Czwórki dziewcząt etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
TERM 2000 LIDER Konstantynów Ł. 2:0 15:9, 15:10
Mosir
21
27-06-2017
17:00
KS Metro Warszawa KURIANVOLLEY Olsztyn 2:0 15:4, 15:6
Mosir
21
27-06-2017
17:30
KS Metro Warszawa LIDER Konstantynów Ł. 2:0 15:11, 15:7
Mosir
21
27-06-2017
18:00
KURIANVOLLEY Olsztyn TERM 2000 0:2 10:15, 6:15
Mosir
21
27-06-2017
18:30
LIDER Konstantynów Ł. KURIANVOLLEY Olsztyn 2:0 15:8, 15:9
Mosir
21
27-06-2017
19:00
TERM 2000 KS Metro Warszawa 0:2 10:15, 14:16
Mosir
21

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 91:52
2 TERM 2000 3 5 4:2 84:66
3 LIDER Konstantynów Ł. 3 4 2:4 67:77
4 KURIANVOLLEY Olsztyn 3 3 0:6 43:90

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
UKS Karb Bytom STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 2:1 15:6, 13:15, 11:7
Mosir
22
27-06-2017
17:00
MOSM TAS Tychy SAPS Libero Banie 2:0 15:7, 15:13
Mosir
22
27-06-2017
17:30
MOSM TAS Tychy STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 2:1 15:9, 12:15, 11:3
Mosir
22
27-06-2017
18:00
SAPS Libero Banie UKS Karb Bytom 0:2 8:15, 6:15
Mosir
22
27-06-2017
18:30
STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański SAPS Libero Banie 2:0 15:9, 15:13
Mosir
22
27-06-2017
19:00
UKS Karb Bytom MOSM TAS Tychy 1:2 15:11, 10:15, 2:11
Mosir
22

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSM TAS Tychy 3 6 6:2 105:74
2 UKS Karb Bytom 3 5 5:3 96:79
3 STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 3 4 4:4 85:99
4 SAPS Libero Banie 3 3 0:6 56:90

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Energa Gedania Gdańsk MMKS w KŁODZKU 2:0 15:12, 15:4
Mosir
23
27-06-2017
17:00
UKS Pogodno SP 48 Szczecin ECO AZS UNI Opole 2:0 16:14, 15:0
Mosir
23
27-06-2017
17:30
UKS Pogodno SP 48 Szczecin MMKS w KŁODZKU 2:0 15:11, 15:10
Mosir
23
27-06-2017
18:00
ECO AZS UNI Opole Energa Gedania Gdańsk 0:2 9:15, 8:15
Mosir
23
27-06-2017
18:30
MMKS w KŁODZKU ECO AZS UNI Opole 1:2 15:13, 11:15, 4:11
Mosir
23
27-06-2017
19:00
Energa Gedania Gdańsk UKS Pogodno SP 48 Szczecin 2:0 15:4, 15:12
Mosir
23

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Energa Gedania Gdańsk 3 6 6:0 90:49
2 UKS Pogodno SP 48 Szczecin 3 5 4:2 77:65
3 ECO AZS UNI Opole 3 4 2:5 70:91
4 MMKS w KŁODZKU 3 3 1:6 67:99

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce UKS JEDYNKA Września 2:0 15:10, 15:4
Mosir
24
27-06-2017
17:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:0 15:12, 15:5
Mosir
24
27-06-2017
17:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II UKS JEDYNKA Września 2:0 15:10, 15:13
Mosir
24
27-06-2017
18:00
VIRTUS CC Szlichtyngowa Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 3:15, 6:15
Mosir
24
27-06-2017
18:30
UKS JEDYNKA Września VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:0 15:8, 15:8
Mosir
24
27-06-2017
19:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 2:0 16:14, 15:11
Mosir
24

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 91:48
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 3 5 4:2 85:71
3 UKS JEDYNKA Września 3 4 2:4 67:76
4 VIRTUS CC Szlichtyngowa 3 3 0:6 42:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu TS KOSET GRUDZIĄDZ 1:2 15:11, 9:15, 7:11
Mosir
21
28-06-2017
09:30
SPS Zbąszynek WTS WŁOCŁAWEK 1:2 13:15, 16:14, 5:11
Mosir
21
28-06-2017
10:00
SPS Zbąszynek TS KOSET GRUDZIĄDZ 0:2 7:15, 8:15
Mosir
21
28-06-2017
10:30
WTS WŁOCŁAWEK Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 2:0 15:12, 15:10
Mosir
21
28-06-2017
11:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ WTS WŁOCŁAWEK 2:0 15:12, 15:8
Mosir
21
28-06-2017
11:30
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu SPS Zbąszynek 2:0 15:12, 22:20
Mosir
21

