Dwójki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
WIFAMA Łódź Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 2:0 15:9, 15:12
Mosir
1
27-06-2017
10:00
SP ŁOCHOWO AKS MOS Rzeszów 0:2 7:15, 7:15
Mosir
1
27-06-2017
11:00
SP ŁOCHOWO Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 0:2 12:15, 9:15
Mosir
1
27-06-2017
13:00
AKS MOS Rzeszów WIFAMA Łódź 0:2 6:15, 7:15
Mosir
1
27-06-2017
14:00
Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok AKS MOS Rzeszów 0:2 10:15, 16:18
Mosir
1
27-06-2017
15:00
WIFAMA Łódź SP ŁOCHOWO 2:0 15:6, 15:4
Mosir
1

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WIFAMA Łódź 3 6 6:0 90:44
2 AKS MOS Rzeszów 3 5 4:2 76:70
3 Szkoła Podstawowa nr 21 Białystok 3 4 2:4 77:84
4 SP ŁOCHOWO 3 3 0:6 45:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 2:0 15:4, 15:12
Mosir
1
27-06-2017
10:30
UKS Serbinów Biała Podlaska SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 2:1 14:16, 15:12, 11:8
Mosir
1
27-06-2017
12:30
UKS Serbinów Biała Podlaska SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 0:2 14:16, 11:15
Mosir
1
27-06-2017
13:30
SP 11 Kędzierzyn-Koźle II Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 0:2 14:16, 5:15
Mosir
1
27-06-2017
14:30
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 0:2 7:15, 9:15
Mosir
1
27-06-2017
15:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 15:8, 15:9
Mosir
1

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 6 6:0 91:52
2 SP 11 Kędzierzyn-Koźle II 3 4 3:4 85:87
3 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin I 3 4 2:4 63:85
4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 4 2:5 82:97

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA UKS TRÓJKA GOŁDAP 0:2 10:15, 8:15
Mosir
2
27-06-2017
10:00
MKS IKAR LEGNICA WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 0:2 4:15, 9:15
Mosir
2
27-06-2017
11:00
MKS IKAR LEGNICA UKS TRÓJKA GOŁDAP 1:2 8:15, 16:14, 14:16
Mosir
2
27-06-2017
13:00
WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 2:0 15:7, 15:8
Mosir
2
27-06-2017
14:00
UKS TRÓJKA GOŁDAP WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 0:2 9:15, 9:15
Mosir
2
27-06-2017
15:00
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA MKS IKAR LEGNICA 0:2 14:16, 9:15
Mosir
2

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WRC fitline KaEmKa Starogard Gdański 3 6 6:0 90:46
2 UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 5 4:3 93:86
3 MKS IKAR LEGNICA 3 4 3:4 82:98
4 STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 3 3 0:6 56:91

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
M-Volley I Częstochowa SPS Zbąszynek 2:0 15:4, 15:6
Mosir
2
27-06-2017
10:30
IUKS JEDYNKA Poznań 1 KPS Siedlce 2:1 13:15, 15:11, 11:8
Mosir
2
27-06-2017
12:30
IUKS JEDYNKA Poznań 1 SPS Zbąszynek 2:0 15:11, 15:13
Mosir
2
27-06-2017
13:30
KPS Siedlce M-Volley I Częstochowa 0:2 8:15, 8:15
Mosir
2
27-06-2017
14:30
SPS Zbąszynek KPS Siedlce 2:0 15:11, 15:11
Mosir
2
27-06-2017
15:30
M-Volley I Częstochowa IUKS JEDYNKA Poznań 1 2:0 23:21, 15:12
Mosir
2

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 M-Volley I Częstochowa 3 6 6:0 98:59
2 IUKS JEDYNKA Poznań 1 3 5 4:3 102:96
3 SPS Zbąszynek 3 4 2:4 64:82
4 KPS Siedlce 3 3 1:6 72:99

