Trójki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KS Metro Warszawa UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:4, 15:3
Mosir
13
27-06-2017
10:00
Rekord Zambrów GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 2:1 16:14, 11:15, 11:5
Mosir
13
27-06-2017
11:00
Rekord Zambrów UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:10, 15:3
Mosir
13
27-06-2017
13:00
GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz KS Metro Warszawa 0:2 8:15, 11:15
Mosir
13
27-06-2017
14:00
UKS TRÓJKA Sulechów GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 0:2 6:15, 13:15
Mosir
13
27-06-2017
15:00
KS Metro Warszawa Rekord Zambrów 2:0 15:7, 15:12
Mosir
13

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 90:45
2 Rekord Zambrów 3 5 4:3 87:77
3 GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz 3 4 3:4 83:87
4 UKS TRÓJKA Sulechów 3 3 0:6 39:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
MKS Dwójka Zawiercie SP 97 WROCŁAW 2:0 15:7, 15:3
Mosir
13
27-06-2017
10:30
ECO AZS UNI Opole MKS MOS V LO Rzeszów 2:0 15:4, 15:6
Mosir
13
27-06-2017
12:30
ECO AZS UNI Opole SP 97 WROCŁAW 1:2 15:11, 11:15, 10:12
Mosir
13
27-06-2017
13:30
MKS MOS V LO Rzeszów MKS Dwójka Zawiercie 0:2 5:15, 4:15
Mosir
13
27-06-2017
14:30
SP 97 WROCŁAW MKS MOS V LO Rzeszów 2:0 15:5, 15:8
Mosir
13
27-06-2017
15:30
MKS Dwójka Zawiercie ECO AZS UNI Opole 2:0 15:6, 15:8
Mosir
13

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6:0 90:33
2 SP 97 WROCŁAW 3 5 4:3 78:79
3 ECO AZS UNI Opole 3 4 3:4 80:78
4 MKS MOS V LO Rzeszów 3 3 0:6 32:90

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 MKS II LO Chełm 2:1 15:8, 13:15, 11:7
Mosir
14
27-06-2017
10:00
Atena Warszawa UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 2:0 15:9, 15:10
Mosir
14
27-06-2017
11:00
Atena Warszawa MKS II LO Chełm 2:0 17:15, 15:5
Mosir
14
27-06-2017
13:00
UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 2:0 15:5, 18:16
Mosir
14
27-06-2017
14:00
MKS II LO Chełm UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 2:1 9:15, 15:13, 11:7
Mosir
14
27-06-2017
15:00
Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 Atena Warszawa 0:2 7:15, 6:15
Mosir
14

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Atena Warszawa 3 6 6:0 92:52
2 UKS Barnim Goleniów / Nowa Rega Trzebiatów 3 4 3:4 87:86
3 MKS II LO Chełm 3 4 3:5 85:106
4 Fabryka Dzwięku KaEmKa Starogard Gdański 1 3 4 2:5 73:93

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MKS SOKÓŁ MOGILNO 2:0 15:13, 15:6
Mosir
14
27-06-2017
10:30
IKS ATAK ELBLĄG LIDER II Konstantynów Ł. 2:1 11:15, 15:10, 11:9
Mosir
14
27-06-2017
12:30
IKS ATAK ELBLĄG MKS SOKÓŁ MOGILNO 2:0 15:7, 16:14
Mosir
14
27-06-2017
13:30
LIDER II Konstantynów Ł. Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 9:15, 3:15
Mosir
14
27-06-2017
14:30
MKS SOKÓŁ MOGILNO LIDER II Konstantynów Ł. 1:2 17:15, 9:15, 8:11
Mosir
14
27-06-2017
15:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce IKS ATAK ELBLĄG 2:0 17:15, 15:8
Mosir
14

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 92:54
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 4:3 91:87
3 LIDER II Konstantynów Ł. 3 4 3:5 87:101
4 MKS SOKÓŁ MOGILNO 3 3 1:6 74:102

