Dwójki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • MKS IKAR LEGNICA
  • Bogusław Pieluch
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
  • Marcin Bieńkowski
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • SP ŁOCHOWO
  • Andrzej Izdebski
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Wojciech Krupa
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • Joanna Sobieraj
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • KPS Krasnystaw
  • Dariusz Dubaj
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Marek Jęchorek
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SPS Zbąszynek
  • Grzegorz Kowalczyk
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • WIFAMA Łódź
  • Łukasz Rajchelt
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz.
  • Piotr Jedyk
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków
  • Lesław Kędryna
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Regina Orłowska
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • KS Metro Warszawa
  • Jakub Skwarek
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • KPS Siedlce
  • Tomasz Stańczuk
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • SP 11 Kędzierzyn-Koźle I
  • Katarzyna Banasiak
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • SP 11 Kędzierzyn-Koźle II
  • Tomasz Siemaszko
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • AKS Orkan Nisko
  • Agata Zych
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • AKS MOS Rzeszów
  • Tomasz Cmoch
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • UKS "Jasieniak" Gdańsk
  • Iwona Wilkowska
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański
  • Artur Szlachcikowski
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • M-Volley I Częstochowa
  • Zbigniew Markowski
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • ANBUD MKS Będzin I
  • Paweł Dorecki
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
  • Grzegorz Wierzbowicz
  • SZPSK
  • 1
  • 24
  • DMKS PLAS KIELCE
  • Dariusz Pawełczyk
  • SZPSK
  • 2
  • 25
  • MOSIR GIŻYCKO
  • Krzysztof Maksimowski
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • UKS TRÓJKA GOŁDAP
  • Łukasz Tarasiewicz
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • IUKS JEDYNKA Poznań 1
  • Piotr Kołodziejski
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • IUKS JEDYNKA Poznań 2
  • Dagmara Ciarka
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II
  • Agnieszka Piotrowska
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I
  • Jarosław Piotrowski
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • Suwalski UKS Siatkówki
  • Bartosz Jasiński
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok
  • Łukasz Kuźma
  • POZPS1
  • 2

Dwójki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS "WIEŻA" RADKÓW
  • Natalia Rosiak
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • MKS POLONIA ŚWIDNICA
  • Katarzyna Czapla
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • MUKS JOKER ŚWIECIE
  • Tomasz Wołoszuk
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO
  • Rafał Ziółkowski
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Remis Świdnik
  • Anna Zarańska
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • SP 7 Lublin
  • Krzysztof Stepanow
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Romuald Modrzyk
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SPS Zbąszynek
  • Kornelia Matysik
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz.
  • Adam Tawłowicz
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
  • Marian Buchali
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce
  • Krzysztof Łabuz
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Katarzyna Malinowska
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • UKS Rosario Lubowidz
  • Artur Kubkowski
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • GLKS Nadarzyn
  • Dominika Leśniewicz
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • ECO AZS UNI I Opole
  • Gracjan Sachnik
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • ECO AZS UNI II Opole
  • Marzena Buławczyk
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • KPS Nowa Dęba
  • Adam Szpunar
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • UKS 15 Przemyśl
  • Robert Gierlach
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • UKS "Jasieniak" Gdańsk
  • Iwona Wilkowska
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • Energa Gedania Gdańsk
  • Paweł Kramek
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • MKS Dwójka Zawiercie I
  • Wacław Gębarski
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • MKS Dwójka Zawiercie II
  • Wiesława Siuda
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU
  • Tomasz Debowski
  • SZPSK
  • 1
  • 24
  • DMKS PLAS KIELCE
  • Inga Motyl
  • SZPSK
  • 2
  • 25
  • MOSIR GIŻYCKO
  • Iwona Kochanowska
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • KURIANVOLLEY 4 Olsztyn
  • Adam Kurian
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY
  • Robert Pieńczykowski
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu
  • Zbigniew Kegel
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • Piotr Bogdanowicz
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • GTS Plas Gryfice
  • Przemysław Melnik
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • Sejneńska Akademia Siatkówki
  • Jacek Zajkowski
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • Rekord Zambrów
  • Łukasz Włodkowski
  • POZPS1
  • 2

