIENIAK GDAŃSK 0:2 14:16, 7:15
Mosir
18
24-06-2019
13:30
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle SP ŁOCHOWO 1:2 16:18, 15:6, 5:11
Mosir
18
24-06-2019
14:30
UKS JASIENIAK GDAŃSK SP-2 Strzyżów 2:0 15:12, 15:11
Mosir
18

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:0 91:63
2 SP-2 Strzyżów 3 5 4:3 91:91
3 SP ŁOCHOWO 3 4 2:5 78:96
4 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 3 2:6 94:104

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
SKPS Dunajec Nowy Sącz MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 2:0 15:7, 15:13
Mosir
18
24-06-2019
10:30
STS Skarżysko-Kamienna IKAR LEGNICA 2:1 8:15, 15:13, 11:7
Mosir
18
24-06-2019
12:00
IKAR LEGNICA MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 0:2 13:15, 13:15
Mosir
18
24-06-2019
13:00
STS Skarżysko-Kamienna SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 5:15, 6:15
Mosir
18
24-06-2019
14:00
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK STS Skarżysko-Kamienna 2:0 15:11, 15:12
Mosir
18
24-06-2019
15:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz IKAR LEGNICA 2:0 15:12, 15:8
Mosir
18

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 3 6 6:0 90:51
2 MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK 3 5 4:2 80:79
3 STS Skarżysko-Kamienna 3 4 2:5 68:95
4 IKAR LEGNICA 3 3 1:6 81:94

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
START Dobromierz AKADEMIA UKPS LUBIN 1:2 9:15, 21:19, 4:11
Mosir
19
24-06-2019
10:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS 21 BIAŁYSTOK 2:0 15:5, 15:11
Mosir
19
24-06-2019
11:30
AKADEMIA UKPS LUBIN UKS 21 BIAŁYSTOK 2:0 16:14, 20:18
Mosir
19
24-06-2019
12:30
START Dobromierz Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 3:15, 4:15
Mosir
19
24-06-2019
13:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków AKADEMIA UKPS LUBIN 2:0 15:10, 15:11
Mosir
19
24-06-2019
14:30
UKS 21 BIAŁYSTOK START Dobromierz 2:0 15:11, 15:11
Mosir
19

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 6 6:0 90:44
2 AKADEMIA UKPS LUBIN 3 5 4:3 102:96
3 UKS 21 BIAŁYSTOK 3 4 2:4 78:88
4 START Dobromierz 3 3 1:6 63:105

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
AKS Rzeszów SP 3 Nysa 2:0 15:11, 15:11
Mosir
19
24-06-2019
10:30
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI TS KOSET 2:1 12:15, 15:7, 12:10
Mosir
19
24-06-2019
12:00
TS KOSET AKS Rzeszów 0:2 10:15, 11:15
Mosir
19
24-06-2019
13:00
SP 3 Nysa KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 0:2 5:15, 10:15
Mosir
19
24-06-2019
14:00
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI AKS Rzeszów 2:0 15:6, 15:7
Mosir
19
24-06-2019
15:00
SP 3 Nysa TS KOSET 0:2 6:15, 10:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 6 6:1 99:60
2 AKS Rzeszów 3 5 4:2 73:73
3 TS KOSET 3 4 3:4 83:85
4 SP 3 Nysa 3 3 0:6 53:90

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:00
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W Anbud MKS Będzin 0:2 11:15, 10:15
Mosir
20
24-06-2019
10:00
UKS Trójka Sulechów I Saska Warszawa 2:0 15:10, 20:18
Mosir
20
24-06-2019
11:30
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W UKS Trójka Sulechów I 2:1 17:15, 9:15, 11:9
Mosir
20
24-06-2019
12:30
Anbud MKS Będzin Saska Warszawa 2:0 15:8, 15:11
Mosir
20
24-06-2019
13:30
Saska Warszawa SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 2:0 15:3, 15:13
Mosir
20
24-06-2019
14:30
UKS Trójka Sulechów I Anbud MKS Będzin 0:2 12:15, 10:15
Mosir
20

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Anbud MKS Będzin 3 6 6:0 90:62
2 UKS Trójka Sulechów I 3 4 3:4 96:95
3 Saska Warszawa 3 4 2:4 77:81
4 SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W 3 4 2:5 74:99

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
24-06-2019
09:30
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SP 21 Lublin 2:0 15:5, 15:12
Mosir
20
24-06-2019
10:30
KS WIFAMA Łódź UKS PIAST Krotoszyn 2:0 15:5, 15:6
Mosir
20
24-06-2019
12:00
UKS PIAST Krotoszyn SP 21 Lublin 2:0 15:13, 15:10
Mosir
20
24-06-2019
13:00
KS WIFAMA Łódź UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 2:0 15:7, 15:12
Mosir
20
24-06-2019
14:00
SP 21 Lublin KS WIFAMA Łódź 0:2 5:15, 8:15
Mosir
20
24-06-2019
15:00
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP UKS PIAST Krotoszyn 1:2 14:16, 15:11, 7:11
Mosir
20

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA Łódź 3 6 6:0 90:43
2 UKS PIAST Krotoszyn 3 5 4:3 79:89
3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 3:4 85:85
4 SP 21 Lublin 3 3 0:6 53:90