Czwórki chłopców etap 2

o miejsca 1-16

Grupa I

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
ATS LECHIA Tomaszów Maz. SP-3 VOLLEY Gubin 2:1 16:18, 15:8, 11:6
Mosir
17
27-06-2017
17:00
MKS BZURA Ozorków UKS PIAST KROTOSZYN 2:0 15:10, 15:6
Mosir
17
27-06-2017
17:30
MKS BZURA Ozorków SP-3 VOLLEY Gubin 2:1 16:14, 10:15, 11:4
Mosir
17
27-06-2017
18:00
UKS PIAST KROTOSZYN ATS LECHIA Tomaszów Maz. 0:2 14:16, 12:15
Mosir
17
27-06-2017
18:30
SP-3 VOLLEY Gubin UKS PIAST KROTOSZYN 0:2 11:15, 12:15
Mosir
17
27-06-2017
19:00
ATS LECHIA Tomaszów Maz. MKS BZURA Ozorków 1:2 12:15, 15:11, 7:11
Mosir
17

Tabela wyników grupy I

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:2 104:83
2 ATS LECHIA Tomaszów Maz. 3 5 5:3 107:95
3 UKS PIAST KROTOSZYN 3 4 2:4 72:84
4 SP-3 VOLLEY Gubin 3 3 2:6 88:109

Grupa J

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko ULKS CHOBRZANY 2:0 15:13, 15:8
Mosir
18
27-06-2017
17:00
AS Kędzierzyn-Koźle UKS "DWÓJKA" w MILICZU 2:1 6:15, 15:11, 11:6
Mosir
18
27-06-2017
17:30
AS Kędzierzyn-Koźle ULKS CHOBRZANY 2:0 15:13, 15:13
Mosir
18
27-06-2017
18:00
UKS "DWÓJKA" w MILICZU Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 2:1 14:16, 15:13, 11:9
Mosir
18
27-06-2017
18:30
ULKS CHOBRZANY UKS "DWÓJKA" w MILICZU 0:2 13:15, 3:15
Mosir
18
27-06-2017
19:00
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko AS Kędzierzyn-Koźle 2:1 9:15, 15:10, 11:6
Mosir
18

Tabela wyników grupy J

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "DWÓJKA" w MILICZU 3 5 5:3 102:86
2 Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 3 5 5:3 103:92
3 AS Kędzierzyn-Koźle 3 5 5:3 93:93
4 ULKS CHOBRZANY 3 3 0:6 63:90

Grupa K

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
DMKS PLAS KIELCE Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:0 15:11, 16:14
Mosir
19
27-06-2017
17:00
UKS "SET" Starogard Gdański SKS Orzeł Koszalin 2:0 15:3, 15:9
Mosir
19
27-06-2017
17:30
UKS "SET" Starogard Gdański Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:0 15:4, 15:10
Mosir
19
27-06-2017
18:00
SKS Orzeł Koszalin DMKS PLAS KIELCE 0:2 10:15, 13:15
Mosir
19
27-06-2017
18:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków SKS Orzeł Koszalin 0:2 13:15, 5:15
Mosir
19
27-06-2017
19:00
DMKS PLAS KIELCE UKS "SET" Starogard Gdański 0:2 13:15, 7:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy K

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "SET" Starogard Gdański 3 6 6:0 90:46
2 DMKS PLAS KIELCE 3 5 4:2 81:78
3 SKS Orzeł Koszalin 3 4 2:4 65:78
4 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 3 0:6 57:91

Grupa L

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
16:30
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:10, 15:8
Mosir
20
27-06-2017
17:00
KS Metro Warszawa BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 2:0 15:10, 15:11
Mosir
20
27-06-2017
17:30
KS Metro Warszawa KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:9, 15:12
Mosir
20
27-06-2017
18:00
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 1:2 5:15, 15:13, 6:11
Mosir
20
27-06-2017
18:30
KS STAL GRUDZIĄDZ BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 0:2 12:15, 12:15
Mosir
20
27-06-2017
19:00
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie KS Metro Warszawa 0:2 15:17, 17:19
Mosir
20

