Trójki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
WIFAMA Łódź KS Metro Warszawa 2:1 10:15, 15:12, 11:8
Mosir
9
27-06-2017
17:00
SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. ANBUD MKS Bedzin I 2:1 15:13, 12:15, 11:3
Mosir
9
27-06-2017
17:30
SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. KS Metro Warszawa 2:1 11:15, 15:12, 11:4
Mosir
9
27-06-2017
18:00
ANBUD MKS Bedzin I WIFAMA Łódź 0:2 13:15, 12:15
Mosir
9
27-06-2017
18:30
KS Metro Warszawa ANBUD MKS Bedzin I 1:2 11:15, 16:14, 8:11
Mosir
9
27-06-2017
19:00
WIFAMA Łódź SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 6:15, 15:7, 11:8
Mosir
9

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 3 6 6:2 98:90
2 SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 5 5:4 105:94
3 ANBUD MKS Bedzin I 3 4 3:5 96:103
4 KS Metro Warszawa 3 3 3:6 101:113

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA IKS ATAK ELBLĄG 2:1 15:9, 11:15, 11:8
Mosir
10
27-06-2017
17:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 2:0 17:15, 15:6
Mosir
10
27-06-2017
17:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków IKS ATAK ELBLĄG 2:0 17:15, 15:10
Mosir
10
27-06-2017
18:00
Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 0:2 12:15, 8:15
Mosir
10
27-06-2017
18:30
IKS ATAK ELBLĄG Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 2:0 15:12, 15:10
Mosir
10
27-06-2017
19:00
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:1 15:12, 12:15, 11:8
Mosir
10

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 3 6 6:2 105:87
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 5:2 99:84
3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 3:4 87:91
4 Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 3 3 0:6 63:92

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
DMKS PLAS KIELCE Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 2:0 15:4, 15:10
Mosir
11
27-06-2017
17:00
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk UKS Volley Wałcz 2:0 15:6, 15:12
Mosir
11
27-06-2017
17:30
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 2:0 15:5, 15:11
Mosir
11
27-06-2017
18:00
UKS Volley Wałcz DMKS PLAS KIELCE 0:2 8:15, 6:15
Mosir
11
27-06-2017
18:30
Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin UKS Volley Wałcz 0:2 13:15, 10:15
Mosir
11
27-06-2017
19:00
DMKS PLAS KIELCE Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 2:1 12:15, 15:11, 11:6
Mosir
11

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 DMKS PLAS KIELCE 3 6 6:1 98:60
2 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3 5 5:2 92:72
3 UKS Volley Wałcz 3 4 2:4 62:83
4 Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 3 3 0:6 53:90

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Trójka Leżajsk 2:1 12:15, 15:11, 11:5
Mosir
12
27-06-2017
17:00
LKPS Borowno SP Stary Broniszew TS KOSET GRUDZIĄDZ 2:0 15:13, 15:7
Mosir
12
27-06-2017
17:30
LKPS Borowno SP Stary Broniszew UKS Trójka Leżajsk 2:0 16:14, 15:8
Mosir
12
27-06-2017
18:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 5:15, 9:15
Mosir
12
27-06-2017
18:30
UKS Trójka Leżajsk TS KOSET GRUDZIĄDZ 0:2 11:15, 5:15
Mosir
12
27-06-2017
19:00
UMKS MOS Wola Warszawa LKPS Borowno SP Stary Broniszew 2:0 15:8, 15:6
Mosir
12

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:1 98:59
2 LKPS Borowno SP Stary Broniszew 3 5 4:2 75:72
3 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 4 2:4 64:76
4 UKS Trójka Leżajsk 3 3 1:6 69:99

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
AKS MOS Rzeszów UKS TRÓJKA Sulechów 1:2 15:10, 12:15, 7:11
Mosir
9
28-06-2017
09:30
KS STAL GRUDZIĄDZ SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 21:19, 15:9
Mosir
9
28-06-2017
10:00
KS STAL GRUDZIĄDZ UKS TRÓJKA Sulechów 2:1 15:10, 9:15, 11:2
Mosir
9
28-06-2017
10:30
SP-3 VOLLEY Gubin AKS MOS Rzeszów 0:2 9:15, 13:15
Mosir
9
28-06-2017
11:00
UKS TRÓJKA Sulechów SP-3 VOLLEY Gubin 2:1 15:13, 17:19, 11:9
Mosir
9
28-06-2017
11:30
AKS MOS Rzeszów KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:11, 15:12
Mosir
9

