Dwójki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
UKS Rosario Lubowidz MUKS JOKER ŚWIECIE 2:1 15:11, 7:15, 11:9
Mosir
5
27-06-2017
17:00
GLKS Nadarzyn UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 14:16, 8:15
Mosir
5
27-06-2017
17:30
GLKS Nadarzyn MUKS JOKER ŚWIECIE 2:1 15:12, 13:15, 11:5
Mosir
5
27-06-2017
18:00
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. UKS Rosario Lubowidz 0:2 13:15, 11:15
Mosir
5
27-06-2017
18:30
MUKS JOKER ŚWIECIE UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 14:16, 13:15
Mosir
5
27-06-2017
19:00
UKS Rosario Lubowidz GLKS Nadarzyn 2:0 17:15, 15:8
Mosir
5

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Rosario Lubowidz 3 6 6:1 95:82
2 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3 5 4:2 86:79
3 GLKS Nadarzyn 3 4 2:5 84:95
4 MUKS JOKER ŚWIECIE 3 3 2:6 94:103

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
MKS Dwójka Zawiercie I UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0 15:3, 15:6
Mosir
6
27-06-2017
17:00
MKS Dwójka Zawiercie II GTS Plas Gryfice 2:0 15:11, 18:16
Mosir
6
27-06-2017
17:30
MKS Dwójka Zawiercie II UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:1 11:15, 15:5, 11:9
Mosir
6
27-06-2017
18:00
GTS Plas Gryfice MKS Dwójka Zawiercie I 0:2 6:15, 7:15
Mosir
6
27-06-2017
18:30
UKS OPP Powiat Kołobrzeski GTS Plas Gryfice 2:0 15:10, 22:20
Mosir
6
27-06-2017
19:00
MKS Dwójka Zawiercie I MKS Dwójka Zawiercie II 2:0 15:13, 15:7
Mosir
6

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie I 3 6 6:0 90:42
2 MKS Dwójka Zawiercie II 3 5 4:3 90:86
3 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 4 3:4 75:97
4 GTS Plas Gryfice 3 3 0:6 70:100

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:0 15:8, 15:13
Mosir
7
27-06-2017
17:00
Energa Gedania Gdańsk ECO AZS UNI I Opole 2:0 15:10, 15:13
Mosir
7
27-06-2017
17:30
Energa Gedania Gdańsk UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:0 16:14, 15:13
Mosir
7
27-06-2017
18:00
ECO AZS UNI I Opole UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 10:15, 8:15
Mosir
7
27-06-2017
18:30
UKS "WIEŻA" RADKÓW ECO AZS UNI I Opole 1:2 15:10, 9:15, 8:11
Mosir
7
27-06-2017
19:00
UKS "Jasieniak" Gdańsk Energa Gedania Gdańsk 2:0 15:13, 15:6
Mosir
7

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 6 6:0 90:58
2 Energa Gedania Gdańsk 3 5 4:2 80:80
3 ECO AZS UNI I Opole 3 4 2:5 77:92
4 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 3 1:6 80:97

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Rekord Zambrów 2:0 15:4, 15:2
Mosir
8
27-06-2017
17:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 2:0 16:14, 15:6
Mosir
8
27-06-2017
17:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków Rekord Zambrów 2:0 15:11, 15:6
Mosir
8
27-06-2017
18:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 8:15, 8:15
Mosir
8
27-06-2017
18:30
Rekord Zambrów Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 0:2 3:15, 10:15
Mosir
8
27-06-2017
19:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:6, 15:7
Mosir
8

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 90:35
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:2 74:67
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 4 2:4 66:74
4 Rekord Zambrów 3 3 0:6 36:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
Sejneńska Akademia Siatkówki UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 1:2 9:15, 18:16, 9:11
Mosir
5
28-06-2017
09:30
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 2:0 15:10, 15:12
Mosir
5
28-06-2017
10:00
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 0:2 6:15, 4:15
Mosir
5
28-06-2017
10:30
MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO Sejneńska Akademia Siatkówki 0:2 8:15, 4:15
Mosir
5
28-06-2017
11:00
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 2:0 15:5, 15:10
Mosir
5
28-06-2017
11:30
Sejneńska Akademia Siatkówki SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 2:0 15:9, 15:12
Mosir
5

