Dwójki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
WIFAMA Łódź KS Metro Warszawa 2:0 15:8, 15:7
Mosir
1
27-06-2017
17:00
Suwalski UKS Siatkówki IUKS JEDYNKA Poznań 1 2:0 15:8, 15:13
Mosir
1
27-06-2017
17:30
Suwalski UKS Siatkówki KS Metro Warszawa 0:2 13:15, 8:15
Mosir
1
27-06-2017
18:00
IUKS JEDYNKA Poznań 1 WIFAMA Łódź 0:2 8:15, 7:15
Mosir
1
27-06-2017
18:30
KS Metro Warszawa IUKS JEDYNKA Poznań 1 2:0 15:3, 15:11
Mosir
1
27-06-2017
19:00
WIFAMA Łódź Suwalski UKS Siatkówki 2:0 15:11, 15:10
Mosir
1

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 3 6 6:0 90:51
2 KS Metro Warszawa 3 5 4:2 75:65
3 Suwalski UKS Siatkówki 3 4 2:4 72:81
4 IUKS JEDYNKA Poznań 1 3 3 0:6 50:90

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków UKS "Jasieniak" Gdańsk 2:0 15:9, 15:12
Mosir
2
27-06-2017
17:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:0 15:7, 15:13
Mosir
2
27-06-2017
17:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I UKS "Jasieniak" Gdańsk 2:0 15:10, 15:10
Mosir
2
27-06-2017
18:00
UKS TRÓJKA GOŁDAP Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 0:2 8:15, 12:15
Mosir
2
27-06-2017
18:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk UKS TRÓJKA GOŁDAP 1:2 15:9, 13:15, 7:11
Mosir
2
27-06-2017
19:00
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 1:2 10:15, 18:16, 8:11
Mosir
2

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 3 6 6:1 102:76
2 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 5 5:2 96:83
3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 4 2:5 75:95
4 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 3 1:6 76:95

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1:2 14:16, 15:13, 10:12
Mosir
3
27-06-2017
17:00
MOSIR GIŻYCKO SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:0 15:6, 15:6
Mosir
3
27-06-2017
17:30
MOSIR GIŻYCKO Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:7, 15:5
Mosir
3
27-06-2017
18:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle II WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 0:2 5:15, 4:15
Mosir
3
27-06-2017
18:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:1 15:8, 9:15, 11:7
Mosir
3
27-06-2017
19:00
WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański MOSIR GIŻYCKO 0:2 15:17, 13:15
Mosir
3

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSIR GIŻYCKO 3 6 6:0 92:52
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:4 88:99
3 WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 3 4 3:4 97:82
4 SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 3 3 1:6 51:95

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
M-Volley I Częstochowa SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:0 15:3, 15:10
Mosir
4
27-06-2017
17:00
IUKS JEDYNKA Poznań 2 AKS MOS Rzeszów 2:1 15:9, 14:16, 11:8
Mosir
4
27-06-2017
17:30
IUKS JEDYNKA Poznań 2 SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 15:9, 14:16, 11:8
Mosir
4
27-06-2017
18:00
AKS MOS Rzeszów M-Volley I Częstochowa 0:2 7:15, 10:15
Mosir
4
27-06-2017
18:30
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. AKS MOS Rzeszów 2:1 12:15, 15:13, 11:7
Mosir
4
27-06-2017
19:00
M-Volley I Częstochowa IUKS JEDYNKA Poznań 2 1:2 12:15, 19:17, 9:11
Mosir
4

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IUKS JEDYNKA Poznań 2 3 6 6:3 123:106
2 M-Volley I Częstochowa 3 5 5:2 100:73
3 SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 4 3:5 84:105
4 AKS MOS Rzeszów 3 3 2:6 85:108