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKS MOS Rzeszów 3 5 5:2 94:81
2 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 5 4:3 94:85
3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 5 5:4 106:110
4 SP-3 VOLLEY Gubin 3 3 1:6 91:109

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS VOLLEY KING Wałbrzych 1:2 9:15, 15:13, 5:11
Mosir
10
28-06-2017
09:30
SP 19 Kędzierzyn-Koźle MKS IKAR LEGNICA 2:0 15:8, 17:15
Mosir
10
28-06-2017
10:00
SP 19 Kędzierzyn-Koźle UKS VOLLEY KING Wałbrzych 1:2 7:15, 16:14, 3:11
Mosir
10
28-06-2017
10:30
MKS IKAR LEGNICA SP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 15:9, 11:15, 7:11
Mosir
10
28-06-2017
11:00
UKS VOLLEY KING Wałbrzych MKS IKAR LEGNICA 0:2 17:19, 13:15
Mosir
10
28-06-2017
11:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle SP 19 Kędzierzyn-Koźle 0:2 10:15, 10:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 5 5:2 88:83
2 UKS VOLLEY KING Wałbrzych 3 5 4:4 109:89
3 MKS IKAR LEGNICA 3 4 3:4 90:97
4 SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 4 3:5 84:102

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:9, 15:10
Mosir
11
28-06-2017
09:30
PSP NIEKŁAŃ WIELKI UKS Remis Świdnik 2:0 15:7, 15:11
Mosir
11
28-06-2017
10:00
PSP NIEKŁAŃ WIELKI UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:11, 15:4
Mosir
11
28-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 2:1 15:10, 6:15, 11:7
Mosir
11
28-06-2017
11:00
UKS Serbinów Biała Podlaska UKS Remis Świdnik 1:2 12:15, 15:12, 3:11
Mosir
11
28-06-2017
11:30
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO PSP NIEKŁAŃ WIELKI 1:2 10:15, 17:15, 3:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP NIEKŁAŃ WIELKI 3 6 6:1 105:63
2 UKS Remis Świdnik 3 5 4:4 88:92
3 UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 3 4 4:4 92:96
4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 1:6 64:98

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
UKS POLON Krotoszyn Suwalski UKS Siatkówki 0:2 12:15, 11:15
Mosir
12
28-06-2017
09:30
MUKS Grześki Kalisz Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:12, 16:14
Mosir
12
28-06-2017
10:00
MUKS Grześki Kalisz Suwalski UKS Siatkówki 2:1 15:8, 12:15, 11:8
Mosir
12
28-06-2017
10:30
Białostocka Akademia Siatkówki UKS POLON Krotoszyn 0:2 7:15, 7:15
Mosir
12
28-06-2017
11:00
Suwalski UKS Siatkówki Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:7, 15:12
Mosir
12
28-06-2017
11:30
UKS POLON Krotoszyn MUKS Grześki Kalisz 2:0 19:17, 15:8
Mosir
12

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski UKS Siatkówki 3 5 5:2 91:80
2 UKS POLON Krotoszyn 3 5 4:2 87:69
3 MUKS Grześki Kalisz 3 5 4:3 94:91
4 Białostocka Akademia Siatkówki 3 3 0:6 59:91

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
WIFAMA Łódź Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 2:0 15:10, 15:3
Mosir
9
28-06-2017
12:30
UMKS MOS Wola Warszawa Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:11, 15:8
Mosir
9
28-06-2017
13:00
UMKS MOS Wola Warszawa Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 2:0 15:5, 15:11
Mosir
9
28-06-2017
13:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków WIFAMA Łódź 0:2 13:15, 4:15
Mosir
9
28-06-2017
14:00
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 13:15, 8:15
Mosir
9
28-06-2017
14:30
WIFAMA Łódź UMKS MOS Wola Warszawa 1:2 15:13, 15:17, 13:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:1 105:78
2 WIFAMA Łódź 3 5 5:2 103:75
3 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 4 2:4 66:81
4 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3 3 0:6 50:90