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 3 6 6:1 102:61
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 5 5:2 96:75
3 SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 3 4 2:4 61:82
4 MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 3 3 0:6 49:90

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
MKS POLONIA ŚWIDNICA DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:7, 15:4
Mosir
6
28-06-2017
09:30
ECO AZS UNI II Opole SP 7 Lublin 1:2 10:15, 15:13, 7:11
Mosir
6
28-06-2017
10:00
ECO AZS UNI II Opole DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:6, 15:11
Mosir
6
28-06-2017
10:30
SP 7 Lublin MKS POLONIA ŚWIDNICA 0:2 15:17, 3:15
Mosir
6
28-06-2017
11:00
DMKS PLAS KIELCE SP 7 Lublin 1:2 5:15, 17:15, 9:11
Mosir
6
28-06-2017
11:30
MKS POLONIA ŚWIDNICA ECO AZS UNI II Opole 2:0 15:11, 15:12
Mosir
6

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS POLONIA ŚWIDNICA 3 6 6:0 92:52
2 SP 7 Lublin 3 5 4:4 98:95
3 ECO AZS UNI II Opole 3 4 3:4 85:86
4 DMKS PLAS KIELCE 3 3 1:6 59:101

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU KPS Nowa Dęba 2:1 15:10, 11:15, 11:5
Mosir
7
28-06-2017
09:30
UKS Remis Świdnik UKS 15 Przemyśl 1:2 10:15, 15:5, 8:11
Mosir
7
28-06-2017
10:00
UKS Remis Świdnik KPS Nowa Dęba 1:2 15:10, 13:15, 6:11
Mosir
7
28-06-2017
10:30
UKS 15 Przemyśl SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 1:2 7:15, 15:10, 10:12
Mosir
7
28-06-2017
11:00
KPS Nowa Dęba UKS 15 Przemyśl 2:0 15:7, 15:10
Mosir
7
28-06-2017
11:30
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU UKS Remis Świdnik 2:0 16:14, 15:13
Mosir
7

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 3 6 6:2 105:89
2 KPS Nowa Dęba 3 5 5:3 96:88
3 UKS 15 Przemyśl 3 4 3:5 80:100
4 UKS Remis Świdnik 3 3 2:6 94:98

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
MOSIR GIŻYCKO UKS TRÓJKA Sulechów 2:1 7:15, 15:5, 11:8
Mosir
8
28-06-2017
09:30
KURIANVOLLEY 4 Olsztyn SPS Zbąszynek 2:0 15:9, 15:8
Mosir
8
28-06-2017
10:00
KURIANVOLLEY 4 Olsztyn UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:9, 15:9
Mosir
8
28-06-2017
10:30
SPS Zbąszynek MOSIR GIŻYCKO 1:2 15:8, 13:15, 7:11
Mosir
8
28-06-2017
11:00
UKS TRÓJKA Sulechów SPS Zbąszynek 2:0 15:4, 15:10
Mosir
8
28-06-2017
11:30
MOSIR GIŻYCKO KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 2:1 15:17, 15:12, 11:9
Mosir
8

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSIR GIŻYCKO 3 6 6:3 108:101
2 KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 3 5 5:2 98:76
3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 3:4 76:77
4 SPS Zbąszynek 3 3 1:6 66:94

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
UKS Rosario Lubowidz Energa Gedania Gdańsk 0:2 19:21, 11:15
Mosir
5
28-06-2017
12:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MKS Dwójka Zawiercie II 2:0 15:8, 15:5
Mosir
5
28-06-2017
13:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Energa Gedania Gdańsk 2:0 15:11, 15:11
Mosir
5
28-06-2017
13:30
MKS Dwójka Zawiercie II UKS Rosario Lubowidz 0:2 8:15, 5:15
Mosir
5
28-06-2017
14:00
Energa Gedania Gdańsk MKS Dwójka Zawiercie II 2:0 15:6, 15:12
Mosir
5
28-06-2017
14:30
UKS Rosario Lubowidz Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 6:15, 12:15
Mosir
5

