Czwórki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:00
SP1 Sulechów KS WIFAMA ŁÓDŹ 0:2 6:15, 10:15
Mosir
17
06-07-2018
10:00
MKS AVIA Świdnik UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 2:1 17:15, 12:15, 12:10
Mosir
17
06-07-2018
11:30
MKS AVIA Świdnik SP1 Sulechów 2:0 15:8, 15:11
Mosir
17
06-07-2018
12:30
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP KS WIFAMA ŁÓDŹ 0:2 4:15, 10:15
Mosir
17
06-07-2018
13:30
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP SP1 Sulechów 2:0 15:10, 15:9
Mosir
17
06-07-2018
14:30
KS WIFAMA ŁÓDŹ MKS AVIA Świdnik 2:0 15:9, 15:10
Mosir
17

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS WIFAMA ŁÓDŹ 3 6 6:0 90:49
2 MKS AVIA Świdnik 3 5 4:3 90:89
3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 3:4 84:90
4 SP1 Sulechów 3 3 0:6 54:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:30
UMKS MOS Wola Warszawa I ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 15:9, 15:6
Mosir
17
06-07-2018
10:30
DELFIN DARŁOWO 1 SP 3 Nysa 1 1:2 15:9, 11:15, 8:11
Mosir
17
06-07-2018
12:00
ENEA ENERGETYK Poznań DELFIN DARŁOWO 1 2:0 15:13, 15:10
Mosir
17
06-07-2018
13:00
SP 3 Nysa 1 UMKS MOS Wola Warszawa I 0:2 8:15, 8:15
Mosir
17
06-07-2018
14:00
ENEA ENERGETYK Poznań SP 3 Nysa 1 2:0 15:9, 15:11
Mosir
17
06-07-2018
15:00
DELFIN DARŁOWO 1 UMKS MOS Wola Warszawa I 0:2 11:15, 9:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa I 3 6 6:0 90:51
2 ENEA ENERGETYK Poznań 3 5 4:2 75:73
3 SP 3 Nysa 1 3 4 2:5 71:94
4 DELFIN DARŁOWO 1 3 3 1:6 77:95

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:00
TS FAURECIA VOLLEY Jelcz-Laskowice Ludowy Klub Sportowy Bobowa 0:2 11:15, 9:15
Mosir
18
06-07-2018
10:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ Anbud MKS Będzin 2:0 15:5, 15:12
Mosir
18
06-07-2018
11:30
TS KOSET GRUDZIĄDZ TS FAURECIA VOLLEY Jelcz-Laskowice 2:0 15:7, 15:9
Mosir
18
06-07-2018
12:30
Anbud MKS Będzin Ludowy Klub Sportowy Bobowa 2:0 15:9, 15:11
Mosir
18
06-07-2018
13:30
Anbud MKS Będzin TS FAURECIA VOLLEY Jelcz-Laskowice 2:0 15:11, 15:9
Mosir
18
06-07-2018
14:30
Ludowy Klub Sportowy Bobowa TS KOSET GRUDZIĄDZ 0:2 10:15, 11:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 6 6:0 90:54
2 Anbud MKS Będzin 3 5 4:2 77:70
3 Ludowy Klub Sportowy Bobowa 3 4 2:4 71:80
4 TS FAURECIA VOLLEY Jelcz-Laskowice 3 3 0:6 56:90

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:30
Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce TS Chełmiec Aqua - Zdrój Wałbrzych 2:0 15:11, 15:12
Mosir
18
06-07-2018
10:30
TSV Sanok STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 1:2 15:11, 11:15, 6:11
Mosir
18
06-07-2018
12:00
TS Chełmiec Aqua - Zdrój Wałbrzych TSV Sanok 2:0 15:5, 15:10
Mosir
18
06-07-2018
13:00
STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce 2:1 4:15, 15:13, 11:9
Mosir
18
06-07-2018
14:00
STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI TS Chełmiec Aqua - Zdrój Wałbrzych 2:0 15:8, 15:12
Mosir
18
06-07-2018
15:00
Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce TSV Sanok 2:0 15:6, 15:8
Mosir
18

