Trójki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
WIFAMA Łódź Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:13, 15:4
Mosir
9
27-06-2017
10:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ AKS MOS Rzeszów 2:1 17:19, 15:8, 13:11
Mosir
9
27-06-2017
11:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ Białostocka Akademia Siatkówki 2:0 15:8, 15:3
Mosir
9
27-06-2017
13:00
AKS MOS Rzeszów WIFAMA Łódź 0:2 7:15, 10:15
Mosir
9
27-06-2017
14:00
Białostocka Akademia Siatkówki AKS MOS Rzeszów 0:2 8:15, 13:15
Mosir
9
27-06-2017
15:00
WIFAMA Łódź TS KOSET GRUDZIĄDZ 2:0 15:9, 15:6
Mosir
9

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 3 6 6:0 90:49
2 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 5 4:3 90:79
3 AKS MOS Rzeszów 3 4 3:4 85:96
4 Białostocka Akademia Siatkówki 3 3 0:6 49:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA UKS Volley Wałcz 2:0 15:8, 15:5
Mosir
9
27-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik SP 11 Kędzierzyn-Koźle 1:2 4:15, 15:11, 5:11
Mosir
9
27-06-2017
12:30
UKS Remis Świdnik UKS Volley Wałcz 1:2 15:6, 7:15, 9:11
Mosir
9
27-06-2017
13:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 0:2 3:15, 4:15
Mosir
9
27-06-2017
14:30
UKS Volley Wałcz SP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:1 15:10, 9:15, 11:9
Mosir
9
27-06-2017
15:30
Ludowy Klub Sportowy BOBOWA UKS Remis Świdnik 2:0 15:6, 15:6
Mosir
9

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Ludowy Klub Sportowy BOBOWA 3 6 6:0 90:32
2 UKS Volley Wałcz 3 5 4:4 80:95
3 SP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 4 3:5 78:89
4 UKS Remis Świdnik 3 3 2:6 67:99

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
DMKS PLAS KIELCE UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 2:0 15:6, 15:9
Mosir
10
27-06-2017
10:00
MKS IKAR LEGNICA Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 0:2 8:15, 12:15
Mosir
10
27-06-2017
11:00
MKS IKAR LEGNICA UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 0:2 9:15, 13:15
Mosir
10
27-06-2017
13:00
Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański DMKS PLAS KIELCE 0:2 5:15, 12:15
Mosir
10
27-06-2017
14:00
UKS KORMORAN DOBRE MIASTO Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 0:2 10:15, 7:15
Mosir
10
27-06-2017
15:00
DMKS PLAS KIELCE MKS IKAR LEGNICA 2:0 15:10, 15:3
Mosir
10

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 DMKS PLAS KIELCE 3 6 6:0 90:45
2 Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 3 5 4:2 77:67
3 UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 3 4 2:4 62:82
4 MKS IKAR LEGNICA 3 3 0:6 55:90

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
ANBUD MKS Bedzin I SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 15:13, 15:4
Mosir
10
27-06-2017
10:30
UKS POLON Krotoszyn UMKS MOS Wola Warszawa 1:2 15:6, 9:15, 7:11
Mosir
10
27-06-2017
12:30
UKS POLON Krotoszyn SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 15:11, 15:10
Mosir
10
27-06-2017
13:30
UMKS MOS Wola Warszawa ANBUD MKS Bedzin I 2:1 14:16, 15:11, 11:5
Mosir
10
27-06-2017
14:30
SP-3 VOLLEY Gubin UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 10:15, 9:15
Mosir
10
27-06-2017
15:30
ANBUD MKS Bedzin I UKS POLON Krotoszyn 2:0 15:6, 15:7
Mosir
10

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:2 102:82
2 ANBUD MKS Bedzin I 3 5 5:2 92:70
3 UKS POLON Krotoszyn 3 4 3:4 74:83
4 SP-3 VOLLEY Gubin 3 3 0:6 57:90

