Dwójki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
UKS Rosario Lubowidz SPS Zbąszynek 2:0 15:5, 15:7
Mosir
5
27-06-2017
10:00
Sejneńska Akademia Siatkówki Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 0:2 11:15, 10:15
Mosir
5
27-06-2017
11:00
Sejneńska Akademia Siatkówki SPS Zbąszynek 2:0 15:9, 15:7
Mosir
5
27-06-2017
13:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu UKS Rosario Lubowidz 0:2 6:15, 9:15
Mosir
5
27-06-2017
14:00
SPS Zbąszynek Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 0:2 11:15, 8:15
Mosir
5
27-06-2017
15:00
UKS Rosario Lubowidz Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 15:7, 15:4
Mosir
5

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Rosario Lubowidz 3 6 6:0 90:38
2 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 5 4:2 75:70
3 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 4 2:4 62:76
4 SPS Zbąszynek 3 3 0:6 47:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
MKS Dwójka Zawiercie I MKS POLONIA ŚWIDNICA 2:0 15:6, 15:4
Mosir
5
27-06-2017
10:30
ECO AZS UNI I Opole UKS 15 Przemyśl 2:0 15:4, 15:5
Mosir
5
27-06-2017
12:30
ECO AZS UNI I Opole MKS POLONIA ŚWIDNICA 2:0 15:12, 15:8
Mosir
5
27-06-2017
13:30
UKS 15 Przemyśl MKS Dwójka Zawiercie I 0:2 2:15, 8:15
Mosir
5
27-06-2017
14:30
MKS POLONIA ŚWIDNICA UKS 15 Przemyśl 2:0 15:9, 15:10
Mosir
5
27-06-2017
15:30
MKS Dwójka Zawiercie I ECO AZS UNI I Opole 2:0 15:7, 15:8
Mosir
5

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie I 3 6 6:0 90:35
2 ECO AZS UNI I Opole 3 5 4:2 75:59
3 MKS POLONIA ŚWIDNICA 3 4 2:4 60:79
4 UKS 15 Przemyśl 3 3 0:6 38:90

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
UKS "Jasieniak" Gdańsk SP 7 Lublin 2:0 15:0, 15:7
Mosir
6
27-06-2017
10:00
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU GTS Plas Gryfice 0:2 14:16, 10:15
Mosir
6
27-06-2017
11:00
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU SP 7 Lublin 2:1 15:12, 14:16, 11:6
Mosir
6
27-06-2017
13:00
GTS Plas Gryfice UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 2:15, 3:15
Mosir
6
27-06-2017
14:00
SP 7 Lublin GTS Plas Gryfice 0:2 14:16, 5:15
Mosir
6
27-06-2017
15:00
UKS "Jasieniak" Gdańsk SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 2:0 15:5, 15:6
Mosir
6

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 6 6:0 90:23
2 GTS Plas Gryfice 3 5 4:2 67:73
3 SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUCZEWSKU 3 4 2:5 75:95
4 SP 7 Lublin 3 3 1:6 60:101

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 2:0 15:3, 15:8
Mosir
6
27-06-2017
10:30
MOSIR GIŻYCKO UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 12:15, 5:15
Mosir
6
27-06-2017
12:30
MOSIR GIŻYCKO MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 2:0 15:10, 15:2
Mosir
6
27-06-2017
13:30
UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 11:15, 8:15
Mosir
6
27-06-2017
14:30
MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 0:2 9:15, 8:15
Mosir
6
27-06-2017
15:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:10, 15:8
Mosir
6

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 90:48
2 UKS CZWÓRKA Aleksandrów Ł. 3 5 4:2 79:64
3 MOSIR GIŻYCKO 3 4 2:4 65:72
4 MUKS SPARTAKUS LNIANO/UKS CULMEN CHEŁMNO 3 3 0:6 40:90

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 1:2 15:10, 13:15, 8:11
Mosir
7
27-06-2017
10:00
MUKS JOKER ŚWIECIE Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 13:15, 13:15
Mosir
7
27-06-2017
11:00
MUKS JOKER ŚWIECIE KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 2:0 15:9, 15:7
Mosir
7
27-06-2017
13:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 2:0 15:12, 15:11
Mosir
7
27-06-2017
14:00
KURIANVOLLEY 4 Olsztyn Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 11:15, 9:15
Mosir
7
27-06-2017
15:00
UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. MUKS JOKER ŚWIECIE 1:2 15:13, 11:15, 9:11
Mosir
7

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 6 6:0 90:69
2 MUKS JOKER ŚWIECIE 3 5 4:3 95:81
3 KURIANVOLLEY 4 Olsztyn 3 4 2:5 72:96
4 UKS DZIESIĄTKA Tomaszów Maz. 3 3 2:6 94:105

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS OPP Powiat Kołobrzeski DMKS PLAS KIELCE 2:1 12:15, 15:8, 11:3
Mosir
7
27-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik Energa Gedania Gdańsk 0:2 4:15, 3:15
Mosir
7
27-06-2017
12:30
UKS Remis Świdnik DMKS PLAS KIELCE 2:1 13:15, 15:4, 11:6
Mosir
7
27-06-2017
13:30
Energa Gedania Gdańsk UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:0 15:6, 15:5
Mosir
7
27-06-2017
14:30
DMKS PLAS KIELCE Energa Gedania Gdańsk 0:2 9:15, 11:15
Mosir
7
27-06-2017
15:30
UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS Remis Świdnik 2:0 16:14, 15:10
Mosir
7

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Energa Gedania Gdańsk 3 6 6:0 90:38
2 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 5 4:3 80:80
3 UKS Remis Świdnik 3 4 2:5 70:86
4 DMKS PLAS KIELCE 3 3 2:6 71:107

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KPS Nowa Dęba ECO AZS UNI II Opole 0:2 8:15, 13:15
Mosir
8
27-06-2017
10:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 6:15, 13:15
Mosir
8
27-06-2017
11:00
UKS "WIEŻA" RADKÓW ECO AZS UNI II Opole 2:0 15:4, 15:2
Mosir
8
27-06-2017
13:00
MKS Dwójka Zawiercie II KPS Nowa Dęba 2:0 15:5, 15:3
Mosir
8
27-06-2017
14:00
ECO AZS UNI II Opole MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 12:15, 10:15
Mosir
8
27-06-2017
15:00
KPS Nowa Dęba UKS "WIEŻA" RADKÓW 0:2 4:15, 3:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS Dwójka Zawiercie II 3 6 6:0 90:49
2 UKS "WIEŻA" RADKÓW 3 5 4:2 79:43
3 ECO AZS UNI II Opole 3 4 2:4 58:81
4 KPS Nowa Dęba 3 3 0:6 36:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY Rekord Zambrów 2:0 15:12, 15:10
Mosir
8
27-06-2017
10:30
UKS TRÓJKA Sulechów GLKS Nadarzyn 0:2 10:15, 9:15
Mosir
8
27-06-2017
12:30
UKS TRÓJKA Sulechów Rekord Zambrów 0:2 8:15, 8:15
Mosir
8
27-06-2017
13:30
GLKS Nadarzyn SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 2:0 15:9, 15:6
Mosir
8
27-06-2017
14:30
Rekord Zambrów GLKS Nadarzyn 0:2 6:15, 12:15
Mosir
8
27-06-2017
15:30
SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 12:15, 11:15
Mosir
8

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 GLKS Nadarzyn 3 6 6:0 90:52
2 Rekord Zambrów 3 4 2:4 70:76
3 SP Kostrzyn VOLLEY ACADEMY 3 4 2:4 68:82
4 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 2:4 65:83