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA LKPS Borowno SP Stary Broniszew 2:0 15:11, 18:16
Mosir
10
28-06-2017
12:30
DMKS PLAS KIELCE SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:0 15:9, 15:12
Mosir
10
28-06-2017
13:00
DMKS PLAS KIELCE LKPS Borowno SP Stary Broniszew 2:0 15:13, 15:9
Mosir
10
28-06-2017
13:30
SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 0:2 10:15, 7:15
Mosir
10
28-06-2017
14:00
LKPS Borowno SP Stary Broniszew SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 0:2 15:17, 9:15
Mosir
10
28-06-2017
14:30
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:10, 15:12
Mosir
10

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 3 6 6:0 93:66
2 DMKS PLAS KIELCE 3 5 4:2 82:73
3 SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 4 2:4 70:84
4 LKPS Borowno SP Stary Broniszew 3 3 0:6 73:95

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
ANBUD MKS Bedzin I Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 2:0 15:5, 15:9
Mosir
11
28-06-2017
12:30
TS KOSET GRUDZIĄDZ Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 2:0 15:7, 15:9
Mosir
11
28-06-2017
13:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 2:0 15:11, 15:7
Mosir
11
28-06-2017
13:30
Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański ANBUD MKS Bedzin I 0:2 7:15, 9:15
Mosir
11
28-06-2017
14:00
Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 0:2 10:15, 13:15
Mosir
11
28-06-2017
14:30
ANBUD MKS Bedzin I TS KOSET GRUDZIĄDZ 1:2 15:8, 7:15, 11:13
Mosir
11

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 6 6:1 96:67
2 ANBUD MKS Bedzin I 3 5 5:2 93:66
3 Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 3 4 2:4 62:83
4 Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 3 3 0:6 55:90

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
IKS ATAK ELBLĄG UKS Trójka Leżajsk 2:0 15:8, 15:9
Mosir
12
28-06-2017
12:30
UKS Volley Wałcz KS Metro Warszawa 1:2 12:15, 15:12, 6:11
Mosir
12
28-06-2017
13:00
UKS Volley Wałcz UKS Trójka Leżajsk 1:2 13:15, 15:12, 5:11
Mosir
12
28-06-2017
13:30
KS Metro Warszawa IKS ATAK ELBLĄG 0:2 8:15, 5:15
Mosir
12
28-06-2017
14:00
UKS Trójka Leżajsk KS Metro Warszawa 2:0 15:7, 15:12
Mosir
12
28-06-2017
14:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS Volley Wałcz 2:0 15:9, 19:17
Mosir
12

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IKS ATAK ELBLĄG 3 6 6:0 94:56
2 UKS Trójka Leżajsk 3 5 4:3 85:82
3 KS Metro Warszawa 3 4 2:5 70:93
4 UKS Volley Wałcz 3 3 2:6 92:110

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
AKS MOS Rzeszów UKS Remis Świdnik 1:2 15:11, 13:15, 9:11
Mosir
9
28-06-2017
16:00
Suwalski UKS Siatkówki UKS VOLLEY KING Wałbrzych 2:1 15:10, 13:15, 11:9
Mosir
9
28-06-2017
16:30
Suwalski UKS Siatkówki UKS Remis Świdnik 2:0 15:8, 15:12
Mosir
9
28-06-2017
17:00
UKS VOLLEY KING Wałbrzych AKS MOS Rzeszów 1:2 9:15, 15:9, 13:15
Mosir
9
28-06-2017
17:30
UKS Remis Świdnik UKS VOLLEY KING Wałbrzych 1:2 11:15, 15:13, 8:11
Mosir
9
28-06-2017
18:00
AKS MOS Rzeszów Suwalski UKS Siatkówki 0:2 11:15, 6:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski UKS Siatkówki 3 6 6:1 99:71
2 UKS VOLLEY KING Wałbrzych 3 4 4:5 110:112
3 AKS MOS Rzeszów 3 4 3:5 93:104
4 UKS Remis Świdnik 3 4 3:5 91:106