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KS Metro Warszawa IUKS JEDYNKA Poznań 2 1:2 10:15, 15:10, 9:11
Mosir
3
27-06-2017
10:00
UKS TRÓJKA Sulechów ANBUD MKS Będzin I 2:0 15:10, 15:13
Mosir
3
27-06-2017
11:00
UKS TRÓJKA Sulechów IUKS JEDYNKA Poznań 2 1:2 17:15, 13:15, 5:11
Mosir
3
27-06-2017
13:00
ANBUD MKS Będzin I KS Metro Warszawa 0:2 8:15, 9:15
Mosir
3
27-06-2017
14:00
IUKS JEDYNKA Poznań 2 ANBUD MKS Będzin I 2:0 15:12, 15:13
Mosir
3
27-06-2017
15:00
KS Metro Warszawa UKS TRÓJKA Sulechów 2:0 15:9, 15:8
Mosir
3

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IUKS JEDYNKA Poznań 2 3 6 6:2 107:94
2 KS Metro Warszawa 3 5 5:2 94:70
3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 3:4 82:94
4 ANBUD MKS Będzin I 3 3 0:6 65:90

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 2:0 15:9, 15:5
Mosir
3
27-06-2017
10:30
MOSIR GIŻYCKO DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:5, 15:5
Mosir
3
27-06-2017
12:30
MOSIR GIŻYCKO AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 2:0 15:9, 15:10
Mosir
3
27-06-2017
13:30
DMKS PLAS KIELCE UKS "Jasieniak" Gdańsk 0:2 5:15, 5:15
Mosir
3
27-06-2017
14:30
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA DMKS PLAS KIELCE 1:2 12:15, 15:7, 9:11
Mosir
3
27-06-2017
15:30
UKS "Jasieniak" Gdańsk MOSIR GIŻYCKO 0:2 7:15, 10:15
Mosir
3

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSIR GIŻYCKO 3 6 6:0 90:46
2 UKS "Jasieniak" Gdańsk 3 5 4:2 77:54
3 DMKS PLAS KIELCE 3 4 2:5 53:96
4 AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA 3 3 1:6 69:93

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I KPS Krasnystaw 2:0 15:13, 15:13
Mosir
4
27-06-2017
10:00
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 9:15, 10:15
Mosir
4
27-06-2017
11:00
SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II KPS Krasnystaw 0:2 13:15, 10:15
Mosir
4
27-06-2017
13:00
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 0:2 13:15, 11:15
Mosir
4
27-06-2017
14:00
KPS Krasnystaw Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 0:2 9:15, 13:15
Mosir
4
27-06-2017
15:00
SP 11 Kędzierzyn-Koźle I SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 2:0 15:8, 15:13
Mosir
4

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 11 Kędzierzyn-Koźle I 3 6 6:0 90:71
2 Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków 3 5 4:2 84:71
3 KPS Krasnystaw 3 4 2:4 78:83
4 SSP nr 1 / UKS Bronek Koszalin II 3 3 0:6 63:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
AKS Orkan Nisko KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 15:4
Mosir
4
27-06-2017
10:30
Suwalski UKS Siatkówki SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 2:0 15:8, 15:12
Mosir
4
27-06-2017
12:30
Suwalski UKS Siatkówki KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:5, 15:6
Mosir
4
27-06-2017
13:30
SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. AKS Orkan Nisko 2:0 15:11, 15:9
Mosir
4
27-06-2017
14:30
KS STAL GRUDZIĄDZ SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 0:2 7:15, 8:15
Mosir
4
27-06-2017
15:30
AKS Orkan Nisko Suwalski UKS Siatkówki 0:2 3:15, 8:15
Mosir
4

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski UKS Siatkówki 3 6 6:0 90:42
2 SP 13 KS LECHIA Tomaszów Maz. 3 5 4:2 80:65
3 AKS Orkan Nisko 3 4 2:4 61:74
4 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 3 0:6 40:90