Trójki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
KS Metro Warszawa Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 2:0 15:2, 15:8
Mosir
13
27-06-2017
17:00
UKS Beta Błonie IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:12, 15:8
Mosir
13
27-06-2017
17:30
UKS Beta Błonie Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 2:0 15:5, 15:7
Mosir
13
27-06-2017
18:00
IKS ATAK ELBLĄG KS Metro Warszawa 0:2 9:15, 3:15
Mosir
13
27-06-2017
18:30
Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:11, 15:13
Mosir
13
27-06-2017
19:00
KS Metro Warszawa UKS Beta Błonie 2:0 15:10, 15:12
Mosir
13

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 90:44
2 UKS Beta Błonie 3 5 4:2 82:62
3 Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 3 4 2:4 52:84
4 IKS ATAK ELBLĄG 3 3 0:6 56:90

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
MKS Dwójka Zawiercie MKS Polonia Świdnica 2:0 15:5, 15:5
Mosir
14
27-06-2017
17:00
KPS Nowa Dęba UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 0:2 5:15, 17:19
Mosir
14
27-06-2017
17:30
KPS Nowa Dęba MKS Polonia Świdnica 1:2 15:5, 13:15, 8:11
Mosir
14
27-06-2017
18:00
UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów MKS Dwójka Zawiercie 0:2 2:15, 5:15
Mosir
14
27-06-2017
18:30
MKS Polonia Świdnica UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 0:2 13:15, 7:15
Mosir
14
27-06-2017
19:00
MKS Dwójka Zawiercie KPS Nowa Dęba 2:1 12:15, 15:7, 11:6
Mosir
14

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:1 98:45
2 UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 3 5 4:2 71:72
3 MKS Polonia Świdnica 3 4 2:5 61:96
4 KPS Nowa Dęba 3 3 2:6 86:103

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Atena Warszawa MUKS Pasek Będzin I 0:2 13:15, 11:15
Mosir
15
27-06-2017
17:00
UKS Volley Wałcz SP 97 WROCŁAW 2:0 15:5, 15:11
Mosir
15
27-06-2017
17:30
UKS Volley Wałcz MUKS Pasek Będzin I 2:0 15:13, 15:5
Mosir
15
27-06-2017
18:00
SP 97 WROCŁAW Atena Warszawa 0:2 11:15, 8:15
Mosir
15
27-06-2017
18:30
MUKS Pasek Będzin I SP 97 WROCŁAW 2:0 15:3, 15:9
Mosir
15
27-06-2017
19:00
Atena Warszawa UKS Volley Wałcz 1:2 15:11, 10:15, 6:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Volley Wałcz 3 6 6:1 97:65
2 MUKS Pasek Będzin I 3 5 4:2 78:66
3 Atena Warszawa 3 4 3:4 85:86
4 SP 97 WROCŁAW 3 3 0:6 47:90

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Turek - Janków Przygodzki 1:2 15:8, 7:15, 5:11
Mosir
16
27-06-2017
17:00
LIDER I Konstantynów Ł. Rekord Zambrów 2:0 15:11, 15:12
Mosir
16
27-06-2017
17:30
LIDER I Konstantynów Ł. Turek - Janków Przygodzki 0:2 4:15, 6:15
Mosir
16
27-06-2017
18:00
Rekord Zambrów Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 12:15, 5:15
Mosir
16
27-06-2017
18:30
Turek - Janków Przygodzki Rekord Zambrów 2:0 15:8, 15:12
Mosir
16
27-06-2017
19:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce LIDER I Konstantynów Ł. 2:0 15:6, 15:11
Mosir
16

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Turek - Janków Przygodzki 3 6 6:1 94:57
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 5 5:2 87:68
3 LIDER I Konstantynów Ł. 3 4 2:4 57:83
4 Rekord Zambrów 3 3 0:6 60:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:6, 15:9
Mosir
13
28-06-2017
09:30
UKS ARES Nowa Sól MKS SOKÓŁ MOGILNO 2:0 15:3, 15:4
Mosir
13
28-06-2017
10:00
UKS ARES Nowa Sól TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:10, 15:12
Mosir
13
28-06-2017
10:30
MKS SOKÓŁ MOGILNO GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 0:2 4:15, 3:15
Mosir
13
28-06-2017
11:00
TKST BUDOWLANI TORUŃ MKS SOKÓŁ MOGILNO 0:2 8:15, 11:15
Mosir
13
28-06-2017
11:30
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz UKS ARES Nowa Sól 2:0 15:12, 15:13
Mosir
13