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok ANBUD MKS Będzin I 2:1 11:15, 15:11, 11:6
Mosir
1
28-06-2017
09:30
AKS Orkan Nisko KPS Siedlce 0:2 8:15, 10:15
Mosir
1
28-06-2017
10:00
AKS Orkan Nisko ANBUD MKS Będzin I 0:2 18:20, 12:15
Mosir
1
28-06-2017
10:30
KPS Siedlce Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 2:1 15:11, 2:15, 11:4
Mosir
1
28-06-2017
11:00
ANBUD MKS Będzin I KPS Siedlce 1:2 5:15, 15:11, 7:11
Mosir
1
28-06-2017
11:30
Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok AKS Orkan Nisko 2:0 15:13, 15:8
Mosir
1

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KPS Siedlce 3 6 6:2 95:75
2 Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 3 5 5:3 97:81
3 ANBUD MKS Będzin I 3 4 4:4 94:104
4 AKS Orkan Nisko 3 3 0:6 69:95

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 0:2 10:15, 11:15
Mosir
2
28-06-2017
09:30
KPS Krasnystaw STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 2:1 9:15, 15:9, 11:5
Mosir
2
28-06-2017
10:00
KPS Krasnystaw AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 1:2 16:14, 10:15, 7:11
Mosir
2
28-06-2017
10:30
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 2:1 15:8, 11:15, 11:9
Mosir
2
28-06-2017
11:00
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 2:0 19:17, 15:9
Mosir
2
28-06-2017
11:30
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I KPS Krasnystaw 1:2 13:15, 15:13, 8:11
Mosir
2

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 3 6 6:1 104:80
2 KPS Krasnystaw 3 5 5:4 107:105
3 STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 3 4 3:5 92:101
4 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 3 3 2:6 89:106

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
MKS IKAR LEGNICA SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:0 15:10, 15:12
Mosir
3
28-06-2017
09:30
DMKS PLAS KIELCE UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 9:15, 12:15
Mosir
3
28-06-2017
10:00
DMKS PLAS KIELCE SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:1 13:15, 15:10, 11:7
Mosir
3
28-06-2017
10:30
UKS Serbinów Biała Podlaska MKS IKAR LEGNICA 0:2 10:15, 12:15
Mosir
3
28-06-2017
11:00
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 7:15, 4:15
Mosir
3
28-06-2017
11:30
MKS IKAR LEGNICA DMKS PLAS KIELCE 2:1 15:12, 16:18, 11:6
Mosir
3

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS IKAR LEGNICA 3 6 6:1 102:80
2 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 5 4:2 82:62
3 DMKS PLAS KIELCE 3 4 3:5 96:104
4 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 3 3 1:6 65:99

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
SPS Zbąszynek KS STAL GRUDZIĄDZ 2:1 10:15, 15:11, 11:4
Mosir
4
28-06-2017
09:30
UKS TRÓJKA Sulechów SP ŁOCHOWO 2:1 15:17, 15:3, 11:5
Mosir
4
28-06-2017
10:00
UKS TRÓJKA Sulechów KS STAL GRUDZIĄDZ 2:1 15:6, 11:15, 11:6
Mosir
4
28-06-2017
10:30
SP ŁOCHOWO SPS Zbąszynek 1:2 15:13, 12:15, 8:11
Mosir
4
28-06-2017
11:00
KS STAL GRUDZIĄDZ SP ŁOCHOWO 1:2 15:6, 7:15, 8:11
Mosir
4
28-06-2017
11:30
SPS Zbąszynek UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 11:15, 13:15
Mosir
4

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS TRÓJKA Sulechów 3 6 6:2 108:76
2 SPS Zbąszynek 3 5 4:4 99:95
3 SP ŁOCHOWO 3 4 4:5 92:110
4 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 3 3:6 87:105

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
WIFAMA Łódź Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1:2 15:8, 15:17, 9:11
Mosir
1
28-06-2017
12:30
IUKS JEDYNKA Poznań 2 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:1 15:13, 13:15, 27:25
Mosir
1
28-06-2017
13:00
IUKS JEDYNKA Poznań 2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 7:15, 12:15
Mosir
1
28-06-2017
13:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków WIFAMA Łódź 0:2 11:15, 12:15
Mosir
1
28-06-2017
14:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 0:2 8:15, 8:15
Mosir
1
28-06-2017
14:30
WIFAMA Łódź IUKS JEDYNKA Poznań 2 2:0 15:8, 15:12
Mosir
1