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 6 6:1 97:66
2 WTS WŁOCŁAWEK 3 5 4:3 90:86
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 4 3:4 90:99
4 SPS Zbąszynek 3 3 1:6 81:107

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
AZS AWF WROCŁAW UKS Remis Świdnik 2:0 15:9, 15:13
Mosir
22
28-06-2017
09:30
UKS Szóstka Mielec SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:7, 15:10
Mosir
22
28-06-2017
10:00
UKS Szóstka Mielec UKS Remis Świdnik 1:2 8:15, 15:11, 7:11
Mosir
22
28-06-2017
10:30
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska AZS AWF WROCŁAW 2:0 15:11, 15:12
Mosir
22
28-06-2017
11:00
UKS Remis Świdnik SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 0:2 12:15, 11:15
Mosir
22
28-06-2017
11:30
AZS AWF WROCŁAW UKS Szóstka Mielec 0:2 11:15, 9:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Szóstka Mielec 3 5 5:2 90:74
2 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 3 5 4:2 77:76
3 AZS AWF WROCŁAW 3 4 2:4 73:82
4 UKS Remis Świdnik 3 4 2:5 82:90

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
KS "Dziewiątka" Łódź LUKS Sukces Komprachcice 2:0 16:14, 15:10
Mosir
23
28-06-2017
09:30
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 9:15, 15:10, 7:11
Mosir
23
28-06-2017
10:00
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI LUKS Sukces Komprachcice 1:2 7:15, 16:14, 6:11
Mosir
23
28-06-2017
10:30
MKS MOS V LO Rzeszów KS "Dziewiątka" Łódź 0:2 13:15, 12:15
Mosir
23
28-06-2017
11:00
LUKS Sukces Komprachcice MKS MOS V LO Rzeszów 2:1 13:15, 15:12, 11:3
Mosir
23
28-06-2017
11:30
KS "Dziewiątka" Łódź SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1:2 5:15, 15:11, 0:11
Mosir
23

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS "Dziewiątka" Łódź 3 5 5:2 81:86
2 LUKS Sukces Komprachcice 3 5 4:4 103:90
3 SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3 4 4:5 97:96
4 MKS MOS V LO Rzeszów 3 4 3:5 91:100

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
VOLLEY 34 Łódź MSM UKS Olimpik Mońki 1:2 12:15, 15:8, 7:11
Mosir
24
28-06-2017
09:30
SP 19 TRUSO ELBLĄG MOSiR Bielsk Podlaski 1:2 14:16, 15:12, 9:11
Mosir
24
28-06-2017
10:00
SP 19 TRUSO ELBLĄG MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 8:15, 15:11, 11:8
Mosir
24
28-06-2017
10:30
MOSiR Bielsk Podlaski VOLLEY 34 Łódź 0:2 4:15, 10:15
Mosir
24
28-06-2017
11:00
MSM UKS Olimpik Mońki MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 12:15, 8:15
Mosir
24
28-06-2017
11:30
VOLLEY 34 Łódź SP 19 TRUSO ELBLĄG 0:2 5:15, 7:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 19 TRUSO ELBLĄG 3 5 5:3 102:85
2 MOSiR Bielsk Podlaski 3 5 4:3 83:88
3 VOLLEY 34 Łódź 3 4 3:4 76:78
4 MSM UKS Olimpik Mońki 3 4 3:5 88:98

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
KS Metro Warszawa UKS Pogodno SP 48 Szczecin 2:0 15:13, 15:13
Mosir
21
28-06-2017
12:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce UKS Karb Bytom 2:1 15:6, 13:15, 11:7
Mosir
21
28-06-2017
13:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce UKS Pogodno SP 48 Szczecin 2:0 15:9, 15:8
Mosir
21
28-06-2017
13:30
UKS Karb Bytom KS Metro Warszawa 2:1 11:15, 18:16, 13:11
Mosir
21
28-06-2017
14:00
UKS Pogodno SP 48 Szczecin UKS Karb Bytom 0:2 15:17, 11:15
Mosir
21
28-06-2017
14:30
KS Metro Warszawa Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 10:15, 8:15
Mosir
21