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 3 6 6:0 90:47
2 UKS ARES Nowa Sól 3 5 4:2 85:59
3 MKS SOKÓŁ MOGILNO 3 4 2:4 44:79
4 TKST BUDOWLANI TORUŃ 3 3 0:6 56:90

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
ECO AZS UNI Opole KPS Krasnystaw 2:1 7:15, 15:7, 11:7
Mosir
14
28-06-2017
09:30
UKS "WIEŻA" RADKÓW Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 1:2 15:10, 18:20, 11:13
Mosir
14
28-06-2017
10:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW KPS Krasnystaw 2:0 15:9, 15:11
Mosir
14
28-06-2017
10:30
Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 ECO AZS UNI Opole 0:2 12:15, 11:15
Mosir
14
28-06-2017
11:00
KPS Krasnystaw Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 1:2 7:15, 17:15, 7:11
Mosir
14
28-06-2017
11:30
ECO AZS UNI Opole UKS "WIEŻA" RADKÓW 0:2 15:17, 6:15
Mosir
14

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 5 5:2 106:84
2 ECO AZS UNI Opole 3 5 4:3 84:84
3 Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 3 5 4:4 107:105
4 KPS Krasnystaw 3 3 2:6 80:104

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
MKS II LO Chełm SP 3 Nysa 2:0 15:9, 15:7
Mosir
15
28-06-2017
09:30
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 19:17, 9:15, 6:11
Mosir
15
28-06-2017
10:00
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 SP 3 Nysa 2:0 15:10, 19:17
Mosir
15
28-06-2017
10:30
MKS MOS V LO Rzeszów MKS II LO Chełm 0:2 7:15, 10:15
Mosir
15
28-06-2017
11:00
SP 3 Nysa MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 9:15, 11:15
Mosir
15
28-06-2017
11:30
MKS II LO Chełm Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 2:1 15:11, 6:15, 11:8
Mosir
15

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS II LO Chełm 3 6 6:1 92:67
2 MKS MOS V LO Rzeszów 3 5 4:3 90:84
3 Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 3 4 4:4 102:102
4 SP 3 Nysa 3 3 0:6 63:94

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
LIDER II Konstantynów Ł. Sejneńska Akademia Siatkówki 2:1 15:12, 12:15, 11:5
Mosir
16
28-06-2017
09:30
WILKOWO UKS TRÓJKA Sulechów 2:1 15:17, 15:11, 11:8
Mosir
16
28-06-2017
10:00
WILKOWO Sejneńska Akademia Siatkówki 0:2 9:15, 7:15
Mosir
16
28-06-2017
10:30
UKS TRÓJKA Sulechów LIDER II Konstantynów Ł. 1:2 5:15, 15:13, 3:11
Mosir
16
28-06-2017
11:00
Sejneńska Akademia Siatkówki UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:7, 15:4
Mosir
16
28-06-2017
11:30
LIDER II Konstantynów Ł. WILKOWO 2:1 19:17, 8:15, 11:4
Mosir
16

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER II Konstantynów Ł. 3 6 6:3 115:91
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 5 5:2 92:65
3 WILKOWO 3 4 3:5 93:104
4 UKS TRÓJKA Sulechów 3 3 2:6 70:110

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
KS Metro Warszawa MUKS Pasek Będzin I 2:0 16:14, 15:10
Mosir
13
28-06-2017
12:30
Turek - Janków Przygodzki UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 2:0 15:6, 15:9
Mosir
13
28-06-2017
13:00
Turek - Janków Przygodzki MUKS Pasek Będzin I 2:0 15:10, 15:7
Mosir
13
28-06-2017
13:30
UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów KS Metro Warszawa 0:2 11:15, 4:15
Mosir
13
28-06-2017
14:00
MUKS Pasek Będzin I UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 2:0 15:11, 15:10
Mosir
13
28-06-2017
14:30
KS Metro Warszawa Turek - Janków Przygodzki 2:0 16:14, 15:10
Mosir
13