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 90:53
2 Energa Gedania Gdańsk 3 5 4:2 88:78
3 UKS Rosario Lubowidz 3 4 2:4 78:79
4 MKS Dwójka Zawiercie II 3 3 0:6 44:90

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
MKS Dwójka Zawiercie I Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:9, 15:12
Mosir
6
28-06-2017
12:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:0 15:8, 15:11
Mosir
6
28-06-2017
13:00
UKS "Jasieniak" Gdańsk Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:13, 17:15
Mosir
6
28-06-2017
13:30
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. MKS Dwójka Zawiercie I 0:2 6:15, 11:15
Mosir
6
28-06-2017
14:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 14:16, 11:15
Mosir
6
28-06-2017
14:30
MKS Dwójka Zawiercie I UKS "Jasieniak" Gdańsk 2:0 15:9, 15:9
Mosir
6

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie I 3 6 6:0 90:56
2 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 5 4:2 80:77
3 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3 4 2:4 67:85
4 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 3 0:6 74:93

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
GLKS Nadarzyn UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:0 15:11, 15:8
Mosir
7
28-06-2017
12:30
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu GTS Plas Gryfice 2:0 15:11, 16:14
Mosir
7
28-06-2017
13:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu UKS "WIEŻA" RADKÓW 0:2 6:15, 8:15
Mosir
7
28-06-2017
13:30
GTS Plas Gryfice GLKS Nadarzyn 0:2 7:15, 7:15
Mosir
7
28-06-2017
14:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW GTS Plas Gryfice 2:0 15:7, 15:8
Mosir
7
28-06-2017
14:30
GLKS Nadarzyn Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 2:0 15:13, 15:9
Mosir
7

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GLKS Nadarzyn 3 6 6:0 90:55
2 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 5 4:2 79:59
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 4 2:4 67:85
4 GTS Plas Gryfice 3 3 0:6 54:91

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
UKS OPP Powiat Kołobrzeski Rekord Zambrów 1:2 15:4, 11:15, 3:11
Mosir
8
28-06-2017
12:30
ECO AZS UNI I Opole MUKS JOKER ŚWIECIE 1:2 15:8, 13:15, 9:11
Mosir
8
28-06-2017
13:00
ECO AZS UNI I Opole Rekord Zambrów 2:0 15:9, 15:8
Mosir
8
28-06-2017
13:30
MUKS JOKER ŚWIECIE UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0 15:11, 15:8
Mosir
8
28-06-2017
14:00
Rekord Zambrów MUKS JOKER ŚWIECIE 0:2 10:15, 6:15
Mosir
8
28-06-2017
14:30
UKS OPP Powiat Kołobrzeski ECO AZS UNI I Opole 0:2 4:15, 4:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS JOKER ŚWIECIE 3 6 6:1 94:72
2 ECO AZS UNI I Opole 3 5 5:2 97:59
3 Rekord Zambrów 3 4 2:5 63:89
4 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 3 1:6 56:90

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. KPS Nowa Dęba 2:0 15:9, 15:5
Mosir
5
28-06-2017
16:00
MOSIR GIŻYCKO SP 7 Lublin 2:0 15:9, 15:7
Mosir
5
28-06-2017
16:30
MOSIR GIŻYCKO KPS Nowa Dęba 2:0 15:7, 15:8
Mosir
5
28-06-2017
17:00
SP 7 Lublin UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 0:2 13:15, 6:15
Mosir
5
28-06-2017
17:30
KPS Nowa Dęba SP 7 Lublin 0:2 5:15, 11:15
Mosir
5
28-06-2017
18:00
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:11, 15:6
Mosir
5

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 3 6 6:0 90:50
2 MOSIR GIŻYCKO 3 5 4:2 77:61
3 SP 7 Lublin 3 4 2:4 65:76
4 KPS Nowa Dęba 3 3 0:6 45:90