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 3 5 5:2 99:79
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:3 82:88
3 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 4 3:4 106:101
4 IUKS JEDYNKA Poznań 2 3 4 2:5 94:113

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I M-Volley I Częstochowa 2:0 15:5, 15:11
Mosir
2
28-06-2017
12:30
MOSIR GIŻYCKO KS Metro Warszawa 0:2 7:15, 9:15
Mosir
2
28-06-2017
13:00
MOSIR GIŻYCKO M-Volley I Częstochowa 0:2 11:15, 6:15
Mosir
2
28-06-2017
13:30
KS Metro Warszawa SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 1:2 15:13, 12:15, 7:11
Mosir
2
28-06-2017
14:00
M-Volley I Częstochowa KS Metro Warszawa 1:2 16:14, 12:15, 7:11
Mosir
2
28-06-2017
14:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I MOSIR GIŻYCKO 2:0 15:12, 15:11
Mosir
2

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 3 6 6:1 99:73
2 KS Metro Warszawa 3 5 5:3 104:90
3 M-Volley I Częstochowa 3 4 3:4 81:87
4 MOSIR GIŻYCKO 3 3 0:6 56:90

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
Suwalski UKS Siatkówki SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:0 15:12, 15:6
Mosir
3
28-06-2017
12:30
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 6:15, 17:19
Mosir
3
28-06-2017
13:00
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:1 15:7, 8:15, 11:4
Mosir
3
28-06-2017
13:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk Suwalski UKS Siatkówki 1:2 8:15, 15:12, 6:11
Mosir
3
28-06-2017
14:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle II UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 9:15, 12:15
Mosir
3
28-06-2017
14:30
Suwalski UKS Siatkówki SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 15:13, 12:15, 11:4
Mosir
3

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski UKS Siatkówki 3 6 6:2 106:79
2 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 5 5:2 93:82
3 SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 4 3:5 89:98
4 SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 3 3 1:6 65:94

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
UKS TRÓJKA GOŁDAP AKS MOS Rzeszów 1:2 13:15, 15:11, 9:11
Mosir
4
28-06-2017
12:30
WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański IUKS JEDYNKA Poznań 1 2:1 13:15, 15:8, 11:5
Mosir
4
28-06-2017
13:00
WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański AKS MOS Rzeszów 2:0 15:6, 15:13
Mosir
4
28-06-2017
13:30
IUKS JEDYNKA Poznań 1 UKS TRÓJKA GOŁDAP 0:2 7:15, 13:15
Mosir
4
28-06-2017
14:00
AKS MOS Rzeszów IUKS JEDYNKA Poznań 1 0:2 10:15, 14:16
Mosir
4
28-06-2017
14:30
UKS TRÓJKA GOŁDAP WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 0:2 8:15, 14:16
Mosir
4

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 3 6 6:1 100:69
2 UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 4 3:4 89:88
3 IUKS JEDYNKA Poznań 1 3 4 3:4 79:93
4 AKS MOS Rzeszów 3 4 2:5 80:98

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
KPS Siedlce UKS Serbinów Biała Podlaska 2:1 9:15, 19:17, 11:8
Mosir
1
28-06-2017
16:00
UKS TRÓJKA Sulechów KPS Krasnystaw 2:0 15:8, 15:12
Mosir
1
28-06-2017
16:30
UKS TRÓJKA Sulechów UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:10, 15:12
Mosir
1
28-06-2017
17:00
KPS Krasnystaw KPS Siedlce 1:2 11:15, 15:12, 7:11
Mosir
1
28-06-2017
17:30
UKS Serbinów Biała Podlaska KPS Krasnystaw 2:0 16:14, 15:5
Mosir
1
28-06-2017
18:00
KPS Siedlce UKS TRÓJKA Sulechów 0:2 10:15, 18:20
Mosir
1

