Czwórki chłopców etap 1

Grupa A

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
ATS LECHIA Tomaszów Maz. MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 15:6, 15:7
Mosir
17
27-06-2017
10:00
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ MOS Siódemka Rzeszów 2:0 15:11, 15:9
Mosir
17
27-06-2017
11:00
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 15:10, 15:3
Mosir
17
27-06-2017
13:00
MOS Siódemka Rzeszów ATS LECHIA Tomaszów Maz. 0:2 11:15, 7:15
Mosir
17
27-06-2017
14:00
MSM UKS Olimpik Mońki MOS Siódemka Rzeszów 0:2 9:15, 12:15
Mosir
17
27-06-2017
15:00
ATS LECHIA Tomaszów Maz. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 2:0 18:16, 17:15
Mosir
17

Tabela wyników grupy A

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ATS LECHIA Tomaszów Maz. 3 6 6:0 95:62
2 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 3 5 4:2 91:68
3 MOS Siódemka Rzeszów 3 4 2:4 68:81
4 MSM UKS Olimpik Mońki 3 3 0:6 47:90

Grupa B

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko SKS Orzeł Koszalin 2:0 15:7, 15:2
Mosir
17
27-06-2017
10:30
UKS Remis Świdnik PSP 4 Strzelce Opolskie 0:2 11:15, 13:15
Mosir
17
27-06-2017
12:30
UKS Remis Świdnik SKS Orzeł Koszalin 2:1 18:16, 10:15, 11:6
Mosir
17
27-06-2017
13:30
PSP 4 Strzelce Opolskie Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 0:2 5:15, 11:15
Mosir
17
27-06-2017
14:30
SKS Orzeł Koszalin PSP 4 Strzelce Opolskie 2:0 15:7, 15:9
Mosir
17
27-06-2017
15:30
Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko UKS Remis Świdnik 2:1 15:8, 6:15, 11:6
Mosir
17

Tabela wyników grupy B

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Uczniowski Klub Sportowy VOLLEY Brzesko 3 6 6:1 92:54
2 SKS Orzeł Koszalin 3 4 3:4 76:85
3 UKS Remis Świdnik 3 4 3:5 92:99
4 PSP 4 Strzelce Opolskie 3 4 2:4 62:84

Grupa C

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
DMKS PLAS KIELCE KurianVolley Olsztyn 2:0 15:12, 15:7
Mosir
18
27-06-2017
10:00
UKS "DWÓJKA" w MILICZU Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 2:1 15:11, 9:15, 11:5
Mosir
18
27-06-2017
11:00
UKS "DWÓJKA" w MILICZU KurianVolley Olsztyn 2:0 15:6, 15:7
Mosir
18
27-06-2017
13:00
Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk DMKS PLAS KIELCE 0:2 13:15, 10:15
Mosir
18
27-06-2017
14:00
KurianVolley Olsztyn Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 1:2 15:11, 14:16, 8:11
Mosir
18
27-06-2017
15:00
DMKS PLAS KIELCE UKS "DWÓJKA" w MILICZU 2:1 13:15, 16:14, 11:5
Mosir
18

Tabela wyników grupy C

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 DMKS PLAS KIELCE 3 6 6:1 100:76
2 UKS "DWÓJKA" w MILICZU 3 5 5:3 99:84
3 Uczniowski Klub Sportowy "Suchanik" Gdańsk 3 4 3:5 92:102
4 KurianVolley Olsztyn 3 3 1:6 69:98

Grupa D

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 2:0 15:9, 15:5
Mosir
18
27-06-2017
10:30
UKS PIAST KROTOSZYN UKS Plas Warszawa 2:1 8:15, 15:7, 11:7
Mosir
18
27-06-2017
12:30
UKS PIAST KROTOSZYN SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 2:0 15:13, 15:11
Mosir
18
27-06-2017
13:30
UKS Plas Warszawa Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 1:2 15:9, 11:15, 8:11
Mosir
18
27-06-2017
14:30
SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie UKS Plas Warszawa 1:2 15:12, 6:15, 9:11
Mosir
18
27-06-2017
15:30
Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie UKS PIAST KROTOSZYN 2:0 15:11, 15:11
Mosir
18

Tabela wyników grupy D

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie 3 6 6:1 95:70
2 UKS PIAST KROTOSZYN 3 5 4:3 86:83
3 UKS Plas Warszawa 3 4 4:5 101:99
4 SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 3 3 1:6 68:98