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
SP 19 Kędzierzyn-Koźle UKS POLON Krotoszyn 0:2 13:15, 13:15
Mosir
10
28-06-2017
16:00
PSP NIEKŁAŃ WIELKI KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:8, 15:10
Mosir
10
28-06-2017
16:30
PSP NIEKŁAŃ WIELKI UKS POLON Krotoszyn 2:0 15:12, 15:13
Mosir
10
28-06-2017
17:00
KS STAL GRUDZIĄDZ SP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:0 15:10, 15:9
Mosir
10
28-06-2017
17:30
UKS POLON Krotoszyn KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:8, 15:13
Mosir
10
28-06-2017
18:00
SP 19 Kędzierzyn-Koźle PSP NIEKŁAŃ WIELKI 0:2 8:15, 12:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP NIEKŁAŃ WIELKI 3 6 6:0 90:63
2 UKS POLON Krotoszyn 3 5 4:2 85:77
3 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 4 2:4 69:79
4 SP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 3 0:6 65:90

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS TRÓJKA Sulechów UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:11, 16:14
Mosir
11
28-06-2017
16:00
MUKS Grześki Kalisz SP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:1 14:16, 15:5, 11:9
Mosir
11
28-06-2017
16:30
MUKS Grześki Kalisz UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:9, 15:5
Mosir
11
28-06-2017
17:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 9:15, 10:15
Mosir
11
28-06-2017
17:30
UKS Serbinów Biała Podlaska SP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 15:8, 11:15, 1:11
Mosir
11
28-06-2017
18:00
UKS TRÓJKA Sulechów MUKS Grześki Kalisz 1:2 10:15, 15:12, 14:16
Mosir
11

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS Grześki Kalisz 3 6 6:2 113:83
2 UKS TRÓJKA Sulechów 3 5 5:2 100:87
3 SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 4 3:5 83:97
4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 1:6 66:95

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
MKS IKAR LEGNICA Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:2, 15:10
Mosir
12
28-06-2017
16:00
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 15:8, 15:13
Mosir
12
28-06-2017
16:30
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:10, 15:11
Mosir
12
28-06-2017
17:00
SP-3 VOLLEY Gubin MKS IKAR LEGNICA 1:2 15:8, 11:15, 6:11
Mosir
12
28-06-2017
17:30
Białostocka Akademia Siatkówki SP-3 VOLLEY Gubin 0:2 10:15, 12:15
Mosir
12
28-06-2017
18:00
MKS IKAR LEGNICA UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 2:0 15:4, 15:8
Mosir
12

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS IKAR LEGNICA 3 6 6:1 94:56
2 UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 3 5 4:2 72:72
3 SP-3 VOLLEY Gubin 3 4 3:4 83:86
4 Białostocka Akademia Siatkówki 3 3 0:6 55:90

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle Białostocka Akademia Siatkówki 2:1 17:15, 12:15, 11:4
Mosir
12

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 11 Kędzierzyn-Koźle 1 2 2:1 40:34
2 Białostocka Akademia Siatkówki 1 1 1:2 34:40

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
UKS Serbinów Biała Podlaska SP-3 VOLLEY Gubin 2:1 8:15, 15:12, 11:7
Mosir
12

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Serbinów Biała Podlaska 1 2 2:1 34:34
2 SP-3 VOLLEY Gubin 1 1 1:2 34:34

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
MUKS Grześki Kalisz UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 1:2 12:15, 15:5, 12:14
Mosir
12

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 1 2 2:1 34:39
2 MUKS Grześki Kalisz 1 1 1:2 39:34

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS TRÓJKA Sulechów MKS IKAR LEGNICA 0:2 8:15, 13:15
Mosir
12

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS IKAR LEGNICA 1 2 2:0 30:21
2 UKS TRÓJKA Sulechów 1 1 0:2 21:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
AKS MOS Rzeszów SP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 15:13, 12:15, 11:8
Mosir
11

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AKS MOS Rzeszów 1 2 2:1 38:36
2 SP 19 Kędzierzyn-Koźle 1 1 1:2 36:38