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
MKS POLONIA ŚWIDNICA KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 0:2 5:15, 6:15
Mosir
6
28-06-2017
16:00
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU Sejneńska Akademia Siatkówki 0:2 6:15, 8:15
Mosir
6
28-06-2017
16:30
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 0:2 5:15, 6:15
Mosir
6
28-06-2017
17:00
Sejneńska Akademia Siatkówki MKS POLONIA ŚWIDNICA 1:2 15:8, 14:16, 9:11
Mosir
6
28-06-2017
17:30
KURIANVOLLEY 4 Olsztyn Sejneńska Akademia Siatkówki 1:2 15:7, 11:15, 14:16
Mosir
6
28-06-2017
18:00
MKS POLONIA ŚWIDNICA SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 2:0 15:5, 15:3
Mosir
6

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 3 5 5:2 100:60
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 5 5:3 106:89
3 MKS POLONIA ŚWIDNICA 3 5 4:3 76:76
4 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 3 3 0:6 33:90

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY UKS Remis Świdnik 2:0 15:5, 15:9
Mosir
7
28-06-2017
16:00
UKS TRÓJKA Sulechów DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:10, 15:6
Mosir
7
28-06-2017
16:30
UKS TRÓJKA Sulechów UKS Remis Świdnik 2:0 15:8, 15:7
Mosir
7
28-06-2017
17:00
DMKS PLAS KIELCE SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 0:2 2:15, 4:15
Mosir
7
28-06-2017
17:30
UKS Remis Świdnik DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:5, 15:7
Mosir
7
28-06-2017
18:00
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 10:15, 11:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS TRÓJKA Sulechów 3 6 6:0 90:52
2 SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 3 5 4:2 81:50
3 UKS Remis Świdnik 3 4 2:4 59:72
4 DMKS PLAS KIELCE 3 3 0:6 34:90

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
ECO AZS UNI II Opole SPS Zbąszynek 0:2 10:15, 12:15
Mosir
8
28-06-2017
16:00
UKS 15 Przemyśl MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 1:2 15:9, 10:15, 11:13
Mosir
8
28-06-2017
16:30
UKS 15 Przemyśl SPS Zbąszynek 0:2 12:15, 8:15
Mosir
8
28-06-2017
17:00
MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO ECO AZS UNI II Opole 1:2 15:17, 16:14, 8:11
Mosir
8
28-06-2017
17:30
SPS Zbąszynek MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 2:0 18:16, 15:11
Mosir
8
28-06-2017
18:00
ECO AZS UNI II Opole UKS 15 Przemyśl 2:1 10:15, 15:10, 11:5
Mosir
8

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 3 6 6:0 93:69
2 ECO AZS UNI II Opole 3 5 4:4 100:99
3 MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 3 4 3:5 103:111
4 UKS 15 Przemyśl 3 3 2:6 86:103

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
UKS Remis Świdnik UKS 15 Przemyśl 0:2 8:15, 10:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS 15 Przemyśl 1 2 2:0 30:18
2 UKS Remis Świdnik 1 1 0:2 18:30

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
DMKS PLAS KIELCE MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 0:2 9:15, 13:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 1 2 2:0 30:22
2 DMKS PLAS KIELCE 1 1 0:2 22:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
UKS TRÓJKA Sulechów ECO AZS UNI II Opole 2:0 15:5, 15:6
Mosir
8

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS TRÓJKA Sulechów 1 2 2:0 30:11
2 ECO AZS UNI II Opole 1 1 0:2 11:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY SPS Zbąszynek 2:0 15:11, 15:8
Mosir
8

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 1 2 2:0 30:19
2 SPS Zbąszynek 1 1 0:2 19:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP 7 Lublin SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 1:2 13:15, 15:11, 9:11
Mosir
7

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 1 2 2:1 37:37
2 SP 7 Lublin 1 1 1:2 37:37

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
KPS Nowa Dęba MKS POLONIA ŚWIDNICA 0:2 9:15, 5:15
Mosir
7

