Harmonogram gier / zakwaterowanie

Kochani zawodnicy, trenerzy, opiekunowie drużyn, koordynatorzy, rodzice, kibice.

W aplikacji mobilnej i w zakładce tabele wyników znajdziecie rozkład jazdy dla pierwszego etapu naszego turnieju.

Pomimo że harmonogram gier zaproponowany przez Dyrektora Turnieju Sebastiana Michalaka, został zweryfikowany przez Paulinę Boś, prosimy o zapoznanie się z z nim, wiemy, że wielu trenerów skrzętnie sprawdza wszystkie tabelki, więc ewentualne uwagi lub nieścisłości proszę kierować do Rafała Pośpiecha na adres: rpospiech@pzps.pl

Tutaj znajdziecie Państwo rozpiskę dla wszystkich kategorii  (kliknij)

Spotkania zespołów, które zajęły pierwsze miejsca w swoich województwach zaplanowano jako ostatnie w pierwszej rundzie.

Odnośnie zakwaterowania, nasze biuro sprawnie działa nad ulokowaniem Państwa w wybranych w systemie miejscach.

Oficjalna lista kwaterunkowa znajdzie się na naszej stronie najpóźniej w poniedziałek 2 lipca 2018 roku.

Uwaga !

Z racji faktu, że hotel w Zabrzu dysponuje tylko 30 miejscami, nie możemy zagwarantować że pomieścimy tam wszystkich. Raczej należy założyć, że spora większość będzie zakwaterowana w pozostałych miejscach.

Ponieważ telefon Renaty Pośpiech, odpowiedzialnej za zakwaterowanie jest czerwony od połączeń, informujemy, że zrobimy wszystko, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani, jednak nie da się położyć kilkuset osob na 30 łóżkach.

UWAGA 2: w wielu mailach otrzymujemy  takie zapisy  „Jeśli Pani potwierdzi, iż będzie dla nas miejsce w tym hotelu, klub przeleje pieniądze jutro bądź pojutrze”.
Przypominamy, że zasady kwaterunku są nieco inne. Po wpłacie należności, my kwaterujemy. Stąd przygotowwano wygodną opcję dla tych, którzy mogą czuć się rozczarowani, że nie śpią w Zabrzu na jednym łózku z kilkusdzięcioma osobami – NOCLEG WE WŁASNYM ZAKRESIE.

Niebawem kolejne informacje z biura zawodów. Sami nie możemy doczekać się usmiechniętych dzieciaków w Zabrzu ! Niech wygra najlepszy !

Biuro zawodów Kinder + Sport Zabrze 2018