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 92:63
2 Turek - Janków Przygodzki 3 5 4:2 84:63
3 MUKS Pasek Będzin I 3 4 2:4 71:82
4 UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 3 3 0:6 51:90

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
MKS Dwójka Zawiercie Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 2:0 15:10, 15:9
Mosir
14
28-06-2017
12:30
UKS Volley Wałcz UKS Beta Błonie 2:0 15:12, 15:6
Mosir
14
28-06-2017
13:00
UKS Volley Wałcz Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 1:2 15:10, 9:15, 10:12
Mosir
14
28-06-2017
13:30
UKS Beta Błonie MKS Dwójka Zawiercie 0:2 12:15, 11:15
Mosir
14
28-06-2017
14:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce UKS Beta Błonie 2:1 15:9, 10:15, 11:9
Mosir
14
28-06-2017
14:30
MKS Dwójka Zawiercie UKS Volley Wałcz 2:0 15:11, 15:10
Mosir
14

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:0 90:63
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 5 4:4 92:97
3 UKS Volley Wałcz 3 4 3:4 85:85
4 UKS Beta Błonie 3 3 1:6 74:96

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie SP 97 WROCŁAW 1:2 6:15, 15:11, 9:11
Mosir
15
28-06-2017
12:30
LIDER I Konstantynów Ł. KPS Nowa Dęba 2:0 15:11, 15:9
Mosir
15
28-06-2017
13:00
LIDER I Konstantynów Ł. SP 97 WROCŁAW 2:0 15:9, 15:12
Mosir
15
28-06-2017
13:30
KPS Nowa Dęba Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 2:0 15:8, 17:15
Mosir
15
28-06-2017
14:00
SP 97 WROCŁAW KPS Nowa Dęba 0:2 14:16, 13:15
Mosir
15
28-06-2017
14:30
Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie LIDER I Konstantynów Ł. 0:2 12:15, 12:15
Mosir
15

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER I Konstantynów Ł. 3 6 6:0 90:65
2 KPS Nowa Dęba 3 5 4:2 83:80
3 SP 97 WROCŁAW 3 4 2:5 85:91
4 Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 3 3 1:6 77:99

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
MKS Polonia Świdnica Rekord Zambrów 1:2 15:12, 5:15, 7:11
Mosir
16
28-06-2017
12:30
Atena Warszawa IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:10, 15:13
Mosir
16
28-06-2017
13:00
Atena Warszawa Rekord Zambrów 2:0 15:10, 15:5
Mosir
16
28-06-2017
13:30
IKS ATAK ELBLĄG MKS Polonia Świdnica 1:2 15:11, 14:16, 6:11
Mosir
16
28-06-2017
14:00
Rekord Zambrów IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:8, 15:13
Mosir
16
28-06-2017
14:30
MKS Polonia Świdnica Atena Warszawa 0:2 7:15, 9:15
Mosir
16

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Atena Warszawa 3 6 6:0 90:54
2 Rekord Zambrów 3 5 4:3 83:78
3 MKS Polonia Świdnica 3 4 3:5 81:103
4 IKS ATAK ELBLĄG 3 3 1:6 79:98

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz MKS MOS V LO Rzeszów 2:0 15:8, 15:4
Mosir
13
28-06-2017
16:00
LIDER II Konstantynów Ł. ECO AZS UNI Opole 1:2 15:13, 14:16, 1:11
Mosir
13
28-06-2017
16:30
LIDER II Konstantynów Ł. MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 15:13, 7:15, 7:11
Mosir
13
28-06-2017
17:00
ECO AZS UNI Opole GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 0:2 12:15, 11:15
Mosir
13
28-06-2017
17:30
MKS MOS V LO Rzeszów ECO AZS UNI Opole 0:2 9:15, 4:15
Mosir
13
28-06-2017
18:00
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz LIDER II Konstantynów Ł. 2:1 15:4, 12:15, 11:5
Mosir
13