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS TRÓJKA Sulechów 3 6 6:0 95:70
2 KPS Siedlce 3 5 4:4 105:108
3 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 4 3:4 93:88
4 KPS Krasnystaw 3 3 1:6 72:99

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA SPS Zbąszynek 0:2 16:18, 11:15
Mosir
2
28-06-2017
16:00
MKS IKAR LEGNICA Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 2:1 17:15, 12:15, 11:6
Mosir
2
28-06-2017
16:30
MKS IKAR LEGNICA SPS Zbąszynek 1:2 6:15, 15:10, 5:11
Mosir
2
28-06-2017
17:00
Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 2:0 16:14, 15:9
Mosir
2
28-06-2017
17:30
SPS Zbąszynek Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 2:0 15:11, 15:7
Mosir
2
28-06-2017
18:00
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA MKS IKAR LEGNICA 2:0 15:7, 15:12
Mosir
2

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 3 6 6:1 99:71
2 Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 3 4 3:4 85:93
3 MKS IKAR LEGNICA 3 4 3:5 85:102
4 AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 3 4 2:4 80:83

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
ANBUD MKS Będzin I SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:0 15:6, 15:4
Mosir
3
28-06-2017
16:00
SP ŁOCHOWO SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 1:2 15:9, 13:15, 7:11
Mosir
3
28-06-2017
16:30
SP ŁOCHOWO SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:0 15:8, 15:5
Mosir
3
28-06-2017
17:00
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I ANBUD MKS Będzin I 0:2 10:15, 13:15
Mosir
3
28-06-2017
17:30
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 0:2 5:15, 11:15
Mosir
3
28-06-2017
18:00
ANBUD MKS Będzin I SP ŁOCHOWO 2:0 15:8, 16:14
Mosir
3

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ANBUD MKS Będzin I 3 6 6:0 91:55
2 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 3 5 4:3 88:81
3 SP ŁOCHOWO 3 4 3:4 87:79
4 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 3 3 0:6 39:90

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 15:12
Mosir
4
28-06-2017
16:00
DMKS PLAS KIELCE AKS Orkan Nisko 1:2 5:15, 15:9, 8:11
Mosir
4
28-06-2017
16:30
DMKS PLAS KIELCE KS STAL GRUDZIĄDZ 1:2 5:15, 15:11, 7:11
Mosir
4
28-06-2017
17:00
AKS Orkan Nisko STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 0:2 4:15, 11:15
Mosir
4
28-06-2017
17:30
KS STAL GRUDZIĄDZ AKS Orkan Nisko 0:2 6:15, 8:15
Mosir
4
28-06-2017
18:00
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:9, 15:10
Mosir
4

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 3 6 6:0 90:56
2 AKS Orkan Nisko 3 5 4:3 80:72
3 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 4 2:5 73:87
4 DMKS PLAS KIELCE 3 3 2:6 74:102

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP ŁOCHOWO DMKS PLAS KIELCE 2:1 15:7, 9:15, 15:12
Mosir
4

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP ŁOCHOWO 1 2 2:1 39:34
2 DMKS PLAS KIELCE 1 1 1:2 34:39

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 10:15, 12:15
Mosir
4

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS STAL GRUDZIĄDZ 1 2 2:0 30:22
2 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 1 1 0:2 22:30

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
ANBUD MKS Będzin I AKS Orkan Nisko 2:0 15:11, 16:14
Mosir
4

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ANBUD MKS Będzin I 1 2 2:0 31:25
2 AKS Orkan Nisko 1 1 0:2 25:31

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 0:2 8:15, 14:16
Mosir
4

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 1 2 2:0 31:22
2 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 1 1 0:2 22:31

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
UKS Serbinów Biała Podlaska AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 2:0 15:6, 15:7
Mosir
3