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS POLONIA ŚWIDNICA 1 2 2:0 30:14
2 KPS Nowa Dęba 1 1 0:2 14:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. Sejneńska Akademia Siatkówki 2:1 15:10, 14:16, 11:7
Mosir
7

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 1 2 2:1 40:33
2 Sejneńska Akademia Siatkówki 1 1 1:2 33:40

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
MOSIR GIŻYCKO KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 2:1 15:7, 11:15, 11:8
Mosir
7

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSIR GIŻYCKO 1 2 2:1 37:30
2 KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 1 1 1:2 30:37

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:1 15:10, 21:23, 11:5
Mosir
6

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 1 2 2:1 47:38
2 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1 1 1:2 38:47

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
GTS Plas Gryfice Rekord Zambrów 0:2 9:15, 12:15
Mosir
6

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Rekord Zambrów 1 2 2:0 30:21
2 GTS Plas Gryfice 1 1 0:2 21:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
GLKS Nadarzyn ECO AZS UNI I Opole 2:0 15:13, 15:10
Mosir
6

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GLKS Nadarzyn 1 2 2:0 30:23
2 ECO AZS UNI I Opole 1 1 0:2 23:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS "WIEŻA" RADKÓW MUKS JOKER ŚWIECIE 2:1 12:15, 15:9, 11:7
Mosir
6

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "WIEŻA" RADKÓW 1 2 2:1 38:31
2 MUKS JOKER ŚWIECIE 1 1 1:2 31:38

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
UKS Rosario Lubowidz Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:1 15:11, 11:15, 11:5
Mosir
5

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Rosario Lubowidz 1 2 2:1 37:31
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1 1 1:2 31:37

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
MKS Dwójka Zawiercie II UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:1 19:17, 10:15, 21:19
Mosir
5

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie II 1 2 2:1 50:51
2 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 1 1 1:2 51:50

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce UKS "Jasieniak" Gdańsk 2:0 15:7, 15:9
Mosir
5

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 1 2 2:0 30:16
2 UKS "Jasieniak" Gdańsk 1 1 0:2 16:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
Energa Gedania Gdańsk MKS Dwójka Zawiercie I 0:2 5:15, 8:15
Mosir
5

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie I 1 2 2:0 30:13
2 Energa Gedania Gdańsk 1 1 0:2 13:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
UKS Remis Świdnik DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:10, 15:7
Mosir
8

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS 15 Przemyśl MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 0:2 12:15, 4:15
Mosir
8

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
ECO AZS UNI II Opole SPS Zbąszynek 2:0 17:15, 15:13
Mosir
8

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
UKS TRÓJKA Sulechów SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 0:2 13:15, 12:15
Mosir
8

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
SP 7 Lublin KPS Nowa Dęba 1:2 15:17, 15:13, 8:11
Mosir
7

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU MKS POLONIA ŚWIDNICA 0:2 4:15, 12:15
Mosir
7

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Sejneńska Akademia Siatkówki KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 1:2 11:15, 15:10, 9:11
Mosir
7

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. MOSIR GIŻYCKO 2:0 17:15, 15:11
Mosir
7

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
UKS OPP Powiat Kołobrzeski GTS Plas Gryfice 1:2 15:12, 7:15, 9:11
Mosir
6

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu Rekord Zambrów 2:0 15:11, 15:13
Mosir
6

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
ECO AZS UNI I Opole MUKS JOKER ŚWIECIE 2:1 7:15, 20:18, 11:8
Mosir
6

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
GLKS Nadarzyn UKS "WIEŻA" RADKÓW 2:0 15:8, 15:13
Mosir
6

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 2:0 15:10, 17:15
Mosir
5

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS Rosario Lubowidz MKS Dwójka Zawiercie II 2:0 15:3, 15:7
Mosir
5

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
UKS "Jasieniak" Gdańsk Energa Gedania Gdańsk 2:1 10:15, 15:10, 11:7
Mosir
5

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MKS Dwójka Zawiercie I 1:2 15:10, 11:15, 7:11
Mosir
5