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 3 6 6:1 98:59
2 ECO AZS UNI Opole 3 5 4:3 93:73
3 MKS MOS V LO Rzeszów 3 4 2:5 64:89
4 LIDER II Konstantynów Ł. 3 3 3:6 83:117

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS "WIEŻA" RADKÓW Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 15:11, 15:11
Mosir
14
28-06-2017
16:00
MKS II LO Chełm UKS ARES Nowa Sól 2:1 15:13, 9:15, 17:15
Mosir
14
28-06-2017
16:30
MKS II LO Chełm Sejneńska Akademia Siatkówki 1:2 15:10, 10:15, 9:11
Mosir
14
28-06-2017
17:00
UKS ARES Nowa Sól UKS "WIEŻA" RADKÓW 0:2 15:17, 12:15
Mosir
14
28-06-2017
17:30
Sejneńska Akademia Siatkówki UKS ARES Nowa Sól 2:1 21:19, 6:15, 11:9
Mosir
14
28-06-2017
18:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW MKS II LO Chełm 2:0 15:12, 15:6
Mosir
14

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 6 6:0 92:67
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 5 4:4 96:107
3 MKS II LO Chełm 3 4 3:5 93:109
4 UKS ARES Nowa Sól 3 3 2:6 113:111

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
MKS SOKÓŁ MOGILNO SP 3 Nysa 2:1 15:12, 15:17, 11:7
Mosir
15
28-06-2017
16:00
WILKOWO KPS Krasnystaw 1:2 21:19, 12:15, 10:12
Mosir
15
28-06-2017
16:30
WILKOWO SP 3 Nysa 0:2 7:15, 12:15
Mosir
15
28-06-2017
17:00
KPS Krasnystaw MKS SOKÓŁ MOGILNO 2:0 15:9, 15:10
Mosir
15
28-06-2017
17:30
SP 3 Nysa KPS Krasnystaw 0:2 11:15, 12:15
Mosir
15
28-06-2017
18:00
MKS SOKÓŁ MOGILNO WILKOWO 2:0 15:13, 15:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Krasnystaw 3 6 6:1 106:85
2 MKS SOKÓŁ MOGILNO 3 5 4:3 90:90
3 SP 3 Nysa 3 4 3:4 89:90
4 WILKOWO 3 3 1:6 86:106

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:13, 15:10
Mosir
16
28-06-2017
16:00
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:12, 15:13
Mosir
16
28-06-2017
16:30
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 16:14, 15:11
Mosir
16
28-06-2017
17:00
TKST BUDOWLANI TORUŃ Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 0:2 5:15, 4:15
Mosir
16
28-06-2017
17:30
UKS TRÓJKA Sulechów TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:13, 15:12
Mosir
16
28-06-2017
18:00
Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 2:0 15:8, 15:8
Mosir
16

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 3 6 6:0 90:48
2 Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 3 5 4:2 77:80
3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 2:4 78:86
4 TKST BUDOWLANI TORUŃ 3 3 0:6 59:90

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP 3 Nysa TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:9, 19:17
Mosir
16

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 3 Nysa 1 2 2:0 34:26
2 TKST BUDOWLANI TORUŃ 1 1 0:2 26:34

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
WILKOWO UKS TRÓJKA Sulechów 2:1 12:15, 15:11, 11:9
Mosir
16

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WILKOWO 1 2 2:1 38:35
2 UKS TRÓJKA Sulechów 1 1 1:2 35:38

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
KPS Krasnystaw Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 2:0 15:13, 15:12
Mosir
16

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Krasnystaw 1 2 2:0 30:25
2 Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 1 1 0:2 25:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
MKS SOKÓŁ MOGILNO Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 0:2 11:15, 10:15
Mosir
16

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 1 2 2:0 30:21
2 MKS SOKÓŁ MOGILNO 1 1 0:2 21:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
MKS MOS V LO Rzeszów UKS ARES Nowa Sól 1:2 15:7, 11:15, 6:11
Mosir
15

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS ARES Nowa Sól 1 2 2:1 33:32
2 MKS MOS V LO Rzeszów 1 1 1:2 32:33