Tabela wyników grupy L

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 96:74
2 Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 3 5 4:3 101:80
3 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 3 4 3:4 77:93
4 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 3 0:6 63:90

o miejsca 17-32

Grupa Ł

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
MOS Siódemka Rzeszów KS ENERGETYK Poznań 0:2 15:17, 9:15
Mosir
17
28-06-2017
09:30
UKS Trójka Leżajsk SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 2:1 15:5, 19:21, 11:7
Mosir
17
28-06-2017
10:00
UKS Trójka Leżajsk KS ENERGETYK Poznań 1:2 15:11, 13:15, 7:11
Mosir
17
28-06-2017
10:30
SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie MOS Siódemka Rzeszów 2:0 15:6, 15:11
Mosir
17
28-06-2017
11:00
KS ENERGETYK Poznań SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 0:2 14:16, 11:15
Mosir
17
28-06-2017
11:30
MOS Siódemka Rzeszów UKS Trójka Leżajsk 2:0 15:12, 15:12
Mosir
17

Tabela wyników grupy Ł

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 3 5 5:2 94:87
2 KS ENERGETYK Poznań 3 5 4:3 94:90
3 UKS Trójka Leżajsk 3 4 3:5 104:100
4 MOS Siódemka Rzeszów 3 4 2:4 71:86

Grupa M

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
UKS Remis Świdnik SAM LUBIN 2:0 15:10, 15:10
Mosir
18
28-06-2017
09:30
UKS Volley Wałcz KurianVolley Olsztyn 0:2 9:15, 13:15
Mosir
18
28-06-2017
10:00
UKS Volley Wałcz SAM LUBIN 2:0 15:9, 15:4
Mosir
18
28-06-2017
10:30
KurianVolley Olsztyn UKS Remis Świdnik 1:2 8:15, 15:10, 10:12
Mosir
18
28-06-2017
11:00
SAM LUBIN KurianVolley Olsztyn 0:2 7:15, 8:15
Mosir
18
28-06-2017
11:30
UKS Remis Świdnik UKS Volley Wałcz 0:2 13:15, 10:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy M

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KurianVolley Olsztyn 3 5 5:2 93:74
2 UKS Volley Wałcz 3 5 4:2 82:66
3 UKS Remis Świdnik 3 5 4:3 90:83
4 SAM LUBIN 3 3 0:6 48:90

Grupa N

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk UKS Tempo Chełm 2:0 15:10, 15:13
Mosir
19
28-06-2017
09:30
IKS ATAK ELBLĄG PSP 4 Strzelce Opolskie 2:0 15:11, 15:11
Mosir
19
28-06-2017
10:00
IKS ATAK ELBLĄG UKS Tempo Chełm 2:0 15:5, 15:13
Mosir
19
28-06-2017
10:30
PSP 4 Strzelce Opolskie Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 0:2 4:15, 11:15
Mosir
19
28-06-2017
11:00
UKS Tempo Chełm PSP 4 Strzelce Opolskie 2:1 12:15, 15:12, 11:9
Mosir
19
28-06-2017
11:30
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk IKS ATAK ELBLĄG 1:2 13:15, 15:9, 9:11
Mosir
19

Tabela wyników grupy N

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 IKS ATAK ELBLĄG 3 6 6:1 95:77
2 Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 3 5 5:2 97:73
3 UKS Tempo Chełm 3 4 2:5 79:96
4 PSP 4 Strzelce Opolskie 3 3 1:6 73:98

Grupa O

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
09:00
UKS Plas Warszawa Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 2:0 15:7, 15:7
Mosir
20
28-06-2017
09:30
ANBUD MKS Będzin I MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 15:5, 15:5
Mosir
20
28-06-2017
10:00
ANBUD MKS Będzin I Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 2:1 15:10, 13:15, 11:5
Mosir
20
28-06-2017
10:30
MSM UKS Olimpik Mońki UKS Plas Warszawa 0:2 5:15, 6:15
Mosir
20
28-06-2017
11:00
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 15:8, 15:12
Mosir
20
28-06-2017
11:30
UKS Plas Warszawa ANBUD MKS Będzin I 0:2 12:15, 10:15
Mosir
20