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KS Metro Warszawa MUKS Grześki Kalisz 2:0 15:4, 15:10
Mosir
11
27-06-2017
10:00
UKS TRÓJKA Sulechów LKPS Borowno SP Stary Broniszew 0:2 6:15, 9:15
Mosir
11
27-06-2017
11:00
UKS TRÓJKA Sulechów MUKS Grześki Kalisz 0:2 6:15, 12:15
Mosir
11
27-06-2017
13:00
LKPS Borowno SP Stary Broniszew KS Metro Warszawa 2:0 15:11, 15:10
Mosir
11
27-06-2017
14:00
MUKS Grześki Kalisz LKPS Borowno SP Stary Broniszew 0:2 13:15, 11:15
Mosir
11
27-06-2017
15:00
KS Metro Warszawa UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:10, 15:6
Mosir
11

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LKPS Borowno SP Stary Broniszew 3 6 6:0 90:60
2 KS Metro Warszawa 3 5 4:2 81:60
3 MUKS Grześki Kalisz 3 4 2:4 68:78
4 UKS TRÓJKA Sulechów 3 3 0:6 49:90

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk UKS VOLLEY KING Wałbrzych 2:0 15:6, 15:10
Mosir
11
27-06-2017
10:30
IKS ATAK ELBLĄG PSP NIEKŁAŃ WIELKI 2:0 15:8, 15:12
Mosir
11
27-06-2017
12:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS VOLLEY KING Wałbrzych 2:0 15:6, 17:15
Mosir
11
27-06-2017
13:30
PSP NIEKŁAŃ WIELKI Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 0:2 9:15, 13:15
Mosir
11
27-06-2017
14:30
UKS VOLLEY KING Wałbrzych PSP NIEKŁAŃ WIELKI 1:2 13:15, 17:15, 5:11
Mosir
11
27-06-2017
15:30
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:12, 15:9
Mosir
11

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3 6 6:0 90:59
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 4:2 83:71
3 PSP NIEKŁAŃ WIELKI 3 4 2:5 83:95
4 UKS VOLLEY KING Wałbrzych 3 3 1:6 72:103

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
SP 19 Kędzierzyn-Koźle UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:10, 15:7
Mosir
12
27-06-2017
10:00
Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 7:15, 10:15
Mosir
12
27-06-2017
11:00
Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:13, 15:6
Mosir
12
27-06-2017
13:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 13:15, 15:7, 11:7
Mosir
12
27-06-2017
14:00
UKS Serbinów Biała Podlaska Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 5:15, 10:15
Mosir
12
27-06-2017
15:00
SP 19 Kędzierzyn-Koźle Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 0:2 10:15, 4:15
Mosir
12

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 6 6:1 99:61
2 Katolicka Szkoła Podstawowa Koszalin 3 5 4:2 77:63
3 SP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 4 3:4 73:86
4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 0:6 51:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS Trójka Leżajsk KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:9, 15:12
Mosir
12
27-06-2017
10:30
Suwalski UKS Siatkówki SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 1:2 20:18, 5:15, 1:11
Mosir
12
27-06-2017
12:30
Suwalski UKS Siatkówki KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 14:16, 13:15
Mosir
12
27-06-2017
13:30
SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. UKS Trójka Leżajsk 2:1 15:9, 11:15, 14:12
Mosir
12
27-06-2017
14:30
KS STAL GRUDZIĄDZ SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 1:2 6:15, 15:13, 4:11
Mosir
12
27-06-2017
15:30
UKS Trójka Leżajsk Suwalski UKS Siatkówki 2:1 14:16, 15:9, 13:11
Mosir
12

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 12 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 6 6:3 123:87
2 UKS Trójka Leżajsk 3 5 5:3 108:97
3 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 4 3:4 77:96
4 Suwalski UKS Siatkówki 3 3 2:6 89:117