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
LIDER II Konstantynów Ł. MKS II LO Chełm 0:2 10:15, 17:19
Mosir
15

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS II LO Chełm 1 2 2:0 34:27
2 LIDER II Konstantynów Ł. 1 1 0:2 27:34

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 15:8, 15:7
Mosir
15

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 1 2 2:0 30:15
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 1 1 0:2 15:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
ECO AZS UNI Opole UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:1 13:15, 15:7, 12:10
Mosir
15

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO AZS UNI Opole 1 2 2:1 40:32
2 UKS "WIEŻA" RADKÓW 1 1 1:2 32:40

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP 97 WROCŁAW IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:11, 15:6
Mosir
14

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 97 WROCŁAW 1 2 2:0 30:17
2 IKS ATAK ELBLĄG 1 1 0:2 17:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie MKS Polonia Świdnica 2:0 15:7, 15:11
Mosir
14

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 1 2 2:0 30:18
2 MKS Polonia Świdnica 1 1 0:2 18:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
LIDER I Konstantynów Ł. Rekord Zambrów 2:1 16:14, 13:15, 11:6
Mosir
14

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER I Konstantynów Ł. 1 2 2:1 40:35
2 Rekord Zambrów 1 1 1:2 35:40

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
KPS Nowa Dęba Atena Warszawa 2:1 15:10, 10:15, 15:13
Mosir
14

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Nowa Dęba 1 2 2:1 40:38
2 Atena Warszawa 1 1 1:2 38:40

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
MUKS Pasek Będzin I UKS Beta Błonie 0:2 8:15, 15:17
Mosir
13

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Beta Błonie 1 2 2:0 32:23
2 MUKS Pasek Będzin I 1 1 0:2 23:32

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów UKS Volley Wałcz 0:2 8:15, 13:15
Mosir
13

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Volley Wałcz 1 2 2:0 30:21
2 UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 1 1 0:2 21:30

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
KS Metro Warszawa Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 2:0 15:12, 15:13
Mosir
13

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 1 2 2:0 30:25
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 1 1 0:2 25:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
Turek - Janków Przygodzki MKS Dwójka Zawiercie 2:1 11:15, 15:8, 11:8
Mosir
13

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Turek - Janków Przygodzki 1 2 2:1 37:31
2 MKS Dwójka Zawiercie 1 1 1:2 31:37

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
TKST BUDOWLANI TORUŃ UKS TRÓJKA Sulechów 1:2 10:15, 15:13, 9:11
Mosir
16

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SP 3 Nysa WILKOWO 2:1 15:12, 12:15, 11:7
Mosir
16

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 MKS SOKÓŁ MOGILNO 2:1 6:15, 15:11, 12:10
Mosir
16

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
KPS Krasnystaw Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 0:2 5:15, 9:15
Mosir
16

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
MKS MOS V LO Rzeszów LIDER II Konstantynów Ł. 2:0 15:10, 15:7
Mosir
15

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS ARES Nowa Sól MKS II LO Chełm 2:1 10:15, 18:16, 11:8
Mosir
15

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Sejneńska Akademia Siatkówki UKS "WIEŻA" RADKÓW 0:2 10:15, 6:15
Mosir
15

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz ECO AZS UNI Opole 2:0 15:12, 16:14
Mosir
15

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
IKS ATAK ELBLĄG MKS Polonia Świdnica 2:0 15:12, 15:8
Mosir
14

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SP 97 WROCŁAW Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 2:0 15:12, 15:13
Mosir
14

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Rekord Zambrów Atena Warszawa 0:2 10:15, 14:16
Mosir
14

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
LIDER I Konstantynów Ł. KPS Nowa Dęba 2:1 15:17, 15:5, 11:9
Mosir
14

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
MUKS Pasek Będzin I UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 1:2 16:18, 15:10, 12:14
Mosir
13

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS Beta Błonie UKS Volley Wałcz 1:2 11:15, 15:13, 9:11
Mosir
13

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MKS Dwójka Zawiercie 1:2 10:15, 15:6, 8:11
Mosir
13

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
KS Metro Warszawa Turek - Janków Przygodzki 2:0 15:9, 15:10
Mosir
13