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:1 99:63
2 UKS Karb Bytom 3 5 5:3 102:107
3 KS Metro Warszawa 3 4 3:4 90:98
4 UKS Pogodno SP 48 Szczecin 3 3 0:6 69:92

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
MOSM TAS Tychy Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 2:0 15:10, 15:5
Mosir
22
28-06-2017
12:30
Energa Gedania Gdańsk TERM 2000 2:0 15:9, 15:13
Mosir
22
28-06-2017
13:00
Energa Gedania Gdańsk Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 1:2 15:8, 10:15, 5:11
Mosir
22
28-06-2017
13:30
TERM 2000 MOSM TAS Tychy 2:1 13:15, 15:12, 11:9
Mosir
22
28-06-2017
14:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II TERM 2000 2:0 15:10, 15:11
Mosir
22
28-06-2017
14:30
MOSM TAS Tychy Energa Gedania Gdańsk 2:0 15:12, 15:8
Mosir
22

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSM TAS Tychy 3 5 5:2 96:74
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 3 5 4:3 79:81
3 Energa Gedania Gdańsk 3 4 3:4 80:86
4 TERM 2000 3 4 2:5 82:96

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
LIDER Konstantynów Ł. MMKS w KŁODZKU 1:2 10:15, 15:8, 9:11
Mosir
23
28-06-2017
12:30
UKS JEDYNKA Września SAPS Libero Banie 2:0 15:8, 16:14
Mosir
23
28-06-2017
13:00
UKS JEDYNKA Września MMKS w KŁODZKU 0:2 8:15, 9:15
Mosir
23
28-06-2017
13:30
SAPS Libero Banie LIDER Konstantynów Ł. 0:2 12:15, 15:17
Mosir
23
28-06-2017
14:00
MMKS w KŁODZKU SAPS Libero Banie 2:1 15:8, 6:15, 13:11
Mosir
23
28-06-2017
14:30
LIDER Konstantynów Ł. UKS JEDYNKA Września 1:2 8:15, 15:10, 7:11
Mosir
23

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MMKS w KŁODZKU 3 6 6:2 98:85
2 UKS JEDYNKA Września 3 5 4:3 84:82
3 LIDER Konstantynów Ł. 3 4 4:4 96:97
4 SAPS Libero Banie 3 3 1:6 83:97

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:0 15:8, 15:9
Mosir
24
28-06-2017
12:30
ECO AZS UNI Opole KURIANVOLLEY Olsztyn 2:1 15:17, 15:9, 11:6
Mosir
24
28-06-2017
13:00
ECO AZS UNI Opole VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:1 9:15, 15:8, 11:8
Mosir
24
28-06-2017
13:30
KURIANVOLLEY Olsztyn STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 2:0 15:12, 15:13
Mosir
24
28-06-2017
14:00
VIRTUS CC Szlichtyngowa KURIANVOLLEY Olsztyn 1:2 14:16, 15:10, 10:12
Mosir
24
28-06-2017
14:30
STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański ECO AZS UNI Opole 2:1 14:16, 15:1, 11:8
Mosir
24

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KURIANVOLLEY Olsztyn 3 5 5:3 100:105
2 STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 3 5 4:3 95:72
3 ECO AZS UNI Opole 3 5 5:4 101:103
4 VIRTUS CC Szlichtyngowa 3 3 2:6 87:103

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
TS KOSET GRUDZIĄDZ LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:13, 15:11
Mosir
21
28-06-2017
16:00
SP 19 TRUSO ELBLĄG SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:11, 15:7
Mosir
21
28-06-2017
16:30
SP 19 TRUSO ELBLĄG LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:8, 15:11
Mosir
21
28-06-2017
17:00
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska TS KOSET GRUDZIĄDZ 1:2 15:13, 7:15, 4:11
Mosir
21
28-06-2017
17:30
LUKS Sukces Komprachcice SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:7, 15:9
Mosir
21
28-06-2017
18:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ SP 19 TRUSO ELBLĄG 1:2 11:15, 15:11, 7:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 19 TRUSO ELBLĄG 3 6 6:1 97:70
2 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 5 5:3 102:87
3 LUKS Sukces Komprachcice 3 4 2:4 73:76
4 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 3 3 1:6 60:99