Trójki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • MKS IKAR LEGNICA
  • Jakub Koncewicz
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • UKS VOLLEY KING Wałbrzych
  • Jacek Prokop
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • TS KOSET GRUDZIĄDZ
  • Justyna Czapla
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Jarosław Radtke
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Remis Świdnik
  • Dariusz Kuźma
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • Sylwia Markowska
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Jacek Bieława
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SP-3 VOLLEY Gubin
  • Marlena Ruszkiewicz
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • WIFAMA Łódź
  • Krzysztof Domagała
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz.
  • Małgorzata Włosek
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Ludowy Klub Sportowy BOBOWA
  • Iwona Ćwikła
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
  • Przemysław Płaczek
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • KS Metro Warszawa
  • Patryk Sadlej
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • Konrad Nassalski
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • SP 19 Kędzierzyn-Koźle
  • Adam Kerner
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • SP 11 Kędzierzyn-Koźle
  • Marcin Nurski
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • UKS Trójka Leżajsk
  • Daniel Domagała
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • AKS MOS Rzeszów
  • Piotr Wacław
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  • Oskar Janiszewski
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański
  • Rafał Prus
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • ANBUD MKS Bedzin I
  • Paweł Dorecki
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • LKPS Borowno SP Stary Broniszew
  • Przemysław Błaszczyk
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • DMKS PLAS KIELCE
  • Dariusz Szczubiał
  • SZPSK
  • 1
  • 24
  • PSP NIEKŁAŃ WIELKI
  • Artur Bała
  • SZPSK
  • 2
  • 25
  • IKS ATAK ELBLĄG
  • Piotr Kowal
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • UKS KORMORAN DOBRE MIASTO
  • Maciej Zieliński
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • UKS POLON Krotoszyn
  • Sławomir Chlebowski
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • MUKS Grześki Kalisz
  • Andrzej Płócienniczak
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin
  • Dariusz Bryła
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • UKS Volley Wałcz
  • Adam Czaszyński
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • Suwalski UKS Siatkówki
  • Kamil Skrzypkowski
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • Białostocka Akademia Siatkówki
  • Marian Ambrożewski
  • POZPS1
  • 2

Trójki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS "WIEŻA" RADKÓW
  • Mirosław Wojtoń
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • SP 97 WROCŁAW
  • Krzysztof Janczak
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • TKST BUDOWLANI TORUŃ
  • Iwona Dylewska
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • MKS SOKÓŁ MOGILNO
  • Agnieszka Laskowska
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • KPS Krasnystaw
  • Jacek Kwiatkowski
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • MKS II LO Chełm
  • Agnieszka Radelczuk
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • UKS ARES Nowa Sól
  • Rafał Snoch
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • UKS TRÓJKA Sulechów
  • Izabella Gąsieniec
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • LIDER I Konstantynów Ł.
  • Sławomir Michalak
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • LIDER II Konstantynów Ł.
  • Ewa Piórkowska
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce
  • Mikołaj Wojtyczka
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie
  • Ewa Bury
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • KS Metro Warszawa
  • Tomasz Litwiniuk
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UKS Beta Błonie
  • Krzysztof Trochimiak
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • ECO AZS UNI Opole
  • Radosław Rusin
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • SP 3 Nysa
  • Beata Zabłotni
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • KPS Nowa Dęba
  • Jacek Szpunar
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • MKS MOS V LO Rzeszów
  • Małgorzata Lic
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1
  • Piotr Kamiński
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2
  • Katarzyna Przeperska
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • Paweł Kozłowski
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • MUKS Pasek Będzin I
  • Jacek Ostrowski
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • MKS Polonia Świdnica
  • Tomasz Gołowkin
  • SZPSK
  • 3
  • 24
  • Atena Warszawa
  • Krzysztof Wieczorek
  • SZPSK
  • 3
  • 25
  • IKS ATAK ELBLĄG
  • Karolina Cybula
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • WILKOWO
  • Edward Szudzich
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • Turek - Janków Przygodzki
  • Albin Bednarczyk
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz
  • Łukasz Klapczyński
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • UKS Volley Wałcz
  • Agnieszka Niefiedowicz
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów
  • Anna Gołębiowska
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • Rekord Zambrów
  • Łukasz Kujawa
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • Sejneńska Akademia Siatkówki
  • Bartosz Tomczyk
  • POZPS1
  • 2