Tabela wyników grupy O

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ANBUD MKS Będzin I 3 6 6:1 99:62
2 UKS Plas Warszawa 3 5 4:2 82:55
3 Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 3 4 3:4 74:89
4 MSM UKS Olimpik Mońki 3 3 0:6 41:90

o miejsca 1-8

Grupa P

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
MKS BZURA Ozorków DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:13, 15:6
Mosir
17
28-06-2017
12:30
KS Metro Warszawa Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 2:0 15:11, 20:18
Mosir
17
28-06-2017
13:00
KS Metro Warszawa DMKS PLAS KIELCE 2:1 15:8, 10:15, 11:7
Mosir
17
28-06-2017
13:30
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko MKS BZURA Ozorków 0:2 8:15, 11:15
Mosir
17
28-06-2017
14:00
DMKS PLAS KIELCE Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 1:2 15:11, 12:15, 8:11
Mosir
17
28-06-2017
14:30
MKS BZURA Ozorków KS Metro Warszawa 0:2 11:15, 14:16
Mosir
17

Tabela wyników grupy P

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:1 102:84
2 MKS BZURA Ozorków 3 5 4:2 85:69
3 Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 3 4 2:5 85:100
4 DMKS PLAS KIELCE 3 3 2:6 84:103

Grupa R

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
UKS "DWÓJKA" w MILICZU Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 0:2 12:15, 11:15
Mosir
18
28-06-2017
12:30
UKS "SET" Starogard Gdański ATS LECHIA Tomaszów Maz. 2:0 15:10, 15:11
Mosir
18
28-06-2017
13:00
UKS "SET" Starogard Gdański Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 2:0 16:14, 15:7
Mosir
18
28-06-2017
13:30
ATS LECHIA Tomaszów Maz. UKS "DWÓJKA" w MILICZU 2:1 11:15, 15:9, 16:14
Mosir
18
28-06-2017
14:00
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie ATS LECHIA Tomaszów Maz. 2:1 15:17, 15:8, 11:9
Mosir
18
28-06-2017
14:30
UKS "DWÓJKA" w MILICZU UKS "SET" Starogard Gdański 0:2 8:15, 9:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy R

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "SET" Starogard Gdański 3 6 6:0 91:59
2 Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 3 5 4:3 92:88
3 ATS LECHIA Tomaszów Maz. 3 4 3:5 97:109
4 UKS "DWÓJKA" w MILICZU 3 3 1:6 78:102

o miejsca 9-16

Grupa S

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
UKS PIAST KROTOSZYN Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:0 15:7, 15:12
Mosir
19
28-06-2017
12:30
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ ULKS CHOBRZANY 2:0 15:6, 15:7
Mosir
19
28-06-2017
13:00
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:0 15:8, 15:11
Mosir
19
28-06-2017
13:30
ULKS CHOBRZANY UKS PIAST KROTOSZYN 1:2 15:12, 7:15, 4:11
Mosir
19
28-06-2017
14:00
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków ULKS CHOBRZANY 0:2 5:15, 5:15
Mosir
19
28-06-2017
14:30
UKS PIAST KROTOSZYN BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:2 7:15, 15:11, 6:11
Mosir
19

Tabela wyników grupy S

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 3 6 6:1 97:60
2 UKS PIAST KROTOSZYN 3 5 5:3 96:82
3 ULKS CHOBRZANY 3 4 3:4 69:78
4 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 3 0:6 48:90