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
UKS Remis Świdnik KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 7:15, 11:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS STAL GRUDZIĄDZ 1 2 2:0 30:18
2 UKS Remis Świdnik 1 1 0:2 18:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Suwalski UKS Siatkówki UKS POLON Krotoszyn 0:2 7:15, 13:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS POLON Krotoszyn 1 2 2:0 30:20
2 Suwalski UKS Siatkówki 1 1 0:2 20:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS VOLLEY KING Wałbrzych PSP NIEKŁAŃ WIELKI 0:2 8:15, 12:15
Mosir
11

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP NIEKŁAŃ WIELKI 1 2 2:0 30:20
2 UKS VOLLEY KING Wałbrzych 1 1 0:2 20:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański UKS Volley Wałcz 2:1 15:12, 10:15, 11:8
Mosir
10

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 1 2 2:1 36:35
2 UKS Volley Wałcz 1 1 1:2 35:36

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin KS Metro Warszawa 0:2 10:15, 9:15
Mosir
10

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 1 2 2:0 30:19
2 Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 1 1 0:2 19:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ UKS Trójka Leżajsk 2:0 15:9, 15:11
Mosir
10

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET GRUDZIĄDZ 1 2 2:0 30:20
2 UKS Trójka Leżajsk 1 1 0:2 20:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
ANBUD MKS Bedzin I IKS ATAK ELBLĄG 1:2 7:15, 15:13, 7:11
Mosir
10

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IKS ATAK ELBLĄG 1 2 2:1 39:29
2 ANBUD MKS Bedzin I 1 1 1:2 29:39

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków LKPS Borowno SP Stary Broniszew 1:2 15:7, 12:15, 6:11
Mosir
9

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LKPS Borowno SP Stary Broniszew 1 2 2:1 33:33
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1 1 1:2 33:33

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 18:16, 9:15, 11:9
Mosir
9

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 1 2 2:1 38:40
2 SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 1 1 1:2 40:38

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
UMKS MOS Wola Warszawa DMKS PLAS KIELCE 0:2 11:15, 12:15
Mosir
9

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 DMKS PLAS KIELCE 1 2 2:0 30:23
2 UMKS MOS Wola Warszawa 1 1 0:2 23:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
WIFAMA Łódź Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 2:0 15:13, 15:10
Mosir
9

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 1 2 2:0 30:23
2 Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 1 1 0:2 23:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
Białostocka Akademia Siatkówki SP-3 VOLLEY Gubin 0:2 11:15, 11:15
Mosir
12

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle UKS Serbinów Biała Podlaska 2:1 9:15, 16:14, 11:9
Mosir
12

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
MUKS Grześki Kalisz UKS TRÓJKA Sulechów 1:2 15:13, 9:15, 7:11
Mosir
12

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO MKS IKAR LEGNICA 0:2 11:15, 16:18
Mosir
12

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
SP 19 Kędzierzyn-Koźle UKS Remis Świdnik 2:1 19:21, 15:7, 16:14
Mosir
11

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
AKS MOS Rzeszów KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 15:13
Mosir
11

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Suwalski UKS Siatkówki UKS VOLLEY KING Wałbrzych 2:0 15:5, 15:6
Mosir
11

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
UKS POLON Krotoszyn PSP NIEKŁAŃ WIELKI 1:2 12:15, 15:11, 3:11
Mosir
11

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
UKS Volley Wałcz Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 0:2 12:15, 12:15
Mosir
10

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański KS Metro Warszawa 1:2 9:15, 15:12, 9:11
Mosir
10

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
UKS Trójka Leżajsk ANBUD MKS Bedzin I 2:1 17:19, 15:11, 11:8
Mosir
10

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
TS KOSET GRUDZIĄDZ IKS ATAK ELBLĄG 1:2 15:12, 13:15, 8:11
Mosir
10

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 15:12, 10:15, 11:6
Mosir
9

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
LKPS Borowno SP Stary Broniszew Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 1:2 10:15, 21:19, 9:11
Mosir
9

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
UMKS MOS Wola Warszawa Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 1:2 12:15, 15:13, 9:11
Mosir
9

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
DMKS PLAS KIELCE WIFAMA Łódź 0:2 12:15, 9:15
Mosir
9