Czwórki dziewcząt etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
TERM 2000 VIRTUS CC Szlichtyngowa 2:0 15:4, 15:9
Mosir
21
27-06-2017
10:00
MOSiR Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 1:2 5:15, 15:13, 7:11
Mosir
21
27-06-2017
11:00
MOSiR Bielsk Podlaski VIRTUS CC Szlichtyngowa 0:2 10:15, 11:15
Mosir
21
27-06-2017
13:00
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu TERM 2000 0:2 12:15, 10:15
Mosir
21
27-06-2017
14:00
VIRTUS CC Szlichtyngowa Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 2:1 13:15, 15:12, 11:9
Mosir
21
27-06-2017
15:00
TERM 2000 MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 15:5, 15:7
Mosir
21

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 TERM 2000 3 6 6:0 90:47
2 VIRTUS CC Szlichtyngowa 3 5 4:3 82:87
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 w Poznaniu 3 4 3:5 97:96
4 MOSiR Bielsk Podlaski 3 3 1:6 60:99

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS Karb Bytom AZS AWF WROCŁAW 2:0 15:7, 15:4
Mosir
21
27-06-2017
10:30
ECO AZS UNI Opole MKS MOS V LO Rzeszów 2:0 15:12, 15:6
Mosir
21
27-06-2017
12:30
ECO AZS UNI Opole AZS AWF WROCŁAW 2:0 15:9, 15:11
Mosir
21
27-06-2017
13:30
MKS MOS V LO Rzeszów UKS Karb Bytom 0:2 11:15, 7:15
Mosir
21
27-06-2017
14:30
AZS AWF WROCŁAW MKS MOS V LO Rzeszów 2:1 13:15, 15:9, 11:9
Mosir
21
27-06-2017
15:30
UKS Karb Bytom ECO AZS UNI Opole 2:0 16:14, 15:11
Mosir
21

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Karb Bytom 3 6 6:0 91:54
2 ECO AZS UNI Opole 3 5 4:2 85:69
3 AZS AWF WROCŁAW 3 4 2:5 70:93
4 MKS MOS V LO Rzeszów 3 3 1:6 69:99

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
Energa Gedania Gdańsk SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:5, 15:7
Mosir
22
27-06-2017
10:00
KS "Dziewiątka" Łódź SAPS Libero Banie 0:2 10:15, 11:15
Mosir
22
27-06-2017
11:00
KS "Dziewiątka" Łódź SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 15:7, 15:13
Mosir
22
27-06-2017
13:00
SAPS Libero Banie Energa Gedania Gdańsk 0:2 9:15, 13:15
Mosir
22
27-06-2017
14:00
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska SAPS Libero Banie 0:2 6:15, 9:15
Mosir
22
27-06-2017
15:00
Energa Gedania Gdańsk KS "Dziewiątka" Łódź 2:0 15:8, 15:11
Mosir
22

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Energa Gedania Gdańsk 3 6 6:0 90:53
2 SAPS Libero Banie 3 5 4:2 82:66
3 KS "Dziewiątka" Łódź 3 4 2:4 70:80
4 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 3 3 0:6 47:90

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce WTS WŁOCŁAWEK 2:0 15:2, 15:9
Mosir
22
27-06-2017
10:30
KURIANVOLLEY Olsztyn VOLLEY 34 Łódź 2:1 15:7, 10:15, 11:8
Mosir
22
27-06-2017
12:30
KURIANVOLLEY Olsztyn WTS WŁOCŁAWEK 2:1 15:13, 11:15, 11:7
Mosir
22
27-06-2017
13:30
VOLLEY 34 Łódź Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 0:2 7:15, 6:15
Mosir
22
27-06-2017
14:30
WTS WŁOCŁAWEK VOLLEY 34 Łódź 0:2 12:15, 8:15
Mosir
22
27-06-2017
15:30
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce KURIANVOLLEY Olsztyn 2:0 15:7, 15:11
Mosir
22

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce 3 6 6:0 90:42
2 KURIANVOLLEY Olsztyn 3 5 4:4 91:95
3 VOLLEY 34 Łódź 3 4 3:4 73:86
4 WTS WŁOCŁAWEK 3 3 1:6 66:97