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
LIDER I Konstantynów Ł. WILKOWO 2:0 15:9, 15:4
Mosir
15
27-06-2017
10:00
TKST BUDOWLANI TORUŃ Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 0:2 8:15, 12:15
Mosir
15
27-06-2017
11:00
TKST BUDOWLANI TORUŃ WILKOWO 1:2 15:9, 9:15, 7:11
Mosir
15
27-06-2017
13:00
Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie LIDER I Konstantynów Ł. 0:2 12:15, 7:15
Mosir
15
27-06-2017
14:00
WILKOWO Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 1:2 15:13, 13:15, 4:11
Mosir
15
27-06-2017
15:00
LIDER I Konstantynów Ł. TKST BUDOWLANI TORUŃ 2:0 15:7, 15:9
Mosir
15

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER I Konstantynów Ł. 3 6 6:0 90:48
2 Międzyszkolny Klub Sportowy w Andrychowie 3 5 4:3 88:82
3 WILKOWO 3 4 3:5 80:100
4 TKST BUDOWLANI TORUŃ 3 3 1:6 67:95

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS Volley Wałcz MKS Polonia Świdnica 2:0 15:7, 15:10
Mosir
15
27-06-2017
10:30
KPS Krasnystaw Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 1:2 15:17, 15:13, 3:11
Mosir
15
27-06-2017
12:30
KPS Krasnystaw MKS Polonia Świdnica 0:2 10:15, 4:15
Mosir
15
27-06-2017
13:30
Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 UKS Volley Wałcz 0:2 8:15, 5:15
Mosir
15
27-06-2017
14:30
MKS Polonia Świdnica Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 2:0 15:7, 15:11
Mosir
15
27-06-2017
15:30
UKS Volley Wałcz KPS Krasnystaw 2:0 15:7, 15:7
Mosir
15

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Volley Wałcz 3 6 6:0 90:44
2 MKS Polonia Świdnica 3 5 4:2 77:62
3 Hotel Ren KaEmKa Starogard Gdański 2 3 4 2:5 72:93
4 KPS Krasnystaw 3 3 1:6 61:101

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KPS Nowa Dęba SP 3 Nysa 2:0 15:7, 15:6
Mosir
16
27-06-2017
10:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW MUKS Pasek Będzin I 2:1 15:11, 13:15, 11:9
Mosir
16
27-06-2017
11:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW SP 3 Nysa 2:0 15:9, 15:13
Mosir
16
27-06-2017
13:00
MUKS Pasek Będzin I KPS Nowa Dęba 2:1 11:15, 15:12, 11:3
Mosir
16
27-06-2017
14:00
SP 3 Nysa MUKS Pasek Będzin I 0:2 2:15, 5:15
Mosir
16
27-06-2017
15:00
KPS Nowa Dęba UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:0 15:13, 15:13
Mosir
16

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Nowa Dęba 3 5 5:2 90:76
2 MUKS Pasek Będzin I 3 5 5:3 102:76
3 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 5 4:3 95:87
4 SP 3 Nysa 3 3 0:6 42:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Turek - Janków Przygodzki Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 15:8, 15:5
Mosir
16
27-06-2017
10:30
UKS ARES Nowa Sól UKS Beta Błonie 1:2 16:14, 9:15, 7:11
Mosir
16
27-06-2017
12:30
UKS ARES Nowa Sól Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 15:7, 15:11
Mosir
16
27-06-2017
13:30
UKS Beta Błonie Turek - Janków Przygodzki 2:0 15:13, 15:8
Mosir
16
27-06-2017
14:30
Sejneńska Akademia Siatkówki UKS Beta Błonie 0:2 10:15, 15:17
Mosir
16
27-06-2017
15:30
Turek - Janków Przygodzki UKS ARES Nowa Sól 2:0 15:9, 15:7
Mosir
16

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Beta Błonie 3 6 6:1 102:78
2 Turek - Janków Przygodzki 3 5 4:2 81:59
3 UKS ARES Nowa Sól 3 4 3:4 78:88
4 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 3 0:6 56:92