Czwórki chłopców

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • UKS "DWÓJKA" w MILICZU
  • Roman Danilewicz
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • SAM LUBIN
  • Przemysław Cedro
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
  • Bartosz Zaparucha
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • KS STAL GRUDZIĄDZ
  • Wojciech Krupa
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Remis Świdnik
  • Agnieszka Kuźma
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • UKS Tempo Chełm
  • Julian Szafiński
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • SP-3 VOLLEY Gubin
  • Irenesz Szmit
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie
  • Maciej Uderjan
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • ATS LECHIA Tomaszów Maz.
  • Ernest Witkowski
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • MKS BZURA Ozorków
  • Grzegorz Zawierucha
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko
  • Szczepan Smoleń
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków
  • Marceli Gabryel
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • KS Metro Warszawa
  • Michał Pyra
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • UKS Plas Warszawa
  • Sławomir Petrowicz
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • AS Kędzierzyn-Koźle
  • Adrian Jakubczyk
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • PSP 4 Strzelce Opolskie
  • Romuald Kita
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • UKS Trójka Leżajsk
  • Jan Mach
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • MOS Siódemka Rzeszów
  • Sebastian Warchałowski
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • UKS "SET" Starogard Gdański
  • Mariusz Fryźlewicz
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk
  • Piotr Czajkowski
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie
  • Dawid Hołda
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • ANBUD MKS Będzin I
  • Przemysław Segieta
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • DMKS PLAS KIELCE
  • Przemysław Strabanik
  • SZPSK
  • 1
  • 24
  • ULKS CHOBRZANY
  • Piotr Głowacki
  • SZPSK
  • 2
  • 25
  • IKS ATAK ELBLĄG
  • Dawid Woźny
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • KurianVolley Olsztyn
  • Adam Kurian
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • UKS PIAST KROTOSZYN
  • Piotr Robakowski
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • KS ENERGETYK Poznań
  • Szymon Kurowski
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • UKS Volley Wałcz
  • Adam Czaszyński
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • SKS Orzeł Koszalin
  • Dariusz Świątkowski
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki
  • Artur Łabacz
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • MSM UKS Olimpik Mońki
  • Karol Czubkowski
  • POZPS1
  • 2

Czwórki dziewcząt

  • Nazwa pełna drużyny
  • Trener
  • WZPS
  • Miejsce w zawodach wojewódzkich
  • 1
  • MMKS w KŁODZKU
  • Piotr Watras
  • DZPS
  • 1
  • 2
  • AZS AWF WROCŁAW
  • Tomasz Zdybek
  • DZPS
  • 2
  • 3
  • TS KOSET GRUDZIĄDZ
  • Jacek Nowak
  • KPZPS
  • 1
  • 4
  • WTS WŁOCŁAWEK
  • Angelika Malinowska
  • KPZPS
  • 2
  • 5
  • UKS Remis Świdnik
  • Renata Łapa
  • WZPSL
  • 1
  • 6
  • SKS Szóstka TPS Biała Podlaska
  • Paulina Biranowska
  • WZPSL
  • 2
  • 7
  • SPS Zbąszynek
  • Piotr Górawski
  • LZPS
  • 1
  • 8
  • VIRTUS CC Szlichtyngowa
  • Radosław Wasielewski
  • LZPS
  • 2
  • 9
  • LIDER Konstantynów Ł.
  • Jacek Helbik
  • LOZPS
  • 1
  • 10
  • VOLLEY 34 Łódź
  • Marcin Sapiński
  • LOZPS
  • 2
  • 11
  • Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce
  • Mikołaj Wojtyczka
  • MZPS
  • 1
  • 12
  • Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II
  • Grzegorz Stareńczak
  • MZPS
  • 2
  • 13
  • TERM 2000
  • Krzysztof Trochimiak
  • MWZPS
  • 1
  • 14
  • KS Metro Warszawa
  • Dariusz Kopaniak
  • MWZPS
  • 2
  • 15
  • ECO AZS UNI Opole
  • Dorota Rusin
  • OZPS
  • 1
  • 16
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • Piotr Szczubiał
  • OZPS
  • 2
  • 17
  • UKS Szóstka Mielec
  • Anna Wojtas
  • PZPS
  • 1
  • 18
  • MKS MOS V LO Rzeszów
  • Andrzej Szetela
  • PZPS
  • 2
  • 19
  • Energa Gedania Gdańsk
  • Maria Mróz
  • PWZPS
  • 1
  • 20
  • STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański
  • Emilia Mazurowska
  • PWZPS
  • 2
  • 21
  • UKS Karb Bytom
  • Wacław Rydzyński
  • SZPS
  • 1
  • 22
  • MOSM TAS Tychy
  • Krzysztof Pałka
  • SZPS
  • 2
  • 23
  • KS "Dziewiątka" Łódź
  • Zbigniew Pilarski
  • SZPSK
  • 1
  • 24
  • SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
  • Piotr Brodawka
  • SZPSK
  • 2
  • 25
  • KURIANVOLLEY Olsztyn
  • Adam Kurian
  • WMZPS
  • 1
  • 26
  • SP 19 TRUSO ELBLĄG
  • Wojciech Samulewski
  • WMZPS
  • 2
  • 27
  • UKS JEDYNKA Września
  • Ilona Zielińska-czubek
  • WZPS
  • 1
  • 28
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu
  • Zbigniew Kegel
  • WZPS
  • 2
  • 29
  • UKS Pogodno SP 48 Szczecin
  • Małgorzata Wrońska
  • ZZPS
  • 1
  • 30
  • SAPS Libero Banie
  • Andrzej Wołoszyn
  • ZZPS
  • 2
  • 31
  • MOSiR Bielsk Podlaski
  • Dariusz Duszkowski
  • POZPS1
  • 1
  • 32
  • MSM UKS Olimpik Mońki
  • Hubert Duszkowski
  • POZPS1
  • 2