Grupa T

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
12:00
AS Kędzierzyn-Koźle KS STAL GRUDZIĄDZ 2:0 15:4, 15:13
Mosir
20
28-06-2017
12:30
SKS Orzeł Koszalin SP-3 VOLLEY Gubin 0:2 7:15, 11:15
Mosir
20
28-06-2017
13:00
SKS Orzeł Koszalin KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 14:16, 8:15
Mosir
20
28-06-2017
13:30
SP-3 VOLLEY Gubin AS Kędzierzyn-Koźle 2:0 15:12, 15:9
Mosir
20
28-06-2017
14:00
KS STAL GRUDZIĄDZ SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 15:11, 15:13
Mosir
20
28-06-2017
14:30
AS Kędzierzyn-Koźle SKS Orzeł Koszalin 2:0 15:6, 15:3
Mosir
20

Tabela wyników grupy T

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AS Kędzierzyn-Koźle 3 5 4:2 81:56
2 SP-3 VOLLEY Gubin 3 5 4:2 84:69
3 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 5 4:2 78:76
4 SKS Orzeł Koszalin 3 3 0:6 49:91

o miejsca 17-24

Grupa U

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 2:0 15:13, 15:12
Mosir
17
28-06-2017
16:00
ANBUD MKS Będzin I UKS Volley Wałcz 2:0 15:10, 15:12
Mosir
17
28-06-2017
16:30
ANBUD MKS Będzin I Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 2:1 12:15, 15:13, 11:9
Mosir
17
28-06-2017
17:00
UKS Volley Wałcz SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 0:2 10:15, 7:15
Mosir
17
28-06-2017
17:30
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk UKS Volley Wałcz 2:0 15:12, 15:10
Mosir
17
28-06-2017
18:00
SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie ANBUD MKS Będzin I 1:2 15:9, 8:15, 8:11
Mosir
17

Tabela wyników grupy U

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ANBUD MKS Będzin I 3 6 6:2 103:90
2 SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 3 5 5:2 91:77
3 Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 3 4 3:4 92:90
4 UKS Volley Wałcz 3 3 0:6 61:90

Grupa W

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
KurianVolley Olsztyn UKS Plas Warszawa 0:2 12:15, 12:15
Mosir
18
28-06-2017
16:00
IKS ATAK ELBLĄG KS ENERGETYK Poznań 1:2 15:4, 10:15, 10:12
Mosir
18
28-06-2017
16:30
IKS ATAK ELBLĄG UKS Plas Warszawa 0:2 11:15, 9:15
Mosir
18
28-06-2017
17:00
KS ENERGETYK Poznań KurianVolley Olsztyn 0:2 5:15, 10:15
Mosir
18
28-06-2017
17:30
UKS Plas Warszawa KS ENERGETYK Poznań 2:0 15:8, 15:9
Mosir
18
28-06-2017
18:00
KurianVolley Olsztyn IKS ATAK ELBLĄG 0:2 14:16, 11:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy W

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Plas Warszawa 3 6 6:0 90:61
2 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 3:4 86:86
3 KurianVolley Olsztyn 3 4 2:4 79:76
4 KS ENERGETYK Poznań 3 4 2:5 63:95

o miejsca 25-32

Grupa Y

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS Trójka Leżajsk PSP 4 Strzelce Opolskie 2:1 10:15, 15:6, 11:9
Mosir
19
28-06-2017
16:00
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki SAM LUBIN 2:0 15:11, 15:8
Mosir
19
28-06-2017
16:30
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki PSP 4 Strzelce Opolskie 2:0 15:8, 15:6
Mosir
19
28-06-2017
17:00
SAM LUBIN UKS Trójka Leżajsk 2:1 2:15, 16:14, 11:6
Mosir
19
28-06-2017
17:30
PSP 4 Strzelce Opolskie SAM LUBIN 0:2 8:15, 11:15
Mosir
19
28-06-2017
18:00
UKS Trójka Leżajsk Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 0:2 13:15, 10:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy Y

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 3 6 6:0 90:56
2 SAM LUBIN 3 5 4:3 78:84
3 UKS Trójka Leżajsk 3 4 3:5 94:89
4 PSP 4 Strzelce Opolskie 3 3 1:6 63:96