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
LIDER Konstantynów Ł. SP 19 TRUSO ELBLĄG 2:1 15:11, 14:16, 11:9
Mosir
23
27-06-2017
10:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 0:2 9:15, 6:15
Mosir
23
27-06-2017
11:00
TS KOSET GRUDZIĄDZ SP 19 TRUSO ELBLĄG 1:2 10:15, 16:14, 20:22
Mosir
23
27-06-2017
13:00
Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II LIDER Konstantynów Ł. 2:0 18:16, 15:9
Mosir
23
27-06-2017
14:00
SP 19 TRUSO ELBLĄG Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 0:2 7:15, 13:15
Mosir
23
27-06-2017
15:00
LIDER Konstantynów Ł. TS KOSET GRUDZIĄDZ 2:1 10:15, 17:15, 12:10
Mosir
23

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Stowarzyszenie MKS MOS w Wieliczce II 3 6 6:0 93:60
2 LIDER Konstantynów Ł. 3 5 4:4 104:109
3 SP 19 TRUSO ELBLĄG 3 4 3:5 107:116
4 TS KOSET GRUDZIĄDZ 3 3 2:6 101:120

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS Pogodno SP 48 Szczecin SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 2:0 15:10, 15:11
Mosir
23
27-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 0:2 14:16, 9:15
Mosir
23
27-06-2017
12:30
UKS Remis Świdnik SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:2 11:15, 16:18
Mosir
23
27-06-2017
13:30
STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański UKS Pogodno SP 48 Szczecin 1:2 15:11, 10:15, 5:11
Mosir
23
27-06-2017
14:30
SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 1:2 6:15, 15:11, 10:12
Mosir
23
27-06-2017
15:30
UKS Pogodno SP 48 Szczecin UKS Remis Świdnik 2:0 15:10, 15:12
Mosir
23

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Pogodno SP 48 Szczecin 3 6 6:1 97:73
2 STAR-WIK KaEmKa Starogard Gdański 3 5 5:3 99:91
3 SMS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3 4 3:4 85:95
4 UKS Remis Świdnik 3 3 0:6 72:94

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
UKS Szóstka Mielec LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:9, 15:13
Mosir
24
27-06-2017
10:00
MMKS w KŁODZKU MOSM TAS Tychy 0:2 7:15, 9:15
Mosir
24
27-06-2017
11:00
MMKS w KŁODZKU LUKS Sukces Komprachcice 2:0 15:6, 15:12
Mosir
24
27-06-2017
13:00
MOSM TAS Tychy UKS Szóstka Mielec 2:0 15:7, 15:9
Mosir
24
27-06-2017
14:00
LUKS Sukces Komprachcice MOSM TAS Tychy 0:2 8:15, 5:15
Mosir
24
27-06-2017
15:00
UKS Szóstka Mielec MMKS w KŁODZKU 0:2 13:15, 8:15
Mosir
24

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOSM TAS Tychy 3 6 6:0 90:45
2 MMKS w KŁODZKU 3 5 4:2 76:69
3 UKS Szóstka Mielec 3 4 2:4 67:82
4 LUKS Sukces Komprachcice 3 3 0:6 53:90

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS JEDYNKA Września MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 15:8, 13:15, 11:6
Mosir
24
27-06-2017
10:30
SPS Zbąszynek KS Metro Warszawa 0:2 3:15, 12:15
Mosir
24
27-06-2017
12:30
SPS Zbąszynek MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 15:17, 15:10, 13:11
Mosir
24
27-06-2017
13:30
KS Metro Warszawa UKS JEDYNKA Września 2:0 15:9, 15:8
Mosir
24
27-06-2017
14:30
MSM UKS Olimpik Mońki KS Metro Warszawa 0:2 13:15, 10:15
Mosir
24
27-06-2017
15:30
UKS JEDYNKA Września SPS Zbąszynek 2:1 15:8, 11:15, 11:4
Mosir
24

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 90:55
2 UKS JEDYNKA Września 3 5 4:4 93:86
3 SPS Zbąszynek 3 4 3:5 85:105
4 MSM UKS Olimpik Mońki 3 3 2:6 90:112