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS Szóstka Mielec MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 15:8, 15:6
Mosir
22
28-06-2017
16:00
KS "Dziewiątka" Łódź WTS WŁOCŁAWEK 2:1 14:16, 15:13, 15:13
Mosir
22
28-06-2017
16:30
KS "Dziewiątka" Łódź MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 15:9, 15:11
Mosir
22
28-06-2017
17:00
WTS WŁOCŁAWEK UKS Szóstka Mielec 0:2 12:15, 13:15
Mosir
22
28-06-2017
17:30
MOSiR Bielsk Podlaski WTS WŁOCŁAWEK 0:2 15:17, 8:15
Mosir
22
28-06-2017
18:00
UKS Szóstka Mielec KS "Dziewiątka" Łódź 2:0 18:16, 15:10
Mosir
22

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Szóstka Mielec 3 6 6:0 93:65
2 KS "Dziewiątka" Łódź 3 5 4:3 100:95
3 WTS WŁOCŁAWEK 3 4 3:4 99:97
4 MOSiR Bielsk Podlaski 3 3 0:6 57:92

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 12:15, 8:15
Mosir
23
28-06-2017
16:00
VOLLEY 34 Łódź UKS Remis Świdnik 0:2 12:15, 12:15
Mosir
23
28-06-2017
16:30
VOLLEY 34 Łódź MKS MOS V LO Rzeszów 2:1 15:12, 7:15, 11:6
Mosir
23
28-06-2017
17:00
UKS Remis Świdnik Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 0:2 11:15, 13:15
Mosir
23
28-06-2017
17:30
MKS MOS V LO Rzeszów UKS Remis Świdnik 1:2 15:6, 6:15, 3:11
Mosir
23
28-06-2017
18:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu VOLLEY 34 Łódź 2:0 15:8, 15:12
Mosir
23

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 5 4:2 80:74
2 UKS Remis Świdnik 3 5 4:3 86:78
3 MKS MOS V LO Rzeszów 3 4 4:4 87:85
4 VOLLEY 34 Łódź 3 4 2:5 77:93

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
AZS AWF WROCŁAW MSM UKS Olimpik Mońki 0:2 14:16, 9:15
Mosir
24
28-06-2017
16:00
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI SPS Zbąszynek 0:2 9:15, 12:15
Mosir
24
28-06-2017
16:30
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 15:11, 16:18, 11:7
Mosir
24
28-06-2017
17:00
SPS Zbąszynek AZS AWF WROCŁAW 2:0 15:13, 17:15
Mosir
24
28-06-2017
17:30
MSM UKS Olimpik Mońki SPS Zbąszynek 0:2 8:15, 7:15
Mosir
24
28-06-2017
18:00
AZS AWF WROCŁAW SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1:2 7:15, 15:7, 12:14
Mosir
24

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 3 6 6:0 92:64
2 SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3 5 4:4 99:100
3 MSM UKS Olimpik Mońki 3 4 3:4 82:95
4 AZS AWF WROCŁAW 3 3 1:6 85:99

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
MKS MOS V LO Rzeszów AZS AWF WROCŁAW 2:1 15:13, 9:15, 11:8
Mosir
24

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS MOS V LO Rzeszów 1 2 2:1 35:36
2 AZS AWF WROCŁAW 1 1 1:2 36:35

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
VOLLEY 34 Łódź MSM UKS Olimpik Mońki 1:2 15:10, 11:15, 7:11
Mosir
24

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MSM UKS Olimpik Mońki 1 2 2:1 36:33
2 VOLLEY 34 Łódź 1 1 1:2 33:36

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:2 11:15, 12:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1 2 2:0 30:23
2 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 1 1 0:2 23:30

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik SPS Zbąszynek 0:2 12:15, 12:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SPS Zbąszynek 1 2 2:0 30:24
2 UKS Remis Świdnik 1 1 0:2 24:30

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
LUKS Sukces Komprachcice MOSiR Bielsk Podlaski 2:1 14:16, 15:12, 11:8
Mosir
23

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LUKS Sukces Komprachcice 1 2 2:1 40:36
2 MOSiR Bielsk Podlaski 1 1 1:2 36:40