Grupa Z

wynik wyniki setów hala
boisko
28-06-2017
15:30
UKS Remis Świdnik MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 12:15, 15:11, 11:9
Mosir
20
28-06-2017
16:00
UKS Tempo Chełm MOS Siódemka Rzeszów 0:2 11:15, 12:15
Mosir
20
28-06-2017
16:30
UKS Tempo Chełm MSM UKS Olimpik Mońki 2:1 15:11, 8:15, 11:9
Mosir
20
28-06-2017
17:00
MOS Siódemka Rzeszów UKS Remis Świdnik 2:1 15:11, 13:15, 11:8
Mosir
20
28-06-2017
17:30
MSM UKS Olimpik Mońki MOS Siódemka Rzeszów 0:2 11:15, 15:17
Mosir
20
28-06-2017
18:00
UKS Remis Świdnik UKS Tempo Chełm 2:0 15:12, 15:9
Mosir
20

Tabela wyników grupy Z

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MOS Siódemka Rzeszów 3 6 6:1 101:83
2 UKS Remis Świdnik 3 5 5:3 102:95
3 UKS Tempo Chełm 3 4 2:5 78:95
4 MSM UKS Olimpik Mońki 3 3 2:6 96:104

IV

Grupa FA

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
UKS Trójka Leżajsk MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 15:7, 15:5
Mosir
20

Tabela wyników grupy FA

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Trójka Leżajsk 1 2 2:0 30:12
2 MSM UKS Olimpik Mońki 1 1 0:2 12:30

Grupa FB

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
PSP 4 Strzelce Opolskie UKS Tempo Chełm 2:1 15:7, 13:15, 11:7
Mosir
20

Tabela wyników grupy FB

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 PSP 4 Strzelce Opolskie 1 2 2:1 39:29
2 UKS Tempo Chełm 1 1 1:2 29:39

Grupa FC

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki UKS Remis Świdnik 2:1 10:15, 15:10, 12:10
Mosir
20

Tabela wyników grupy FC

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 1 2 2:1 37:35
2 UKS Remis Świdnik 1 1 1:2 35:37

Grupa FD

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
SAM LUBIN MOS Siódemka Rzeszów 2:0 15:10, 19:17
Mosir
20

Tabela wyników grupy FD

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 SAM LUBIN 1 2 2:0 34:27
2 MOS Siódemka Rzeszów 1 1 0:2 27:34

III

Grupa FH

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk KS ENERGETYK Poznań 2:0 15:12, 15:11
Mosir
19

Tabela wyników grupy FH

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 1 2 2:0 30:23
2 KS ENERGETYK Poznań 1 1 0:2 23:30

Grupa FI

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
UKS Volley Wałcz KurianVolley Olsztyn 2:1 15:7, 10:15, 11:6
Mosir
19

Tabela wyników grupy FI

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Volley Wałcz 1 2 2:1 36:28
2 KurianVolley Olsztyn 1 1 1:2 28:36

Grupa FJ

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
ANBUD MKS Będzin I IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:9, 15:13
Mosir
19

Tabela wyników grupy FJ

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ANBUD MKS Będzin I 1 2 2:0 30:22
2 IKS ATAK ELBLĄG 1 1 0:2 22:30

Grupa FK

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie UKS Plas Warszawa 0:2 5:15, 7:15
Mosir
19

Tabela wyników grupy FK

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS Plas Warszawa 1 2 2:0 30:12
2 SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 1 1 0:2 12:30

II

Grupa FL

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
ULKS CHOBRZANY SKS Orzeł Koszalin 2:1 13:15, 15:7, 11:9
Mosir
18

Tabela wyników grupy FL

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ULKS CHOBRZANY 1 2 2:1 39:31
2 SKS Orzeł Koszalin 1 1 1:2 31:39

Grupa FM

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 7:15, 13:15
Mosir
18

Tabela wyników grupy FM

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS STAL GRUDZIĄDZ 1 2 2:0 30:20
2 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 1 1 0:2 20:30