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Serbinów Biała Podlaska 1 2 2:0 30:13
2 AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 1 1 0:2 13:30

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
KPS Krasnystaw MKS IKAR LEGNICA 0:2 13:15, 10:15
Mosir
3

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS IKAR LEGNICA 1 2 2:0 30:23
2 KPS Krasnystaw 1 1 0:2 23:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
UKS TRÓJKA Sulechów Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 2:0 15:12, 16:14
Mosir
3

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS TRÓJKA Sulechów 1 2 2:0 31:26
2 Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 1 1 0:2 26:31

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
KPS Siedlce SPS Zbąszynek 0:2 9:15, 12:15
Mosir
3

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 1 2 2:0 30:21
2 KPS Siedlce 1 1 0:2 21:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. AKS MOS Rzeszów 2:0 15:12, 15:13
Mosir
2

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 1 2 2:0 30:25
2 AKS MOS Rzeszów 1 1 0:2 25:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle II IUKS JEDYNKA Poznań 1 0:2 11:15, 6:15
Mosir
2

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IUKS JEDYNKA Poznań 1 1 2 2:0 30:17
2 SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 1 1 0:2 17:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Suwalski UKS Siatkówki UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:1 9:15, 15:7, 11:7
Mosir
2

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski UKS Siatkówki 1 2 2:1 35:29
2 UKS TRÓJKA GOŁDAP 1 1 1:2 29:35

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 2:1 8:15, 15:9, 11:9
Mosir
2

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "Jasieniak" Gdańsk 1 2 2:1 34:33
2 WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 1 1 1:2 33:34

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków MOSIR GIŻYCKO 1:2 15:10, 13:15, 7:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSIR GIŻYCKO 1 2 2:1 36:35
2 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 1 1 1:2 35:36

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
IUKS JEDYNKA Poznań 2 M-Volley I Częstochowa 1:2 13:15, 15:10, 18:20
Mosir
1

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 M-Volley I Częstochowa 1 2 2:1 45:46
2 IUKS JEDYNKA Poznań 2 1 1 1:2 46:45

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
WIFAMA Łódź KS Metro Warszawa 0:2 13:15, 12:15
Mosir
1

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 1 2 2:0 30:25
2 WIFAMA Łódź 1 1 0:2 25:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 1:2 10:15, 15:13, 5:11
Mosir
1

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 1 2 2:1 39:30
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 1 1 1:2 30:39

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
DMKS PLAS KIELCE SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:1 15:8, 14:16, 11:7
Mosir
4

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SP ŁOCHOWO KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 15:11
Mosir
4

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
AKS Orkan Nisko SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 2:0 15:10, 15:10
Mosir
4

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
ANBUD MKS Będzin I STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 0:2 12:15, 10:15
Mosir
4

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA KPS Krasnystaw 0:2 6:15, 8:15
Mosir
3

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS Serbinów Biała Podlaska MKS IKAR LEGNICA 2:1 15:8, 12:15, 13:11
Mosir
3

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok KPS Siedlce 0:2 13:15, 10:15
Mosir
3

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
UKS TRÓJKA Sulechów SPS Zbąszynek 2:0 15:6, 15:10
Mosir
3

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
AKS MOS Rzeszów SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:1 15:2, 10:15, 12:10
Mosir
2

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. IUKS JEDYNKA Poznań 1 0:2 7:15, 10:15
Mosir
2

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
UKS TRÓJKA GOŁDAP WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 1:2 15:12, 14:16, 5:11
Mosir
2

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
Suwalski UKS Siatkówki UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 11:15, 11:15
Mosir
2

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków IUKS JEDYNKA Poznań 2 0:2 10:15, 13:15
Mosir
1

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
MOSIR GIŻYCKO M-Volley I Częstochowa 2:0 19:17, 15:13
Mosir
1

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
WIFAMA Łódź Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 2:0 15:12, 15:12
Mosir
1

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
KS Metro Warszawa SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 0:2 10:15, 15:17
Mosir
1