Grupa E

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
KS Metro Warszawa KS ENERGETYK Poznań 2:0 15:8, 15:9
Mosir
19
27-06-2017
10:00
SP-3 VOLLEY Gubin ANBUD MKS Będzin I 2:0 15:12, 15:12
Mosir
19
27-06-2017
11:00
SP-3 VOLLEY Gubin KS ENERGETYK Poznań 2:0 15:12, 15:10
Mosir
19
27-06-2017
13:00
ANBUD MKS Będzin I KS Metro Warszawa 0:2 9:15, 16:18
Mosir
19
27-06-2017
14:00
KS ENERGETYK Poznań ANBUD MKS Będzin I 0:2 7:15, 8:15
Mosir
19
27-06-2017
15:00
KS Metro Warszawa SP-3 VOLLEY Gubin 2:0 16:14, 15:9
Mosir
19

Tabela wyników grupy E

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Metro Warszawa 3 6 6:0 94:65
2 SP-3 VOLLEY Gubin 3 5 4:2 83:77
3 ANBUD MKS Będzin I 3 4 2:4 79:78
4 KS ENERGETYK Poznań 3 3 0:6 54:90

Grupa F

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS "SET" Starogard Gdański SAM LUBIN 2:0 15:5, 15:10
Mosir
19
27-06-2017
10:30
IKS ATAK ELBLĄG ULKS CHOBRZANY 1:2 15:11, 14:16, 7:11
Mosir
19
27-06-2017
12:30
IKS ATAK ELBLĄG SAM LUBIN 2:0 15:13, 15:0
Mosir
19
27-06-2017
13:30
ULKS CHOBRZANY UKS "SET" Starogard Gdański 0:2 8:15, 9:15
Mosir
19
27-06-2017
14:30
SAM LUBIN ULKS CHOBRZANY 1:2 15:12, 11:15, 9:11
Mosir
19
27-06-2017
15:30
UKS "SET" Starogard Gdański IKS ATAK ELBLĄG 2:0 15:6, 15:10
Mosir
19

Tabela wyników grupy F

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 UKS "SET" Starogard Gdański 3 6 6:0 90:48
2 ULKS CHOBRZANY 3 5 4:4 93:101
3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 3:4 82:81
4 SAM LUBIN 3 3 1:6 63:98

Grupa G

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:00
AS Kędzierzyn-Koźle UKS Tempo Chełm 2:0 15:9, 15:11
Mosir
20
27-06-2017
10:00
UKS Volley Wałcz Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 0:2 9:15, 10:15
Mosir
20
27-06-2017
11:00
UKS Volley Wałcz UKS Tempo Chełm 2:1 12:15, 15:10, 11:0
Mosir
20
27-06-2017
13:00
Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków AS Kędzierzyn-Koźle 0:2 14:16, 15:17
Mosir
20
27-06-2017
14:00
UKS Tempo Chełm Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 0:2 5:15, 6:15
Mosir
20
27-06-2017
15:00
AS Kędzierzyn-Koźle UKS Volley Wałcz 2:0 15:5, 15:9
Mosir
20

Tabela wyników grupy G

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 AS Kędzierzyn-Koźle 3 6 6:0 93:63
2 Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 3 5 4:2 89:63
3 UKS Volley Wałcz 3 4 2:5 71:85
4 UKS Tempo Chełm 3 3 1:6 56:98

Grupa H

wynik wyniki setów hala
boisko
27-06-2017
09:30
UKS Trójka Leżajsk KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 12:15, 7:15
Mosir
20
27-06-2017
10:30
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki MKS BZURA Ozorków 0:2 9:15, 11:15
Mosir
20
27-06-2017
12:30
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki KS STAL GRUDZIĄDZ 0:2 8:15, 12:15
Mosir
20
27-06-2017
13:30
MKS BZURA Ozorków UKS Trójka Leżajsk 2:0 15:7, 15:11
Mosir
20
27-06-2017
14:30
KS STAL GRUDZIĄDZ MKS BZURA Ozorków 0:2 11:15, 12:15
Mosir
20
27-06-2017
15:30
UKS Trójka Leżajsk Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 2:0 15:13, 15:8
Mosir
20

Tabela wyników grupy H

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MKS BZURA Ozorków 3 6 6:0 90:61
2 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 5 4:2 83:69
3 UKS Trójka Leżajsk 3 4 2:4 67:81
4 Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki 3 3 0:6 61:90