Grupa FN

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 15:12, 18:16
Mosir
18

Tabela wyników grupy FN

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1 2 2:0 33:28
2 SP-3 VOLLEY Gubin 1 1 0:2 28:33

Grupa FO

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
UKS PIAST KROTOSZYN AS Kędzierzyn-Koźle 2:1 8:15, 15:12, 11:3
Mosir
18

Tabela wyników grupy FO

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS PIAST KROTOSZYN 1 2 2:1 34:30
2 AS Kędzierzyn-Koźle 1 1 1:2 30:34

I

Grupa FP

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:00
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko UKS "DWÓJKA" w MILICZU 2:1 15:13, 8:15, 11:8
Mosir
17

Tabela wyników grupy FP

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 1 2 2:1 34:36
2 UKS "DWÓJKA" w MILICZU 1 1 1:2 36:34

Grupa FR

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
09:30
DMKS PLAS KIELCE ATS LECHIA Tomaszów Maz. 1:2 15:11, 11:15, 3:11
Mosir
17

Tabela wyników grupy FR

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ATS LECHIA Tomaszów Maz. 1 2 2:1 37:29
2 DMKS PLAS KIELCE 1 1 1:2 29:37

Grupa FS

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:00
KS Metro Warszawa Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 0:2 15:17, 11:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy FS

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 1 2 2:0 32:26
2 KS Metro Warszawa 1 1 0:2 26:32

Grupa FT

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
10:30
MKS BZURA Ozorków UKS "SET" Starogard Gdański 0:2 12:15, 11:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy FT

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "SET" Starogard Gdański 1 2 2:0 30:23
2 MKS BZURA Ozorków 1 1 0:2 23:30

O miejsce 31

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
MSM UKS Olimpik Mońki UKS Tempo Chełm 0:2 13:15, 11:15
Mosir
20

O miejsce 29

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
UKS Trójka Leżajsk PSP 4 Strzelce Opolskie 2:0 15:8, 16:14
Mosir
20

O miejsce 27

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
UKS Remis Świdnik MOS Siódemka Rzeszów 2:1 9:15, 15:11, 11:9
Mosir
20

O miejsce 25

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
SAM LUBIN Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 0:2 12:15, 12:15
Mosir
20

O miejsce 23

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
KS ENERGETYK Poznań KurianVolley Olsztyn 2:0 15:13, 15:11
Mosir
19

O miejsce 21

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk UKS Volley Wałcz 0:2 13:15, 12:15
Mosir
19

O miejsce 19

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
IKS ATAK ELBLĄG SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 2:1 6:15, 15:10, 11:9
Mosir
19

O miejsce 17

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
ANBUD MKS Będzin I UKS Plas Warszawa 1:2 11:15, 23:21, 11:13
Mosir
19

O miejsce 15

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
SKS Orzeł Koszalin Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:1 9:15, 15:10, 11:9
Mosir
18

O miejsce 13

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
ULKS CHOBRZANY KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 14:16, 12:15
Mosir
18

O miejsce 11

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
SP-3 VOLLEY Gubin AS Kędzierzyn-Koźle 1:2 5:15, 15:9, 2:11
Mosir
18

O miejsce 9

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ UKS PIAST KROTOSZYN 2:0 16:14, 15:8
Mosir
18

O miejsce 7

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:00
UKS "DWÓJKA" w MILICZU DMKS PLAS KIELCE 2:0 15:10, 15:13
Mosir
17

O miejsce 5

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
11:30
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko ATS LECHIA Tomaszów Maz. 2:0 15:13, 15:13
Mosir
17

O miejsce 3

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:00
KS Metro Warszawa MKS BZURA Ozorków 2:1 11:15, 15:13, 12:10
Mosir
17

O miejsce 1

wynik wyniki setów hala
boisko
29-06-2017
12:30
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie UKS "SET" Starogard Gdański 0:2 10:15, 12:15
Mosir
17