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 6 6:2 97:89
2 Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce 3 5 5:2 97:67
3 TS Chełmiec Aqua - Zdrój Wałbrzych 3 4 2:4 73:75
4 TSV Sanok 3 3 1:6 61:97

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:00
LKPS Borowno/SP Stary Broniszew TREFL GDAŃSK 1:2 11:15, 15:11, 9:11
Mosir
19
06-07-2018
10:00
PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim Akademia UKPS Lubin I 0:2 7:15, 8:15
Mosir
19
06-07-2018
11:30
Akademia UKPS Lubin I LKPS Borowno/SP Stary Broniszew 2:0 15:8, 15:11
Mosir
19
06-07-2018
12:30
TREFL GDAŃSK PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim 2:0 15:10, 15:9
Mosir
19
06-07-2018
13:30
PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim LKPS Borowno/SP Stary Broniszew 1:2 18:16, 13:15, 12:14
Mosir
19
06-07-2018
14:30
Akademia UKPS Lubin I TREFL GDAŃSK 2:0 15:9, 15:13
Mosir
19

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia UKPS Lubin I 3 6 6:0 90:56
2 TREFL GDAŃSK 3 5 4:3 89:84
3 LKPS Borowno/SP Stary Broniszew 3 4 3:5 99:110
4 PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim 3 3 1:6 77:105

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:30
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 16:14
Mosir
19
06-07-2018
10:30
SUKSS Suwałki Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 9:15, 11:15
Mosir
19
06-07-2018
12:00
KS STAL GRUDZIĄDZ SUKSS Suwałki 2:0 15:12, 15:5
Mosir
19
06-07-2018
13:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 12:15, 10:15
Mosir
19
06-07-2018
14:00
KS STAL GRUDZIĄDZ Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1:2 10:15, 15:12, 7:11
Mosir
19
06-07-2018
15:00
SUKSS Suwałki Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 2:1 10:15, 16:14, 11:6
Mosir
19

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3 5 5:2 96:83
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:3 90:82
3 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 4 3:4 86:86
4 SUKSS Suwałki 3 4 2:5 74:95

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:00
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ AS Kędzierzyn-Koźle 0:2 13:15, 12:15
Mosir
20
06-07-2018
10:00
UMKS MOS Wola Warszawa II IUKS JEDYNKA POZNAŃ 0:2 11:15, 11:15
Mosir
20
06-07-2018
11:30
IUKS JEDYNKA POZNAŃ UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2:0 15:12, 15:6
Mosir
20
06-07-2018
12:30
AS Kędzierzyn-Koźle UMKS MOS Wola Warszawa II 2:0 21:19, 15:13
Mosir
20
06-07-2018
13:30
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ UMKS MOS Wola Warszawa II 1:2 15:11, 11:15, 5:11
Mosir
20
06-07-2018
14:30
AS Kędzierzyn-Koźle IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2:0 15:9, 15:5
Mosir
20

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AS Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 96:71
2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3 5 4:2 74:70
3 UMKS MOS Wola Warszawa II 3 4 2:5 91:97
4 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 3 3 1:6 74:97

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
06-07-2018
09:30
UKS Serbinów Biała Podlaska IKS ATAK ELBLĄG 0:2 8:15, 5:15
Mosir
20
06-07-2018
10:30
UKS TRÓJKA Sulechów KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ. 0:2 4:15, 12:15
Mosir
20
06-07-2018
12:00
UKS Serbinów Biała Podlaska UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 8:15, 8:15
Mosir
20
06-07-2018
13:00
IKS ATAK ELBLĄG KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ. 1:2 13:15, 15:0, 6:11
Mosir
20
06-07-2018
14:00
KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ. UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:9, 15:9
Mosir
20
06-07-2018
15:00
IKS ATAK ELBLĄG UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:5, 15:6
Mosir
20

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ. 3 6 6:1 86:68
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 5:2 94:50
3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 2:4 57:76
4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 0:6 47:90