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska WTS WŁOCŁAWEK 0:2 5:15, 7:15
Mosir
23

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 WTS WŁOCŁAWEK 1 2 2:0 30:12
2 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 1 1 0:2 12:30

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
SP 19 TRUSO ELBLĄG KS "Dziewiątka" Łódź 2:0 20:18, 15:12
Mosir
23

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SP 19 TRUSO ELBLĄG 1 2 2:0 35:30
2 KS "Dziewiątka" Łódź 1 1 0:2 30:35

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
TS KOSET GRUDZIĄDZ UKS Szóstka Mielec 2:0 15:9, 15:9
Mosir
23

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TS KOSET GRUDZIĄDZ 1 2 2:0 30:18
2 UKS Szóstka Mielec 1 1 0:2 18:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
LIDER Konstantynów Ł. VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:0 15:7, 15:6
Mosir
22

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 LIDER Konstantynów Ł. 1 2 2:0 30:13
2 VIRTUS CC Szlichtyngowa 1 1 0:2 13:30

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
SAPS Libero Banie ECO AZS UNI Opole 0:2 8:15, 19:21
Mosir
22

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ECO AZS UNI Opole 1 2 2:0 36:27
2 SAPS Libero Banie 1 1 0:2 27:36

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
MMKS w KŁODZKU STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 0:2 11:15, 11:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 1 2 2:0 30:22
2 MMKS w KŁODZKU 1 1 0:2 22:30

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS JEDYNKA Września KURIANVOLLEY Olsztyn 0:2 11:15, 9:15
Mosir
22

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KURIANVOLLEY Olsztyn 1 2 2:0 30:20
2 UKS JEDYNKA Września 1 1 0:2 20:30

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
KS Metro Warszawa TERM 2000 2:0 15:12, 17:15
Mosir
21

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 1 2 2:0 32:27
2 TERM 2000 1 1 0:2 27:32

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
UKS Pogodno SP 48 Szczecin Energa Gedania Gdańsk 0:2 9:15, 15:17
Mosir
21

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Energa Gedania Gdańsk 1 2 2:0 32:24
2 UKS Pogodno SP 48 Szczecin 1 1 0:2 24:32

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 2:0 15:7, 15:10
Mosir
21

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 1 2 2:0 30:17
2 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 1 1 0:2 17:30

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS Karb Bytom MOSM TAS Tychy 1:2 10:15, 16:14, 2:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSM TAS Tychy 1 2 2:1 40:28
2 UKS Karb Bytom 1 1 1:2 28:40

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
AZS AWF WROCŁAW VOLLEY 34 Łódź 0:2 16:18, 14:16
Mosir
24

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
MKS MOS V LO Rzeszów MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 8:15, 15:10, 11:8
Mosir
24

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu UKS Remis Świdnik 2:0 15:8, 15:9
Mosir
24

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI SPS Zbąszynek 0:2 11:15, 3:15
Mosir
24

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
MOSiR Bielsk Podlaski SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:10, 15:8
Mosir
23

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
LUKS Sukces Komprachcice WTS WŁOCŁAWEK 0:2 12:15, 13:15
Mosir
23

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
KS "Dziewiątka" Łódź UKS Szóstka Mielec 2:1 10:15, 15:5, 11:5
Mosir
23

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
SP 19 TRUSO ELBLĄG TS KOSET GRUDZIĄDZ 1:2 15:12, 13:15, 9:11
Mosir
23

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
VIRTUS CC Szlichtyngowa SAPS Libero Banie 0:2 11:15, 10:15
Mosir
22

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
LIDER Konstantynów Ł. ECO AZS UNI Opole 2:0 15:11, 15:13
Mosir
22

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
MMKS w KŁODZKU UKS JEDYNKA Września 0:2 10:15, 10:15
Mosir
22

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański KURIANVOLLEY Olsztyn 2:0 15:12, 15:6
Mosir
22

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
TERM 2000 UKS Pogodno SP 48 Szczecin 2:1 15:12, 12:15, 11:9
Mosir
21

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
KS Metro Warszawa Energa Gedania Gdańsk 2:1 11:15, 15:13, 11:8
Mosir
21

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II UKS Karb Bytom 2:0 17:15, 15:12
Mosir
21

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce MOSM TAS Tychy 1:2 16:14, 8:15, 9:11
Mosir
21